آموزش آنلاین و مولتی پلیر بازی Pro Evolution Soccer 2015 + دانلود

pro-evolution-soccer-1406631218-2249064.png

پست بروز رسانی شد ۱۳۹۳/۹/۲۶

همراه با آپدیت جدید بازی
سوپرایزی دیگر از تریلرفا

با سلام به همه ی کاربران عزیز امروز قصد داریم آموزش این بازی زیبارا برای اولین بار در ایران منتشر نماییم.

آموزش

1. ابتدا بازی را نصب نمایید.
  2. اگر بازی را قبلا نصب کرده اید و یا سورس بازی را داشته اید تنها با نصب لنفیکس ورژن ۲ می توانید بازی نمایید.
  3. حال استیم را نصب و آپیدت نمایید.
  4. بازی را ازPES2015.exe آیکون اجرا نمایید.

توجه

• تمامی تنظیمات بازی را ازSettings.exe داخل پوشه بازی یا دسکتاپ شما قابل دسترسی است.
  • پیشنهاد ما به شما این است که برای اکانت استیم خود اکانت جدید تهیه بفرمایید.

منبع آموزش : تریلرفا

آخرین ویرایش:

mili1374

کاربر سایت
Jan 9, 2013
26
دوستان این کرک ریلودد چیه ؟ واقعا برای انلاین کرک داده ؟ اگر کار میکنه لطفا بگید کدوم بهترین روش هست
کاربر گرامی روشی گه در سایت منبع ذکر شده تست شده است و بیشتر کاربران درحال بازی هستن.

موفق باشید

mili1374

کاربر سایت
Jan 9, 2013
26
دوستان برای من میگه که سرور ها مشکل دارن و در دسترس نیستند و ...
چی کار باید کرد ؟

کاربرگرامی یه موقع شاید مشکل از سمت خود آون ها باشه چند دقیقه دیگه تست کنید اگه نشد مشکل رو از سمت خودتون بررسی کنید

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان این کرک ریلودد چیه ؟ واقعا برای انلاین کرک داده ؟ اگر کار میکنه لطفا بگید کدوم بهترین روش هست

دوستان برای من میگه که سرور ها مشکل دارن و در دسترس نیستند و ...
چی کار باید کرد ؟

این نسخه از کرک رو دانلود کنید و جایگزین کنید این کرک انلاین برای ریلورد هست
نکته : اگه با ریختن این کرک بازم نشد بازی کنید بازی پاک و دوباره نصب کنید و بعد از نصب این کرک رو کپی کنید دیگه کرک معمولی را کپی نکنید
براتون اپلود کردم حجمش 10 مگابایت هست
قطعی نداره و مورد دیگه میتونید با اورجینال ها بازی کنید یعنی کرک قبلی نمیشد با هرکسی بازی کنید و هنگام اوکی کردند توی لود گیر میکرد این کرک دیگه این مشکلات رو نداره من تست کردم و امروز 6 ساعت بازی کردم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
اقا صبح مشکل داشت سرور های خود کونامی
منم با کرک پست اول دارم بازی میکنم هیچ ایرادی نداره یعنی هیچی
5 ساعت دقیق بازی کردم مشکلی نداشت

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
امروز یک دو تا بازی کردی یکی اسمش hossein بود یکی هم king ran داشت بازی دوم یکهو قطع شدش ؟؟؟ امیدوارم اینجا باشن:d xccx

البته من فن نیستم ولی واقعا فیفا حرکات بهتره هستش این خیلی بعضی جاها تخیلی هستش هر چی دکمه میزنم جواب نمیده و طرف همین طور از بین بازیکنان رد میشه البته pes15 نسبت به قبل خیلی بهتر شده

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
واسه من همه چیزش سالمه ولی وقتی تو Lobby به بازیکن join میشم، از بازی خارج میشه و Close Program میده. 3 تا کرک دیگه هم امتحان کردم همه اینجورن

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
واسه من همه چیزش سالمه ولی وقتی تو Lobby به بازیکن join میشم، از بازی خارج میشه و Close Program میده. 3 تا کرک دیگه هم امتحان کردم همه اینجورن
راه حل مشکلمو پیدا کردم. کسایی هم که مشکل منو دارن باید آنتی ویروس و فایروال رو غیرفعال کنن تا بتونن به بازی join بشن

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان حدودا 70 نفری شدیم
اگر میخوایید join کنید و بچه ها رو add کنید
Code:
https://steamcommunity.com/groups/Pes2015iran
معمولا 10-15 نفری آنلاین هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر