آموزش آنلاین و مولتی پلیر بازی Pro Evolution Soccer 2015 + دانلود

pro-evolution-soccer-1406631218-2249064.png

پست بروز رسانی شد ۱۳۹۳/۹/۲۶

همراه با آپدیت جدید بازی
سوپرایزی دیگر از تریلرفا

با سلام به همه ی کاربران عزیز امروز قصد داریم آموزش این بازی زیبارا برای اولین بار در ایران منتشر نماییم.

آموزش

1. ابتدا بازی را نصب نمایید.
  2. اگر بازی را قبلا نصب کرده اید و یا سورس بازی را داشته اید تنها با نصب لنفیکس ورژن ۲ می توانید بازی نمایید.
  3. حال استیم را نصب و آپیدت نمایید.
  4. بازی را ازPES2015.exe آیکون اجرا نمایید.

توجه

• تمامی تنظیمات بازی را ازSettings.exe داخل پوشه بازی یا دسکتاپ شما قابل دسترسی است.
  • پیشنهاد ما به شما این است که برای اکانت استیم خود اکانت جدید تهیه بفرمایید.

منبع آموزش : تریلرفا

آخرین ویرایش:

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من بازی رو با کرک انلاین و برنامه استیم انلاین اجرا کردم ولی بعدش استیم رو پاک کردم حالا دیگه بازی بالا نمیاد روی ایکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته > چند بار بازی رو پاک کردم و تو درایوهای مختلف نصب کردم ولی همونطوریه. باید چیکار کنم مثل اولش بشه ؟؟

elias10

کاربر سایت
Apr 7, 2014
2
من بازی رو با کرک انلاین و برنامه استیم انلاین اجرا کردم ولی بعدش استیم رو پاک کردم حالا دیگه بازی بالا نمیاد روی ایکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته > چند بار بازی رو پاک کردم و تو درایوهای مختلف نصب کردم ولی همونطوریه. باید چیکار کنم مثل اولش بشه ؟؟

کرک reloaded دانلود کن کپی کن داخل محل نصب بازی درست میشه

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
نسخه بازی ای که در سایت منبع ذکر شده دانلود کنید مشکلتون حل میشه

موفق باشید.
آموزش آنلاین و مولتی پلیر بازی Pro Evolution Soccer 2015 + دانلود
والا من نسخه ریلود رو اول دانلود کردم الانم مشکلی واسه ورود به قسمت آنلاین نیست ولی بعد دقیقه 20 بازی کردن میاد بیرون!
این مشکلو از 2نفر دیگه هم پرسیدم دارن.

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
انلاینش چه حالی داد ، فقط بلد نیستم چطوری با ایرانیا بازی کنم

منم نسخه ی ریلود رو دارم اول جواب نمیداد و نمیشد انلاین زد ، بعد رفتم تو فایل ستینگ ، بعد رو انلاین ، بعدش تیک auto رو برداشتم ، عدد رو 5739 ... اجرا شد انلاین

بازی خیلی روون اجرا میشه انلاینش ، فقط حدود یک دهم ثانیه ای فکر کنم تاخیر داره عکس العمل ها ،شایدم من اینطوری فکر میکنم...
ببینم تست پینگشو چجوری میشه گرفت؟ اخه خیلی روون اجرا میشه موندم پینگم چنده تو بازی

فقط چجوری باید با ایرانیا بازی کنم؟

آخرین ویرایش:

mili1374

کاربر سایت
Jan 9, 2013
26
انلاینش چه حالی داد ، فقط بلد نیستم چطوری با ایرانیا بازی کنم

منم نسخه ی ریلود رو دارم اول جواب نمیداد و نمیشد انلاین زد ، بعد رفتم تو فایل ستینگ ، بعد رو انلاین ، بعدش تیک auto رو برداشتم ، عدد رو 5739 ... اجرا شد انلاین

بازی خیلی روون اجرا میشه انلاینش ، فقط حدود یک دهم ثانیه ای فکر کنم تاخیر داره عکس العمل ها ،شایدم من اینطوری فکر میکنم...
ببینم تست پینگشو چجوری میشه گرفت؟ اخه خیلی روون اجرا میشه موندم پینگم چنده تو بازی

فقط چجوری باید با ایرانیا بازی کنم؟

کاربر گرامی بازی از طریق استیم راه اندازی شده دوستان خودرا در این شبکه پیدا کنید و اینوایت بدین

موفق باشید

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوست عزيز ريلود كرك انلاين منتشر كرده اونم پست اول بذار اين كرك كه شما گذاشتي قطعي داره من با كرك ريلود دوبار ٣ ساعت يه كله بازي كردم ، مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر