Forbes: یوبی‌سافت EA جدید است

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ubisoft-600x170.jpg

شکایات و عصبانیت حاصل از یک بازی، بار دیگر سیاست‌های شرکت سازنده‌اش را زیر سوال برده است.

در مقاله‌ی جدیدی که در Forbes توسط آقای Paul Tessi منتشر شده، Ubisoft را به علت عرضه بازی‌های ناتمام و قرار دادن Microtransactions در یک بازی 60$، EA جدید صنعت گیم خوانده است.
در ابتدا او به تعدادی از مشکلات به وجود آمده توسط این شرکت اشاره می‌کند، مانند Downgrade کردن سطح گرافیک بازی Watch_Dogs، نبود شخصیت قابل بازی مونث در Unity و حاشیه‌های آن، قفل کردن fps بازی بر روی 30 و مسائلی از این قبیل. او این مسائل را شبیه به عرضه ناموفق Battlefield 4، وجود Microtransactions در آن و نیازمندی SimCity به اینترنت برای بازی دانست اما از طرفی معتقد است که EA در حال بازیابی اعتماد از دست رفته‌اش است اما Ubisoft در حال قدم گذاشتن در مسیر EA است.

این در حالی است که Ubisoft خبر از کار بر روی مشکلات بازی Unity می‌دهد اما نظری دربار‌ه‌ی Microtransactions داخل بازی نداده است.

منبع

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من خودم یوبی رو از نظر خلق آی پی جدید قبول دارم. ولی دیگه واقعاً گندشو در اوردن. مقصر هم گیمرها هستن، وقتی بازی این شکلی میده بیرون نخرید. اونا هم دیگه به خودشون اجازه نمیدن بازی نصفه نیمه وارد بازار کنن.

من خودم پول بازی رو کنار گذاشته بودم، الان اگه بیان بازی رو درست هم بکنن و پچ درست و حسابی هم بدن بازی رو نمیخرم. باید بفهمن این کارا رو قبل از عرضه باس انجام داد. چطور راکستار بازی میسازه، دنیای بازیش چندین برابر گسترده تر از بازیهای یوبیه، اما باگهای توی بازی یک دهمه بازیهای یوبیه؟ اصلاً چطور روشون میشه یه بازی که حتی 30 فریم نیست رو روی یه سخت افزار به روز و نسبتاً قوی وارد بازار کنن؟ اون روز یونیتی رو خونه داداشم بازی کردم، از دیوار بالا میرفتی یه ثانیه فریم 0 میشد دوباره روون میشد. اصلاً هیچ اتفاقی هم در حال افتادن نبود. تو جمعیت قدم میزنی، همه دست و پاها میره تو هم، اشیاع یهو تو صفحه ظاهر میشن، رزولوشن و AA بازی هم که مناسب نیست. واقعاً خجالت آوره.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
اين ميكرو نميدونم چي چي يعني چه؟ يه نفر توضيح بده :|

Sent from my iPhone using Tapatalk
مربوط به پرداخت پول حقیقی توی بازی برای بدست آوردن بعضی چیزا هست.
مثل بازی های موبایل که وقتی بخیریشون توش هم مثلا یسری ارتقاها هست که باید با دلار بخری.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
مربوط به پرداخت پول حقیقی توی بازی برای بدست آوردن بعضی چیزا هست.
مثل بازی های موبایل که وقتی بخیریشون توش هم مثلا یسری ارتقاها هست که باید با دلار بخری.

وا :|
يعني رو ac اينطوريه الان؟
البته رو gta v هم بود اما تو بخش آنلاين
ما كه از همون موقعي كه ٣ رو بازي كرديم از دنياي ac خداحافظي كرديم و فهميديم دورانش تموم شده

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
وا :|
يعني رو ac اينطوريه الان؟
البته رو gta v هم بود اما تو بخش آنلاين
ما كه از همون موقعي كه ٣ رو بازي كرديم از دنياي ac خداحافظي كرديم و فهميديم دورانش تموم شده

البته یوبی قول داده بود که این میکروترن....:D ها تاثیرشون روی گیم پلی و موفقیت شما توی بازی خیلی کمه.:)
ینی مثلا مثل همون بازی های موبایل نیست که آخرین آپگرید فلان مهارت پولی باشه. فک کنم برای چیز های تجملی باشه.:-?
دقیق نمیدونم. هنوز خودم بازی نکردم.:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
همه به همین تاپیک نگاه کردن ، هیچکی هم اخبار دیگه رو دنبال نمی کنه یا اینکه نمی خواد بشنوه! اینا خبرایی هست که توی تاپیک بازی گذاشتم ، اینجا کپی پیست می کنم!

خود سازنده ها از مشکلات آگاه هستن ، حوصله ی تاپیک خبر هم نداشتم ، اینجا می گم

1- یوبی داره با AMD همکاری می کنه که مشکلات رو برطرف کنه
2- قراره به زودی آپدیت هایی برای بازی بیاد

و سوم اینکه یوبی مونترال نفشه لید بازی اساسین بعدی رو کامل داده به کیوبک و خودش روی عنوان بعدی تمرکز کامل می کنه ، تیم کیوبک هم تازه کامل شده از 350 نفر ، قبلا هم همکاری داشته با مونترال برای ساخت یخش Homestead توی AC III و دی ال سی Freedom Cry برای . Black Flag . احتمالا یک اسپین آف ازش می بینیم امسال و سازنده اصلی روی بازی متمرکز می شه. گفته که برای ایده های جدید و بهتر بودن نیاز به زمان داریم و اینکه هر سال بخواییم یدونه بازی رو به انتشار برسونیم سخت هست و باعث می شه خیلی اییده هارو نتونیم پیاده کنیم.

منابع:
خبر اول
خبر دوم
خبر سوم
این عکس هایی که می زارید رو توی بازی خودتون دیدید هم خبر کنید لطفا :bighug:

خیلی بازی های دیگه بودن که این طوری شدن و طرف رفت زیر دنیا بازی در هم نیومد! بابا این عکس ها شاید 1 در 1000 باشه ! اینقدر نگید طرف بازی خریده اینو ببینه! بخدا خیلی کم دیدن این صحنه هارو! نیاین نگین فن بازی ، چون تا الان سر هیچ موردی پستی ندادم چون حق دارن سر پرفرمنس بازی .

حالا یه خبر هم اینکه یوبی توی مصاحبه زنده ای که داشته گفته که بعضی از سری هارو ازین به بعد نسخه Early Access یا Beta می ده که مردم بدونن با چه چیزی طرف هستن و شاید هم نظر سنجی بشه برای تغییرات ، در مورد Embargo هم یه سری چیزهایی گفته که توی منبع هست

منبع

به نظر من Unity بازی بدی نیست ، اما این نقد منفی که بهش شد شاید لازم بود و یک تلنگری بود برای شرکت که از بعضی سیاست های بدش دست بکشه! مثل خبری که دیشب توی همین تاپیک گذاشتم در مورد استودیو مونترال و حالا هم این بحث ها . از این لحاظ خیلی خوشحالم ، چون به نظر من یوبی با سیاست درست اگه کار کنه خیلی خیلی خوب می شه :x

این قضیه Microtransaction این بازی هم دقیقا Time Saver هایی هست که توی اکثر بازی ها دیده می شه! شما لباس خوشت میاد تنبلی می کنی براش تلاش کنی بدستش بیاری میری می خری! چیزی هست که از راه بازی قابل دسترسی هست ، نمی گم کار قشنگیه اما اینقدر کوبیدن هم نداره! بعد این بازی اصلا PVP نداره که بخواد Pay2Win بشه! یکم دقت کنین این ها چطوری به کار رفته بعد بکوبید!
گرچه طبق خبر هایی که بالا گذاشتم خودم از این وضع خوشحالم ، چون باعث شده اینطور که معلوم هست به خودش بیاد یوبی

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این قضیه Microtransaction این بازی هم دقیقا Time Saver هایی هست که توی اکثر بازی ها دیده می شه! شما لباس خوشت میاد تنبلی می کنی براش تلاش کنی بدستش بیاری میری می خری! چیزی هست که از راه بازی قابل دسترسی هست ، نمی گم کار قشنگیه اما اینقدر کوبیدن هم نداره! بعد این بازی اصلا PVP نداره که بخواد Pay2Win بشه! یکم دقت کنین این ها چطوری به کار رفته بعد بکوبید!

هیچ تضمینی نیست که توی unlock کردن های بازی دست نبرده باشن که کاری کنن باز کردنش طول بکشه تا بری به سمت خرید با پول واقعی. من یکی که وقتی این رو تو بازی می بینم اصلا حس و حال بازی واسم خراب میشه.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Yves Guillmot؟ اینجا هم اکانت داری؟!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Yves Guillmot؟ اینجا هم اکانت داری؟!

اَه اَه اَه این مردک رو به من نزن متنفرم ازش :-&
خودم هم نوشتم ازین کار خوشم نمیاد، اما نمی دونم سر این مورد چرا اینقدر بزرگ شده این حرکت! خیلی جاها هست ، اکثر بازی ها چنین چیزی توشون داره دیده می شه!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
همه به همین تاپیک نگاه کردن ، هیچکی هم اخبار دیگه رو دنبال نمی کنه یا اینکه نمی خواد بشنوه! اینا خبرایی هست که توی تاپیک بازی گذاشتم ، اینجا کپی پیست می کنم!

گرچه طبق خبر هایی که بالا گذاشتم خودم از این وضع خوشحالم ، چون باعث شده اینطور که معلوم هست به خودش بیاد یوبی

پرداخت 99$ برای باز کردن چندتا آیتم در یه بازی 60 دلاری اصلا معنی نمیده. به قول Paul Tassi نویسنده این مقاله یه زمانی باز کردن این آیتم‌ها فقط یه کد تقلب بود نه پرداخت 99 دلار... اگر بازی های دیگه‌ای هم این مسئله رو دارن چیزی از اشتباه بودن این مسئله کم نمیکنه فقط نشون میده که Ubisoft در اتخاذ سیاست هایی مثل این که معمولا مورد اعتراض قرار میگیره تنها نیست.
چند وقت پیش گفته بودن که یه AC که امتیاز 70 بگیره رو اصلا عرضه نمی‌کنند، که این کار رو هم کردند. وقتشه که یه تغییر بزرگ تو سیاستشون بدن...

من نمی دونم چرا فکر می کنید من ازین حرکت دارم حمایت می کنم! و اینکه دوتا خبر توی اسپویلر گذاشتم و هیچکی سراغ اونا نمی ره!

بازم می گم ، این قضیه خیلی جاها هست ، بوده و خواهد بود اما توی این مورد بزرگنمایی شده ! شما الان بازی های EA رو نگاه کنید اکثرا دارن، یه سری مثل Borderlands دارن Weapon Pack میدن یا Payday 2 ، من هم مخالفم با این قضیه.
من هم منظورم این نبود که حمایت می‌کنید آرمین جان. منتها Ubisoft الان بهش به عنوان کلکسیونی از سیاست‌های اقتصادی و حتی طراحی اشتباه بهش نگاه میشه و طبیعی هست که این مسئله در موردش بیشتر به چشم بیاد...

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پرداخت 99$ برای باز کردن چندتا آیتم در یه بازی 60 دلاری اصلا معنی نمیده. به قول Paul Tassi نویسنده این مقاله یه زمانی باز کردن این آیتم‌ها فقط یه کد تقلب بود نه پرداخت 99 دلار... اگر بازی های دیگه‌ای هم این مسئله رو دارن چیزی از اشتباه بودن این مسئله کم نمیکنه فقط نشون میده که Ubisoft در اتخاذ سیاست هایی مثل این که معمولا مورد اعتراض قرار میگیره تنها نیست. یه بازی AAA با قیمت کامل 60$ نباید Microtransaction داشته باشه. این چیزی هست که اکثر گیمرها میخوان...

من نمی دونم چرا فکر می کنید من ازین حرکت دارم حمایت می کنم! و اینکه دوتا خبر توی اسپویلر گذاشتم و هیچکی سراغ اونا نمی ره!

بازم می گم ، این قضیه خیلی جاها هست ، بوده و خواهد بود اما توی این مورد بزرگنمایی شده ! شما الان بازی های EA رو نگاه کنید اکثرا دارن، یه سری مثل Borderlands دارن Weapon Pack میدن یا Payday 2 ، من هم مخالفم با این قضیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر