Forbes: یوبی‌سافت EA جدید است

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ubisoft-600x170.jpg

شکایات و عصبانیت حاصل از یک بازی، بار دیگر سیاست‌های شرکت سازنده‌اش را زیر سوال برده است.

در مقاله‌ی جدیدی که در Forbes توسط آقای Paul Tessi منتشر شده، Ubisoft را به علت عرضه بازی‌های ناتمام و قرار دادن Microtransactions در یک بازی 60$، EA جدید صنعت گیم خوانده است.
در ابتدا او به تعدادی از مشکلات به وجود آمده توسط این شرکت اشاره می‌کند، مانند Downgrade کردن سطح گرافیک بازی Watch_Dogs، نبود شخصیت قابل بازی مونث در Unity و حاشیه‌های آن، قفل کردن fps بازی بر روی 30 و مسائلی از این قبیل. او این مسائل را شبیه به عرضه ناموفق Battlefield 4، وجود Microtransactions در آن و نیازمندی SimCity به اینترنت برای بازی دانست اما از طرفی معتقد است که EA در حال بازیابی اعتماد از دست رفته‌اش است اما Ubisoft در حال قدم گذاشتن در مسیر EA است.

این در حالی است که Ubisoft خبر از کار بر روی مشکلات بازی Unity می‌دهد اما نظری دربار‌ه‌ی Microtransactions داخل بازی نداده است.

منبع

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
به خدا بهترین نویسنده هارو این Forbes داره توی مجله های آمریکایی، البته بعد از فوت کریستوفر هیتچنز عزیز و لوس شدن Vanity Fair الان Forbes جذابترین مجله است.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تا چند وقت پيش اگر كسي به UBI توهين مي كرد يا مي گفت اونطوره يا اينطوره حسابرسي ميشد توسط دوستان !
حالا كه ديگه گندش در اومد !

ادم بعضي مواقع از همين ترور هاي دوستان UBI مي ترسيد چيزي بگه :|
الان هم خيلي ساده مي گم كه FC4 ايي كه اين همه بهش دل بستين همون FC3 است توي يه جاي ديگه !
خود FC3 يه كلون از AC شده بود ! از برج برو بالا منطقه باز كن OUTPOST هارو بگير و ادم بدهارو بكش !
حالا صرف اضافه شدن CO-OP اين FC4 خدا نميشه كه اگر به CO-OP بود UNITY بايد خدا ميشد قبلش !
همین الانم اگر کسی بیاد به بازی های یوبی و خیلی چیزای دیگه ــش گیر بده همون دوستان هستند که بیان و ......
ایرادی که به یوبی گرفته میشه بهینه نبودن بازی هاشه که بخاطر اینه که وقت براشون نمی زاره و دوم هم مسائل مربوط به نحوه پول درآوردن از بازی هاش که هر دو مورد تو بازی آخر شدیدا ازشون انتقاد شد و درست هم هست، وقتی انتقاد منطقی باشه بازخواستی هم در کار نیست ولی خیلی ها مشخصه که کلا مشکل دارند و بیخود از زمین و زمان ایراد می گیرند که درست نیست.
کاری هم که شما داری انجام میدی ایراد داره و منطقیه که پستتون نقل قول بشه! از مسئله ای که تو پست اول تاپیک بهش اشاره شده رفتی سراغ یه بازی دیگه و سراغ یه چیزی ــیش که هیچ ربطی هم به موضوع تاپیک و انتقاد به یوبی نداره!
دقیقا پست شما این معنی رو میده که چون یوبی تو بازی آخرش از Microtransactions استفاه کرده و کلی هم مشکل فنی داشته پس بازی ای که چند روز دیگه میخواد بیاد تکراریه، تقلیدیه و .... کلا زدی جاده خاکی

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
هر کمپانی که سودای عرضه سالیانه داشته باشه (بجز گیم های اسپورت) به باد میده همه چیش رو. همین ubisoft اینقدر IP خوب و یونیک داره که Assassins تو گمه.

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
تا چند وقت پيش اگر كسي به UBI توهين مي كرد يا مي گفت اونطوره يا اينطوره حسابرسي ميشد توسط دوستان !

ادم بعضي مواقع از همين ترور هاي دوستان UBI مي ترسيد چيزي بگه :|
الان هم خيلي ساده مي گم كه FC4 ايي كه اين همه بهش دل بستين همون FC3 است توي يه جاي ديگه !
خود FC3 يه كلون از AC شده بود ! از برج برو بالا منطقه باز كن OUTPOST هارو بگير و ادم بدهارو بكش !
حالا صرف اضافه شدن CO-OP اين FC4 خدا نميشه كه اگر به CO-OP بود UNITY بايد خدا ميشد قبلش !
پس آدم خوبارو بکشه؟FC3 کلون از AC?:|زبونم اصلا قفل شد نمیتونم چیزی بگم.فقط یکم منطق لطفا.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من موندم اینا بازی ها رو قبل از عرضه خودشون تست نمیکنن تا اینجور مضحکه نشن؟ اگه مشکل قلبی دارید این تصویر از AC: U رو باز نکنید :| :D

Assassins-Creed-Unity-bug_EDIIMA20141111_0894_3.jpg

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
EA خوبه بابا مشتی این چه حرفیه داداشمون میاد یه اپی رو توی یک سال دو نسخه متفاوت میده بیرون گندشو در اورده باز EA از لحاظ پورت بازی مشکل به اون صورت نداره این یوبی فقط بلده کپی پست کنه من موندم اولین گیم پلی واچ داگز واقعا اینگیم بود یا دمو ساخته شده از روی بازی کلاه برداریی میکنه پورت بازی هاش به شدت خراب و ناشیانه وبا تمنینه است

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
همین الانم اگر کسی بیاد به بازی های یوبی و خیلی چیزای دیگه ــش گیر بده همون دوستان هستند که بیان و ......
ایرادی که به یوبی گرفته میشه بهینه نبودن بازی هاشه که بخاطر اینه که وقت براشون نمی زاره و دوم هم مسائل مربوط به نحوه پول درآوردن از بازی هاش که هر دو مورد تو بازی آخر شدیدا ازشون انتقاد شد و درست هم هست، وقتی انتقاد منطقی باشه بازخواستی هم در کار نیست ولی خیلی ها مشخصه که کلا مشکل دارند و بیخود از زمین و زمان ایراد می گیرند که درست نیست.
کاری هم که شما داری انجام میدی ایراد داره و منطقیه که پستتون نقل قول بشه! از مسئله ای که تو پست اول تاپیک بهش اشاره شده رفتی سراغ یه بازی دیگه و سراغ یه چیزی ــیش که هیچ ربطی هم به موضوع تاپیک و انتقاد به یوبی نداره!
دقیقا پست شما این معنی رو میده که چون یوبی تو بازی آخرش از Microtransactions استفاه کرده و کلی هم مشکل فنی داشته پس بازی ای که چند روز دیگه میخواد بیاد تکراریه، تقلیدیه و .... کلا زدی جاده خاکی

پس آدم خوبارو بکشه؟FC3 کلون از AC?:|زبونم اصلا قفل شد نمیتونم چیزی بگم.فقط یکم منطق لطفا.

من حرفي از MICROTRANS ها نزدم اون به خودشون ربط داره ولي گفتم راهي كه اين يوبي داره ميره به خراب كردن FC هم ميكشه !
اتفاقا" FC كلون شوتر و اول شخص خوبي از AC بود ! حال اگر به نظر شما نبوده كه اون يه حرف ديگه است ولي اون چه كه من ديدم شباهت ها و غرض گرفتن هاي وسيع از AC ها بود

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
کاملا حرف درستی زده
یه زمانی یوبیسافت پر بود از ایده های نو و بازی های جدید باکیفیت
اما الان فقط شده تکرار مکررات و پسرف.یه رایمن رو هم به فنا بدن پروژشون تکمیل میشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اتفاقا" FC كلون شوتر و اول شخص خوبي از AC بود ! حال اگر به نظر شما نبوده كه اون يه حرف ديگه است ولي اون چه كه من ديدم شباهت ها و غرض گرفتن هاي وسيع از AC ها بود
FC یا FC 3 ؟؟؟؟ اگر منظور شما FC ــه که تو همون پست قبل اشاره کنید منم تمام پست هامو ویرایش میکنم و ادامه نمیدم، شما باش و تفکرت! اما اگر منظورت FC 3 ــه که بازم اشتباهه! FC 3 نسخه تکامل یافته همون نسخه دوم بود که سال 2008 منتشر شده که اونم باز گسترش داده شده همون نسخه اول سال 2004 بود! AC که جهان آزاد شده همون پرنس بود و از اول هم قرار بود که زیر شاخه همون سری باشه ولی شد یه آی پی جدید! حالا چطور میشه FC کلون AC باشه؟
اگر منظور این سالهای آخره که باز کلا اشتباهه چون اگر توجه کرده باشید تو بازی های جدید یوبی ویژگی های مشترک خیلی میشه پیدا کرد و بزرگ ترینش هم حالت جهان آزاد و سند باکس هست اونم بخاطر اینه که این سبک طرفدار بیشتری داره و کار خوبی هم هست و طرفدار ها هم راضی هستند.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Ubi Ubi ـه EA هم EA الان قشنگ درجه هیتینگ رو یوبی یـ لول برد بالا تر خدایی EA فقط توی یـ BF4 گند زد من خیلی بیشتر از یوبی واسش احترام قائلم راحت میتونست بتل رو مثل اون دو دوست گرامی میلکش کنه ولی این کار رو نکرد ظرفیت استدیو هاش رو در نظر گرفت و لقمه ی بزگتر از دهنش بر نداشت (به FIFA خورده ای وارد نیست) هر سال تبدیل میشه به منفور ترین شرکت تو آمریکا واقعا دلیلش رو نمیفهمم . در کل فعلا حساب EA از Ubi کاملا جداست ...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
خوب یوبی هم بعد 2 3 ماه میاد مشکل هارو حل می کنه ، مشکل لگ خیلی ها برای Watch Dogs برطرف شده ، AC U هم که الان لایو بلاگ زده و می گن که دارن برطرف می کنن.

مشکل اینه که توی زمان عرضه بازی رو پولیش نمی کنن ، میان میدن بیرون بعد 2 3 ماه تازه بازی اونی می شه که باس عرضه می شد

تنها یه تفاوتی وجود داره بین BF و AC و اون اینه که AC داستان محوره و تو همون یکی دو ماه اول اکثرا بازی میکننش و کنار گذاشته میشه
اما BF چندیت سال قابل بازیه
البته واسه من بد نشده . خود یوبی میدونست هنوز سیستم جدید نگرفتم بازی رو هنوز کامل نکرده:))

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
من خودم یکی از اون بدبختا بودم که تا حرف میزدم همه فنهای یوبی میومدن از خجالت ما در میومدن کلآ از همون موقع تا الان من همینو میگم که ایشون به واضع تایید کردن :
در مقاله‌ی جدیدی که در Forbes توسط آقای Paul Tessi منتشر شده، Ubisoft را به علت عرضه بازی‌های ناتمام و قرار دادن Microtransactions در یک بازی 60$، EA جدید صنعت گیم خوانده است.
در ابتدا او به تعدادی از مشکلات به وجود آمده توسط این شرکت اشاره می‌کند، مانند Downgrade کردن سطح گرافیک بازی Watch_Dogs، نبود شخصیت قابل بازی مونث در Unity و حاشیه‌های آن، قفل کردن fps بازی بر روی 30 و مسائلی از این قبیل. او این مسائل را شبیه به عرضه ناموفق Battlefield 4، وجود Microtransactions در آن و نیازمندی SimCity به اینترنت برای بازی دانست اما از طرفی معتقد است که EA در حال بازیابی اعتماد از دست رفته‌اش است اما Ubisoft در حال قدم گذاشتن در مسیر EA است.
یوبی سافت سال های 2006 تا 2010 خوب بود

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا ظواهر امر که داره نشون میده EA یه ذره سر عقل اومده. این مسئله هم از روی فاصله انداختن یک ساله بین NFS ها و تاخیر خوردن BF HL (که یک سال بازم زمان هست وسط) میگم. و اینکه بعد از مسخره بازی BF4 روی دایس (ظاهرا) فشار نیاورده تا بتونه به بازی های دیگه و Mirrors Edge برسه. بعد هم که حذف کردن قضیه Online Pass. از اینور یوبی سافت واقعا رفته رفته داره منفور میشه پیش گیمرها با این کارای مسخره. همون زمان که اعلام کردن Assassin یه عنوان سالانه میشه، گفتم که اینا به یه دونه راضی نمیشن و سالی دوتا شایدم 3 تا رو بدن که دیدیم هم شد. امسال 2 نسخه Assassin داریم که با بهانه نسل قبل و نسل جدید روانه بازار شد با دو داستان متفاوت. فردا پسفردا هم یه نسخه موبایل و یه نسخه ویتا و 3DS هم میذارن تنگش (قبلا هم داشتیم تقریبا) تا به آمار 5-6 تا برسه. رسما ملت رو گاگول فرض کردن و البته حق هم دارن. تا زمانی که این IP مثل چی بفروشه و ملت بخرن، یوبی این بازی رو با همین شرایط کنونی عرضه خواهد کرد و زحمتی بابتش بهتر کردنش نخواهد کشید.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
بچه ای که حرف بزرگترشو گوش نده میشه این دیگه..!!:| همون اوایل حقش بود کم بخریم (پایرت کنیم:d) بازیهاشو تا یه چیزایی بیاد دستش..!!

یکی اگه تو برنامه های CDPR جای خالی پیدا کرد بدید یه کلاس خصوصی واسه یوبی بزارن.:d

>> ولی خدایی اون دلیله نویسنده خیلی بیخوده آ... نبوده شخصیت مونث قابل بازی:| بعد فکرکنم یارو عقده ی چندین ساله داشته از Bf4شروع کرده به Wd رسیده و بعدشم Unity:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر