امکان عرضه Dead Or Alive 5: Last Round برای PC

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
vKALCBB.jpg

یک چیزی بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. خرده فروشی آنلاین Play-Asia بازی Dead Or Alive 5: Last Round که آخرین آپدیت بر Dead Or Alive 5 است و برای PS4 و Xbox One تایید شده است را برای PC و همزمان با تاریخ عرضه نسخه کنسولی لیست کرده است.

شاید این لیست شدن یک خطا از Play-Asia باشد. پس به این خبر به عنوان یک خبر تایید نشده نگاه کنید.

قابل ذکر است که در ماه آپریل Tecmo Koei از طرفداران PC گیمر خود خواسته بود که علاقه خود را به عنوان هایی که برای PC از این کمپانی میخواهند در توییتر و شبکه های اجتماعی دیگر نشان بدهند.

Tecmo Koei هنوز Dead Or Alive 5: Last Round را برای PC تایید نکرده است. هرچند این کمپانی به اقدام Play-Asia هیچ واکنشی از جمله رد این لیست بدنی اشاره نکرده است.

منبع

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
استقبال میشه شدید! :)

خیلی بعیده این یکی برای PC بیاد. دیگه همه میدونن فروش DOA تمام و کمال توی DLC هایی هست که عرضه میکنه و مربوط به کاستوم های فله ایش هست که همینجوری مثل جمعه بازار عرضه میکنه. روی PC بیاد ملت خودشون کاستوم میسازن و در نتیجه اون فروشی که اینا انتظار دارن رو نمیکنه:d بماند مُد های IYKWIM;;)

پ.ن: حالا نه اینکه خود بازی IYKWIM نیست!:| دیگه کم مونده مُد هم براش بسازن8-|:d

WTF!:-o

جامعه Modder احیانا این بازی برا PC بیاد رسما خودشون رو خفه میکنند!:d

تازه کجای کاری که توی setting بازی تنظیمات بوب هم داره :D از ریلیتی بگیر برو تا یه ورژنی که آنلاک میشه و واویلا :D

اره واقعا واویلا !!!:d:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا چرا انقدر از جنبه ی منفی بهش نگاه می کنید :D به جرات می تونم بگم یکی از بالانس ترین و تکنیکال ترین فایت هاست :D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
زمانی که ویتا داشتم فقط اینو بازی میکردم روش

شاهکاره تو فایتینگ هایی که بازی کردم این خوش دست ترینشون بود :bighug:

منم که فقط با تینا بازی میکردم و یکمی هم با میلا ، اما Main Character م تیناس که بدجور عاشقشم :D

الان که فهمیدم برا پی سی داره میاد دارم سکته میزنم از خوشحالی :x تازه کلی هم کاراکتر بهش اضافه شدم از جمله ریچل و مامیجی :D

تنظیمات بوب هم که من کلا به نرمال و اینا اعتقاد نداشتم ، فقط OMG :d

در کل شدیدا حال کردم با این خبر و شدیدا منتظرشم تا بیاد و دوباره بیوفتیم رو دور مبارزه ها و جلوه های زیبای فیزیکی :)) اصن من تو این بازی بود که معنای درست فیزیک رو فهمیدم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اومد تو Steam برای پیش خرید! بسیار هم خوب :bighug:
پیج بازی هنوز بالا نیومده بود که دیدم تو پیش خریدش کردی. آرمین انصافا چجوری اینکارو انجام دادی؟:-o با رسم شکل توضیح بده:d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پیج بازی هنوز بالا نیومده بود که دیدم تو پیش خریدش کردی. آرمین انصافا چجوری اینکارو انجام دادی؟:-o با رسم شکل توضیح بده:d

:)) یکم رسمش سخته! ولی حتما روش کار می کنم :d

کاملا منتظر ریواد ها هستیم :d:bighug:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
تبریک میگم به علی و باقی فایتینگ بازای PC دوست :D
ولی بازی تا سه ماهه اول روی PC بخش آنلاین نداره :D سه ماه بعد از عرضه پچ میشه :D

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
تازه کجای کاری که توی setting بازی تنظیمات بوب هم داره :D از ریلیتی بگیر برو تا یه ورژنی که آنلاک میشه و واویلا :D

حالا چرا انقدر از جنبه ی منفی بهش نگاه می کنید :D به جرات می تونم بگم یکی از بالانس ترین و تکنیکال ترین فایت هاست :D

Wish granted :d:d:d

Dead or Alive 5: Last Round heading to Steam in February | VG247

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
سازنده ها امروز رسما یه سری اطلاعات از نسخه PC دادن بیرون مثل تخفیف 10 درصدی برا پیش خرید و نبودن حال آنلاین نسخه پی سی برا سه ماهه اول و ...

حداقل سیستم مورد نیاز هم اعلام کردن :

Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM

کارت گرافیک هم که ظاهرا احتیاج نداره :)) اما خیال پی سی بازا راحت باشه رو آخرین تنظیمات بهترین فیزیک رو ارائه میده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر