XboX One در دو هفته اخیر فروش بیشتری از PS4 داشته

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
فروش کنسول نسل جدید مایکروسافت پس از یکسال عقب افتادن بخاطر پایین آمدن قیمت و عرضه باندل ها و بازیهای جدید پیشرفت چشمگیری داشته. در دو هفته اخیر Xbox One فروش بهتری نسبت به رقیب خود PS4 در آمریکا بدست آورده.
یوسف مهدی یکی از مدیران رده بالای مایکروسافت در بلاگ پست خود اعلام داشته که "عرضه بازیهای جدید و پایین آمدن قیمت کنسول باعث شدت گرفتن بیش از حد فروش کنسول شده و در مقایسه با هفته قبل فروش این کنسول در هفته های بیش از سه برابر شده است و این برای ما هیجان انگیز است چرا که دوستان بیشتری در هفته های آتی با یکدیگر بازی خواهند کرد".
یوسف مهدی همچنین اضافه کرد که تا به اینجا به تعداد 10 ملیون Unit کنسول XOne به Retailer ها فروش رفته است. این در مقابل آمار فروش 13.8 ملیون نسخه ای PS4 قرار دارد که از آغاز عرضه تا به انیجا معمولا جایگاه پرفروش ترین کنسول این نسل رو داشته.
نوامبر امسال سالگرد عرضه کنسول های نسل جدید مایکروسافت و سونی به بازار است و یوسف مهدی به این مناسبت از تمام هواداران پلتفرم تشکر کرد.
وی همچنین افزود:
"حدودا یکسال پیش من از دیدار و خوش و بش با طرفداران Xbox در روز لانچ وحشت داشتم، ما به نظرات شما گوش دادیم و تمام سعی خود را کرده ایم که کنسول Xone رو بهبود ببخشیم. عرضه بازیهای جدید رو جشن گرفتیم و سعی کردیم ارزش بیشتری رو در اختیار شما قرار بدیم و همینطور که به دستیابی به این مهم ها نزدیک میشویم من همچنان از اینهمه علاقه و پشتیبای نسبت به Xbox متعجب و شادمان هستم".

Quelle: http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-outsells-ps4-over-past-two-weeks-in-us-mi/1100-6423553/

ایده شما چیست؟ آیا تغییر قیمت 50 دلاری کنسول مایکروسافت (حالا با قیمت 350$) میتواند باعث شود که در رقابت با رقیب سرسخت خود به موفقیت دست پیدا کند؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امار فروش کنسول ها و بازی ها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر