Just Cause 3 تایید شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
c6cfxx06xufp54atmcd3.jpg

شرکت Square Enix تایید کرد که نسخه سوم از سری جهان آزاد Just Cause 3 سال آینده برای S4, Xbox One, و PC منتشر می شود.

این بازی بر روی کاور شماره ماه دسامبر مجله گیم اینفورمر خواهد بود، از این رو این مجله در مورد این عنوان اعلام کرده "عنوانی چندین ساعته" که در نسخه خیالی ای از منطقه مدیترانه روایت خواهد شد که توسط یک دیکتاتور رهبری می شود.

بازی شامل چتر نجات و قلاب به روز رسانی شده می شود و همچنین در این نسخه بازیکنان توانایی استفاده از لباس بال دار (wingsuit) را نیز خواهند داشت.

Just Cause 3 out next year, featured in Game Informer December issue | VG247

آخرین ویرایش:

hadiac

کاربر سایت
Feb 11, 2014
36
نام
هــادی صــفــایــی
فقط امیدوارم باگ های ضایع نسخه دوم رو نداشته باشه!
هر چن نسخه دومش خیلی خوب و سرگرم کننده بود

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه سری اطلاعات از بازی منتشر شده که بیشتر در مورد گیم پلی هست و در مورد داستان فقط گفته شده که :
بازي تو منطقه مديترانه روايت ميشه، شهري خيالي که ريکو در اون بزرگ شده. يه ديکتاتو شيطاني بر اين منطقه حکومت ميکنه که شما بايد متوقفش کنيد. داستان اين نسخه ارتباط زيادي با دو نسخه قبل نداره فقط اشاره هاي کوچيکي به نسخه هاي قبل ميشه و همينطور بعضي از کاراکتر هاي قديم هم در اين نسخه ديده مي شند.
تم طنز داستان تو اين نسخه هم حفظ شده. تمرکز بيشتري روي ريکو خواهد شد اما اين نسخه داستان سنگيني نداره و در واقع يه بازي داستان محور نيست و بيشتر بر روي المان هاي سندباکس تمرکز شده.

Just Cause 3 ***8211; First Details Revealed ***8211; No Multiplayer Mode But Will Support Mod Community | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تو نسخه دوم عشق این بودم رو ماشینا C4 وصل کنم پا رو بذار رو گاز بعد با اون چتر نجاته برم بالا و ماشینو ول کنم تو دل دشمنو C4 ها رو بترکونم.;;)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
گرافیک بازی تو تصاویری که لیک شده بود مشکل داشت ولی تو تصاویر رسمی چقدر عالیه، چه حالی بده با این کیفیت یه جت بگیری و تا جایی که میشه اوج بگیری و بعد از اون بالا محیط های برفی، کویری، جنگلی و .... رو نگاه کنی =p~
فقط امیدوارم به مقدار رو طراحی و تنوع ماشین ها و کنترلشون کار کنند! تو نسخه قبل من بیشتر پرواز میکردم و کمتر طرف ماشین رفتم (کنترل موتور خوب بود.)
کل واقعا فوق العدس، منتظرشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر