Call of Duty : Advanced Warafare Multiplayer l PC

Frost-94

کاربر سایت
Sep 4, 2014
90
این مشکلی که دوستمون‌گفت لولش یک دفه زیاد شده رو من توی گوست تجربه کردم ...
برای اولین بار توی یک لابی که هک شده بود جوین شدم و یک دفه پرستیژ 1 رو گرفتم ولی توی بازی نشون نمیداد و یک سری مشکلات دیگه بعد از اون تا پرستیژ ۵ رو رفتم ولی بخاطر اون قضیه لول من رو پرستیژ 4 نشون میدا
آخر نزدیک 2 3 ماه با قسمت پشتیبانی اکتیویژن فقط چت میکردم و مشکل رو بهشون میگفتم راستش خودشونم توش مونده بودن گفتن این چیزی که میگی مال خیلی وقت پیشه ما نمیتونیم درستش کنیم شاید مجبور بشیم اکانتت رو ریست کنیم اگه میخای حل بشه ....
آخر کار از تمام سرباز ها به همراه پرستیژ خودشون عکس گرفتم ارسال کردم واسشون بعد از چند روز رفتم تو بازی دیدم درست شده
الان دیگه گوست چیتر یا مشکل لابی نداره ولی اول کار داشت
حالا هم مثل اینکه همچین مشکلی توی AW هم هست از خیلی ها شنیدم همه جور رمزی میزنن پلیر هاش حالا تازه اولشه هر سال چیتر ها میریزن سر کال ...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
این مشکلی که دوستمون‌گفت لولش یک دفه زیاد شده رو من توی گوست تجربه کردم ...
برای اولین بار توی یک لابی که هک شده بود جوین شدم و یک دفه پرستیژ 1 رو گرفتم ولی توی بازی نشون نمیداد و یک سری مشکلات دیگه بعد از اون تا پرستیژ ۵ رو رفتم ولی بخاطر اون قضیه لول من رو پرستیژ 4 نشون میدا
آخر نزدیک 2 3 ماه با قسمت پشتیبانی اکتیویژن فقط چت میکردم و مشکل رو بهشون میگفتم راستش خودشونم توش مونده بودن گفتن این چیزی که میگی مال خیلی وقت پیشه ما نمیتونیم درستش کنیم شاید مجبور بشیم اکانتت رو ریست کنیم اگه میخای حل بشه ....
آخر کار از تمام سرباز ها به همراه پرستیژ خودشون عکس گرفتم ارسال کردم واسشون بعد از چند روز رفتم تو بازی دیدم درست شده
الان دیگه گوست چیتر یا مشکل لابی نداره ولی اول کار داشت
حالا هم مثل اینکه همچین مشکلی توی AW هم هست از خیلی ها شنیدم همه جور رمزی میزنن پلیر هاش حالا تازه اولشه هر سال چیتر ها میریزن سر کال ...
برای من نزدیک به 4 روز شد.....روز 5ام اکانتم رو به کل ریست کردن:d
الانم یه هفتس فعلا چیتری ندیدم خدارو شکر:d

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان الان 7 نفریم حدودا
کسایی که میخوان برای یه بارم شده همه ایرانی بزنیم....شماره تماسشونو پیغام خصوص بدن بهم که توی وایبر اد کنمشون و امشب یه چند دست باهم بزنیم ;)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا قرار شد پنجشنبه شب همه ی کسایی که COD دارن بیان بازی کنیم که کسی هم نگه کار دارم و ....
بیاید یه چند دست بزنیم...نمیدونید دیروز چه صفایی داد Hardcore S&D همه ایرانی !:d

Frost-94

کاربر سایت
Sep 4, 2014
90
اگه امکانش هست یک نفر با رم 4 گیگ تست کنه ببینه اجرا میشه یا نه !
چون گوست هم رم 6 گیگ میخاست ولی آپدیت دادن واسش با رم 4 هم اجرا میشه ...

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
دوستانی بازی رو تهیه کردن بیان وضعیت نسخه PC روتوضیح بدن

وضعیت مالتی پلیر برای من بینهایت خوبه.
تقریبا توی 90 درصد بازی ها لگ ندارم و زمان جوین شدن توی بازی ها زیر 10 ثانیه هستش.
اینترنت از مخابرات دارم و سرویس کاهش دهنده ی پینگ وصل میکنم.

اگه امکانش هست یک نفر با رم 4 گیگ تست کنه ببینه اجرا میشه یا نه !
چون گوست هم رم 6 گیگ میخاست ولی آپدیت دادن واسش با رم 4 هم اجرا میشه ...

یکی از دوستان اجرا کرد روی رم 4، اولش موقع ورود به بازی میکنه بهتره که رم بالای 4 داشته باشید.
توی بازی هم وقتی رم پر میشه بازی افت فریم شدید پیدا میکنه، قابل بازی کردن هست ولی پیشنهاد میشه رم بالای 4 داشته باشید.
چون بازی معمولا 3.5 گیگ رم رو مصرف میکنه.

بچه ها بازیش قشنگه؟یا نه؟؟ مولتیش؟

اگه طرفدار مولتی های خیلی سریع نیستید شاید از بازی خوشتون نیاد.
COD قبلا گیم پلی سریعی داشت حالا به لطف این قابلیت EXO میشه توی چند ثانیه توی کل مپ حرکت کرد :d
زمان زنده موندن توی مد هایی مثل TD و Demolition زیر یک دقیقه هستش معمولا.
تقریبا از اسنایپ نمیشه استفاده کرد چون مپ ها خیلی کوچیکه و پلیرها هم خیلی سریع حرکت میکنن.

من به شخصه بازی رو دوست دارم مخصوصا مد Demolition که خیلی هیجان داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر