مورد انتظارترین بازی های سال 2015 از نگاه Game Informer

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
مورد انتظار ترین بازی های سال 2015 از نگاه Game Informer

10. Xenoblade Chronicles X
09. Bloodborne
08. The Legend of Zelda
07. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
06. Rise of the Tomb Raider
05. Evolve
04. Batman: Arkham Knight

03. Uncharted 4: A Thief’s End
r6wuc3xc0roh56oe9vxi.jpg

02. No Man’s Sky
hzldy30hyi88lwjka9y1.jpg

01. The Witcher 3: Wild Hunt
55hb5ztioj0fkvhnfoq5.jpg

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
سه انحصاری از پلی استیشن 4 ( البته با احتساب No Man,s Sky ) !!! پلی استیشن سال بزرگی در پیش داره ! با معرفی عناوین جدید از فرست پارتی هاش این وضعیت بهتر هم میشه ... مایکروسافت باید برای عناوینش در سال 2015 تبلیغات و نمایش های فک بر اندازی رو تدارک ببینه !!! ( QB ، Scalebound ، HALO 5 و ... ) خصوصا اینکه عناوین سال 2014 خودش رو بخوبی عرضه کرد و سرش خلوت تر شده و حالا وقتشه تمرکز خودش رو بروی بازی های 2015 ببره !
جای خالی HALO 5 توی لیست بشدت احساس میشه !!! تومب ریدر این وسط بدون هیچ نمایش گیم پلی ای جایگاه قابل تاملی رو توی لیست داره ! انحصاری زمانی شدن این بازی بدجور تمام نگاه ها رو تو برهه ای از زمان معطوف خودش کرد ولی باید دید تا چه حد بازی موفق ظاهر میشه و نمایش ها چگونه خواهد بود !
بشخصه Bloodborne رو شایسته جایگاه بهتری میدونم !

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
Quantum Break , The Division, Halo 5, The Order: 1886؟؟؟؟
اقا no man's sky چطور بالاتر از Uncharted 4 ه؟؟؟؟؟
:|:|:|:|:|

no man's sky تبلیغات و نمایش های گسترده داشته ! بازی و ایده اش بارها ستایش شدن و کلی اطلاعات ازش منتشر شده ... از اونور Uncharted 4 کلا یک تیزر داشته ! باز هم توی لیست رتبه 3 رو داره !!! یعنی فوق العاده !!! یعنی فرنچایز به حدی مورد اطمینان ، خوش ساخت و محبوبه که با یک تیزر هم چنین جایگاهی داره ! میزان اطلاعات و نمایش های یک بازی رو در نظر بگیرید و بعد مقایسه کنید ...

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
no man's sky چه سبکیه چطوریه؟

سبک بازی ادونچر هست ... شما میتونید با سفینه تون تو یه جهان نا متناهی ( روی این نا متناهی تاکید بسیار شده ) به سیاره های مختلف سفر کنید ، سیاره هایی با طبیعت های مختلف ، اقلیم های مختلف ، جانداران مختلف و ... بازی اول شخصه و اکشن هم داره !!! در مجموع بازی ماجرایی با طعم اکتشاف هست ! گرافیک بازی هم از حیث طراحی هنری بی نظیر و فوق العاده چشم نوازه !!!
پ.ن : سیارات و ویژگی هاشون بصورت رندوم تو بازی تولید میشن ، بخاطر همین هیچ دو سیاره ای در بازی مثل هم نخواهد بود !!!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
سه انحصاری از پلی استیشن 4 ( البته با احتساب No Man,s Sky ) !!! پلی استیشن سال بزرگی در پیش داره ! با معرفی عناوین جدید از فرست پارتی هاش این وضعیت بهتر هم میشه ... مایکروسافت باید برای عناوینش در سال 2015 تبلیغات و نمایش های فک بر اندازی رو تدارک ببینه !!! ( QB ، Scalebound ، HALO 5 و ... ) خصوصا اینکه عناوین سال 2014 خودش رو بخوبی عرضه کرد و سرش خلوت تر شده و حالا وقتشه تمرکز خودش رو بروی بازی های 2015 ببره !
جای خالی HALO 5 توی لیست بشدت احساس میشه !!! تومب ریدر این وسط بدون هیچ نمایش گیم پلی ای جایگاه قابل تاملی رو توی لیست داره ! انحصاری زمانی شدن این بازی بدجور تمام نگاه ها رو تو برهه ای از زمان معطوف خودش کرد ولی باید دید تا چه حد بازی موفق ظاهر میشه و نمایش ها چگونه خواهد بود !
بشخصه Bloodborne رو شایسته جایگاه بهتری میدونم !
والله من هر چی نگاه می کنم دوتاش انحصاری PS4 هستش ! :-/

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
no man's sky چه سبکیه چطوریه؟

اگه بگم فال‌ اوت توی دنیای جدیده دروغ نگفتم! سبکش تلفیقیه ولی بیشتر رگه‌ از نقش‌آفرینی‌ داره.
من بدم نیومد ازش نمایش خوبی داشت.
===
Evolve در کنار TPP و Bloodborne بهترین انتخا‌ب‌های این لیست هستن.

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
والله من هر چی نگاه می کنم دوتاش انحصاری PS4 هستش ! :-/

برادر تو پرانتز نوشتم دیگه :D " البته با احتساب No Man,s Sky " !!! والا تمام نمایش های بازی و عمده تبلیغاتش تو کنفرانس های سونی بوده ... انحصاری زمانی پلی 4 هم هست فکر میکنم و نسخه PC هنوز تاریخ انتشار دقیقی نداره ( مطمئن نیستم ) ! میشه گفت انحصاری معنوی سونی هست :D ولی در مجموع شما درست میگی ! 2 تا انحصاری 100 در 100 انحصاری از سونی تو لیست هست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر