همایش BlizzCon 2014

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
BlizzCon-2014.jpg

درود.

بلیزکان امسال تا چند روز دیگر یعنی جمعه 6 نوامبر به مدت دو روز شروع خواهد شد و هواداران شرکت بلیزارد می‌توانند بار دیگر در مسابقات سری StarCraft II , World of Warcraft و بازی جدید شرکت یعنی Heroes of the Storm شرکت نمایند. سوای تورنمت‌هایی که در BlizzCon 2014 وجود دارد، هواداران بیشپ از پش منتظر رونمایی از اکسپنش بعدی سری استارکرفت یعنی Legacy of the Void هستند، امروز نیز شرکت در بخش Sound Cloud خود صدای یونیت‌های بازی را منتشر نمود که گواه رونمایی این بازی در این همایش است
هر چند بعد از سال‌ها عنوان MMO این شرکت با نام پروجکت تایتان پس از سال‌ها کنسل شد، ولی از قرار معلوم بلیزارد دست به کار شده و می‌خواد دنیای Warcraft را دوباره زنده کند. شرکت در یک بخش فرصت‌های شغلی خود یک به دنبال یک طراح ارشد می‌گردد که به دنیای وارکرفت کاملا آگاه باشد. این خبر تا به اینجا بسیار خوب است ولی وقتی به بخش خصوصیا فردی می‌رویم می‌بینیم فرد مذکور باید استعداد کار در یک تیم کوچک را داشته باشد این یعنی وارکرفت شاید یک پروژه بزرگ و AAA نباشد و چیزی شبیه Hearthstone باشد.

در دیگر سو بلیزارد نمایشی از فیلم Warcraft را خواهد داشت که می‎تواند بسیار هیجان انگیز باشد. در ادامه نیز مطابق هر سال سوال و جواب و ارتباط با گیمرها صورت می‌گیرد.

به روز رسانی:
بازی StarCraft II: Legacy of the Void که روایتگر نژاد Protoss‎ها می‌باشد به طور رسمی معرفی شد. این نسخه به صورت تکی عرضه می‌شود
و نیازی به نسخه های قبل ندارد. تاریخ عرضه بازی هنوز مشخص نیست. در بخش مولتی ‌پلیر مد جدیدی با نام Archon وجود دارد که دو بازیکن می‌توانند
به طور همزمان یک طرف را نترل نمایند. مد دیگری نیز با اسم Allied Commanders داخل بازی میباشد.

به روز رسانی:
پس از 17 سال شرکت بلیزارد از بازی جدید خود یعنی Overwatch پرده‌برداری نمود. این بازی در نگاه اول شباهت گرافیکی بسیاری با انیمیشن‌های
Pixar دارد. اور واتچ از نوع بازی به Team Fortress 2 است و عنوایست که به صورتMultiplayer و تیمی می‌باشد.
کاگردان بازی آقای Jeff Kaplan است که در Wow ی را می‌شناسیم. به گفته منابع Overwatch به صورتی حالت عوض شده بازی کنسل
شده Project Titan می‌باشد. بازی در سال 2015 به صورت بتا قابل بازی‌ست.

به روز رسانی:
بعد از Patch جدید بلیزارد با نام Curse of Naxxramas برای Hearthstone ، امروز نیز این شرکت
اکسپنشن جدیدی را با عنوان Goblins vs. Gnomes برای این بازی معرفی نمود. این اکسپنشن به صورت دو پاکت می‌باشد که اولی آن همین نسخه
و دومی آن نیز با اسم Goblin vs Gnome خوانده می‌شود که در مجموع 120 کارت در آن‌ها موجود است.

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من اگه همین طوری Trailer ـه overwatch رو می دیدم می گفتم این Battlebornـه Gearboxـه که بهش PvP اضافه کردن. خیلی شبیه به اونه, سبک طراحی ها، مبارزات, گیم پلی و ...
شباهت زیادی هم داره به TF2، ترکیب این دوتاست یه جورایی
پ.ن: با توجه به اینکه battleborn فوق العاده تو سایت بین کاربر ها شناخته شدست، این تریلرش watch?v=U9nkWFvLNMo

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من اگه همین طوری Trailer ـه overwatch رو می دیدم می گفتم این Battlebornـه Gearboxـه که بهش PvP اضافه کردن. خیلی شبیه به اونه, سیک طراحی ها، مبارزات, گیم پلی و ...
شباهت زیادی هم داره به TF2، ترکیب این دوتاست یه جورایی
پ.ن: با توجه به اینکه battleborn فوق العاده تو سایت بین کاربر ها شناخته شدست، این ترلیرش watch?v=U9nkWFvLNMo
به شدت شبیه team fortress هست :| حتی سبک گرافیکی بازی به نظرم شبیه TF2ـه......

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
تریلر رو دیدم ...

بیلیزارد واقعا یه کپی از VALVE کرده :D نمی دونم ولی باز در هر صورت به دل من نشست بازیش .. ولی یه سری کلاس ها واقعا OP میزدن مثلا همین Reaper .. کلا خیلی باگ بود :D

اعلام شده بازی F2P ـه ؟

overwatch_large.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر