کمک در Commandos 3 - Destination Berlin

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
سلام:
من تو بازی Commandos 3 - Destination Berlin تو مرحله سوم بازی گیر کردم!
تمام افراد دشمن چه روی زمین و چه زیره زمین و همچنین داخل ساختمون هارو کشتم.
فقط یک تانک مونده که اونم میترکونم Alarm صداش در میاد و گیم اور!
ماموریت رو من خوندم ولی این Traitor رو نمیدونم از کجا گیرش بیارم بکشم!
2 تا بمب هم داده بهم که تا ورشون میدارم 15 دقیقه برای انجام ماموریت وقت میده.
ممنون میشم راهنمائی کنید
اینم عکسی از مرحله:
commandos.jpg

مسعود ع

کاربر سایت
Nov 7, 2007
4
bayad oon do ta bombo badari baad ke zaman shoroo shod afrdeto ye jaye khoob penhan koni va too jade bomb bezari. vaghti roo oon zamani ke paeene safhe oomade click koni zamane az beyn mire va ye jeneral ba mashin vared mishe ke bayad ba hamoon bombe beterekoonish va age jenerale namord o oomad biroon ghabl az in ke bere too khoone ba afradet ba tofang bokoshesh

sedaybaran2000

کاربر سایت
Nov 27, 2012
1
salam,
ham az tarighe bombi ke to mohavateye baze kenare tank hast mitooni az to jabe baresh dari on mashin ro beterekoni
va ham mitooni az tofange dorbin dar ke to on sakhtemone roberoye tanke na baghalish daghigh esmesho nemidunam
az on to bardari snaiper bad jasos ro bokoshi
jasos vaghti miyad biroon ke on mashin meskiye bad az timer miyad jolo on khone ke 6ta jeneral jolosh vaisadan miyad onja jasos savar mishe mire jolo on khone ke sarbaz ha daran reje miran.
ono ke koshti hama ro mibari poshte hamon khone ke jasose dar miyad savare on mashin kochike mishi o miri khoneye bakht.

---------- نوشته در 04:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

سلام
تو مرحله قطار گير كردم
خودش ميگه زنگ خطر رو از كار بنداز اما نميدونم كجاست؟
با جاسوسه خودم لباس سرباز مي پوشم ميرم پشت ماشينه سوار ماشين كاميون ميشم ميرم او اما جايي نيست كه آلارم رو از كار بندازم
و اون افسر مافوق هم تا منو ميبينه زنگ خطر رو ميزنه و پايان ماجرا
لطفاً اگه كسي مي دونه كمك كنه
با تشكر

iso9002

کاربر سایت
Jul 21, 2013
1
خواهشا یکی به من کمک بکنه Pleaaaasseee Help Me

سلام آقایون....

من این بازی کاماندوز فتح برلین رو قبلا بازی کردم وبه دلیل علاقه ی شدیدی که به این بازی دارم الان از اینترنت دانلودش کردم که دوباره بازیش کنم.اا

اما الان یه مشکلی دارم .. تونسخه های قدیمی که شرکت نوین پندار درست میکرد یه راهنمایی بود به زبان فارسی که همه ی مراحل بازی رو توضیح میداد..

pdf بودش.
من هر چقدر گشتم نتونستم به جز یه نسخه ی انگلیسی راهنمای بازی که بدرد هم نمیخورد چیزی پیدا کنم.

الان از شما دوستان تمنا میکنم اگه کسی نسخه ی قدیمی این بازی رو داره .. قطعا این راهنمای فارسی توش هست.
اگه میتونید اینو واسه من میل کنید ..خدا ازتون راضی باشه..

mansi2hands.1989@yahoo.com

ّبا تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر