Prey 2 کنسل شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ldv2hgl3ara5g7yh9vgh.png

خبر بد برای کسانی که به دنبال اخبار Prey 2 بوده اند چرا که آقای Pete Hines از Bethesda اعلام کرد که بازی کنسل شده است.

ضمن گفتگو با وب سایت CNet، وی اذعان داشت:
این بازی عنوانی بود که ما بهش اعتقاد داشتیم اما به جایی که مد نظر ما بود نرسید. بازی کیفیت مناسب و مورد نیاز ما رو نداشته و به خاطر همین تصمیم گرفتیم که بازی رو کنسل کنیم. خیلی وقته که بازی در دست ساخت نیست. فکر نمیکنم چیز سورپرایز کننده ای باشه چرا که خیلیا از قبل اینو میدونستن و ما هم در موردش مدت ها بود که صحبتی نکرده بودیم. اگرچه هنوز کارهایی هست که میشه در رابطه با این سری انجام داد.

عنوان Prey 2 در سال 2011 معرفی شد و استودیو Human Head مسئولیت ساخت بازی را بر عهده داشت اما در سال 2013 زمزمه های مبنی بر ادامه ساخت این عنوان توسط استودیو Arkane که پیش از این عنوان موفق Dishonored را در کارنامه داشته است، به گوش رسید.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خیلی وقته که بازی در دست ساخت نیست. فکر نمیکنم چیز سورپرایز کننده ای باشه چرا که خیلیا از قبل اینو میدونستن و ما هم در موردش مدت ها بود که صحبتی نکرده بودیم.
ای بابا این ها که پارسال اومدن گفتن بازی رو دادن دست Arkane Austin و کلا پروسه ساخته اش رو از اول استارت زدن که ....
پ.ن: حیف شد ، کنسل شد :-<

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
با اینکه تقریباً مشخص بود، ولی نیمچه امیدی داشتم که بازی کنسل نشده باشه.
واقعاً حیف شد. نسخه اولش یکی از به یاد موندنی ترین FPSهای عمرم بود و خیلی ازش لذت بردم. چیزهای خیلی جالبی هم داشت، از محیط زنده و اسلحه های جونوری تا پرتال ها و ... ویدئوهای نسخه دوم هم جالب به نظر میرسید و بسی تأسف خوردیم از این خبر. :(

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
فکر کنم یکی =دو سال پیش گفتن پروژه کنسل شده

اون موقع ها شایع کنسل شدنش اومد که توسط سازنده ها تکذیب شد ولی حالا رسما اعلام کردن!
حیف باشه می تونست بازی موفقی باشه ولی میشد کنسل شدنش رو از خیلی وقت پیش حدس زد!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
حیف شد، خیلی .... واقعا متاسف شدم، تریلر بازی تو E3 2011 طوفانی به پا کرده بود، یادمه گفتند که In game بوده؟ و اگر اشتباه نکنم با ID tech 4 ساخته میشد و من خیلی تعجب کرده بودم که چطور با این موتور به چنین سطحی رسیدند و حدس میزنم همون تریلر 2011 هم انتظارات رو بالا برد و باعث این اتفاق شد.
در هر حال حالا که نگاه میکنم میبینم E3 2011 کلا نحس بود، اون از استار وارز 1313 که کنسل شد و این بازی و اونم از اتفاقی که برای واچ داگز افتاد با اون نمایش خارق العاده....

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آقا واقعا حیف شد، البته امیدوارم به قول دوستمون مثل نسخه ی اول روند 7 8 ساله ی نسخه ی 1 رو طی کنه ولی بالاخره بیاد. خداییش نسخه ی 1 فوق العاده بود از نظر مکانیزم های گیم پلی، فقط بدشانسیش این بود که بعد از Doom 3 و Quake 4 اومد، یکم مخاطبا از سیاق بازی هایی که محیط های کریدوری و بسته و تاریک داشتن خسته شده بودن، تایم بدی عرضه شد، باید 4 5 سال بعد از این عناوین میومد وگرنه مکانیزم گیم پلیش کاملا جدید و مبتکرانه بود، خیلی هم پخته و کامل بود، از نظر ویزگی های فنی هم کم نداشت فقط داستانش کمی در سطح باقی قسمتاش نبود. کلا از نظر من که یه بازی خیلی خیلی عالی بود.
اون نمایش عالی E3 2011 همرو جذب کرد من نمیدونم چه مشکلی توی سیکل ساخت بازی بوجود اومد وگرنه مثل نسخه ی قبلش ایده های عالی و مبتکرانه ای داشت، حیف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر