دومین بتا تست بازی The Crew بر روی کنسول های PS4 و Xbox1 در تاریخ 6 الی 10 نوامبر

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

یوبی سافت اعلام کرد دومین بتا تست بازی The Crew در تاریخ 6 الی 10 نوامبر بر روی کنسول های Playstation 4 و Xbox One برگزار می گردد.
شما از طریق این لینک می توانید اسم خود را در لیست انتظار قرار دهید. آن دسته افرادی که این بازی را از طریق Uplay پیش خرید کرده اند حتما به این نسخه بتا دسترسی خواهند داشت.

در این بتا شرکت کنندگان می توانند در دو منطقه از پنج منطقه ایالات متحده که شامل مناطق Midwest و East Coast مباشد، به جست و جو بپردازند.

همچنین لابی های PvP در هر دو منطقه برای دو کلاس Street و Dirt در دسترس خواهد بود.

این بتا برای تمام اعضای PSN و Xbox Live در دسترس خواهد اما برخی ویژگی های آنلاین نیازمند عضو بودن در Xbox Live و Playstation Plus می باشد.

بازی The Crew در تاریخ 2 دسامبر برای Xbox One ، Playstation 4 ، Xbox 360 و PC در دسترس خواهد بود.

Source

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
Closed Beta هست یعنی برای یه سری که ثبت نام کردن به قید قرعه کد رو میفرستن فقط:d
پس این چیه ؟
confused.gif

این بتا برای تمام اعضای PSN و Xbox Live در دسترس خواهد اما برخی ویژگی های آنلاین نیازمند عضو بودن در Xbox Live و Playstation Plus می باشد.
پ.ن : پیمان swastika به جای اینکه لایک کنی جواب بده بی تربیت
317419_p7977cujr38iyyms.gif

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
پس این چیه ؟:confused:

پ.ن : پیمان swastika به جای اینکه لایک کنی جواب بده بی تربیت
317419_p7977cujr38iyyms.gif
خودمم تعجب میکنم توی منبع اینو گفته:
The closed beta is accessible to all PSN and Xbox Live members, but some online features will require an Xbox Live Gold or PlayStation Plus membership.
بعد اول خبر از لفظ Closed Beta استفاده کرده توی سایت بازی هم از لفظ Closed Beta و ریجستر کردن استفاده شده. اگر برای همه در دسترس باشه که خوب اونوفت میشه Open Beta نه Closed

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من یه چیزی رو نفهمیدم :confused:
این دفعه هم به یکسری از افراد کد بتا رو میدن یا نه بتا برای همه هستش؟:confused:

فکر کنم منظورشون این بوده که همه اعضا می تونن ثبت نام بکنن! چون اگه قرار بود همه از بتا استفاده بکنن، چرا Waiting list و از این چیزها دارن:-?

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان اون عکس خبر یه عکس همینجوری دور همیه دیگه نه؟:d
نگین از گیم پلی و ایناس که من سکته رو میزنم:|

حقیقتش خود خبر عکس نداشت!:D رفتم دنبال خبرهای دیگه که مربوط به The Crew بودن! یکیشون این عکس را داشت! این جوری شد که این عکس را گذاشتم بالای ترجمه!:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
من که برا قبلی ثبت نام کردم کد هم برام فرستاده شد :D بازی از نظر گیم پلی و فیزیک بشدت هنوز کار داره اگه بازی آخری مثل اون بتا باشه فک نکنم خیلی موفق بشه ولی گستردگی بازی خیره کنندس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر