عرضه Valkyria Chronicles برای PC

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
valkyria-chronicles.jpg

خیلی از زمان جمع کردن امضای طرفداران بازی‌های سگا برای عرضه بازی‌های این شرکت برروی PC نمیگذرد که اخباری مبنی بر عرضه یکی از موفق‌ترین بازی‌های این شرکت یعنی Valkyria Chronicles برای PC منتشر شده است. طبق اطلاعات اخیر ثبت شده در سیستم رده بندی PEGI به نظر می‌رسد که این بازی که در انحصار PS3 بود به زودی میهمان کامپیوترهای خانگی خواهد بود.

Screen-Shot-2014-10-27-at-2.45.10-PM.png

لازم به ذکر است که هنوز هیچ تایید رسمی از سوی سگا مبنی برعرضه این بازی برروی PC نشده است.

منبع :

ویرایش : تایید شد

SEGA confirms Valkyria Chronicles for PC

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بهترین خبر PC تو این ماهِ بنظرم ... البته از اونطرف که FF ها داره میاد , از این سمت هم این , WWE و کلی بازیای دیگه ام که تایید شدن
ایشالا که Bayonetta و Vanquish هم بیان ...

مثل نسل های قبل که انحصاری های سونی بعد از اتمام نسل ... یا بعد چند سال برای باقی پلتفرم ها هم منتشر میشدن

کی؟! کجا؟! پـــ چرا ما ندیدیم؟! :)) الان GOW نسخه ی PC داره ینی!؟ :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
valkyria برخلاف نمره هاش فروشش راضی کننده نبوده
احتمالا سگا میخواد با این کار دوباره این ایپی رو زنده کنه مثل الن ویک که فروشش اصلا در حد و اندازه های بازیش نبود
اما میتونه خبر خوبی باشه که یه عنوان انحصاری ps3 رو pc بیاد چون میشه گفت دقیقا پلتفرم رقیبش هست چون مال مایکروسافته
و میشه امید داشت با فروش مناسبش شاهد عناوین دیگه انحصاری این کنسول باشیم تنها عناوینی که واقعا دوست دارم رو pc بیاد از ps3
فقط عناوین شرکت quantic dream هست که اون هم انحصار زن pc بود و بعد کنسول زن شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ببینم می تونید تاپیک را به PS V.S PC تبدیل کنید یا نه؟:-/8-|

8pzjbfmmoe7n7wboftrh.gif

الان دقیقا فازت از این فکر و این پستت چی بود ... کدوم حرف من به این موضوع ربط داشت ... من فکر میکردم مدارس باز شده ... دیگه از جور نقل قول کردن ها و افکار بچه گونشون رو میریزن بیرون راحت میشیم ... ولی خب تا ابد اینجا همین طوری میمونه ...

- - -ویرایش - - -

بهترین خبر PC تو این ماهِ بنظرم ... البته از اونطرف که FF ها داره میاد , از این سمت هم این , WWE و کلی بازیای دیگه ام که تایید شدن
ایشالا که Bayonetta و Vanquish هم بیان ...

کی؟! کجا؟! پـــ چرا ما ندیدیم؟! :)) الان GOW نسخه ی PC داره ینی!؟ :D

این مسخره بازی دیگه از اواسط نسل 6 اینطوری شد ... استودیوی 1st و انحصاری ابدی مد شد ... وگرنه قبلا استودیو ها بازی میساختن برای ps ... فوقش چند سال انحصاری یه کنسول باقی میموند و بعدش برای پلتفرم های دیگه هم منتشر میشد جز موارد نادر ...و همه میتونستن از بازی ها لذت ببرن ... منم دقیقا دارم به همین موضوع اشاره میکنم که قبلا همچین چیزی بود و خوب بود ... ولی الان شرکت ها خودشون استودیو زدن یا پول میریزن وسط صنعت ضد حال بزنن به گیمر ها و بازی های مولتی پلتفرم رو انحصاری میکنن ...

عمری تو این فروم گذروندیم و می دونیم جرقه این بحث های عروسک من قشنگ تره! تقنگ من قشنگ تره! ماشین من قشنگ تره از کجا زده میشه!
لازم هم نیست ادای آدم بزرگ ها را واسه ما دربیاری! همین پستت گویای همه چیز هست!8-|

http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-index.php?SSOReturnPage=Check&Rand=0

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان دقیقا فازت از این فکر و این پستت چی بود ... کدوم حرف من به این موضوع ربط داشت ... من فکر میکردم مدارس باز شده ... دیگه از جور نقل قول کردن ها و افکار بچه گونشون رو میریزن بیرون راحت میشیم ... ولی خب تا ابد اینجا همین طوری میمونه ...

عمری تو این فروم گذروندیم و می دونیم جرقه این بحث های عروسک من قشنگ تره! تقنگ من قشنگ تره! ماشین من قشنگ تره از کجا زده میشه!
لازم هم نیست ادای آدم بزرگ ها را واسه ما دربیاری! همین پستت گویای همه چیز هست!8-|
ویرایش
پ.ن : خدا پدر مادر مخترع بلک لیست را بیامرزه!:)

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مبارک طرفداراش. ولی من ونکوییش و بایونتا میخوام :D
این دو تا تایید شن حتماً اوریج میخرم.

شرم بر تو باد ای افشین [-(

You'll buy three copies and you WILL like it
:D

ولی خارج از شوخی توصیه میکنم حتما امتحانش کنی. اصلا یه معجون عجیب غریبیه که بدجوری به دل آدم میشینه :x

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
حالا جدای از بحث انحصاری بودن یا نبودنش، امیدوارم انتشار این بازی نشونه ای باشه برای در کار بودن شماره ی بعدی. به نظرم داستانش خیلی جای کار داره.
ازون مهمتر استایل کار و گیم پلیش هست که واقعا حیفه فراموش بشه. شاید اگه مولتی پلتفرم یا اصلا حتیانحصاری PS4 هم که باشه(با توجه به محبوبیت فوق العادش در مقایسه با PS3 تو سال انتشار بازی) فروش بالایی رو تجربه کنه.
کم فروختن بازی های ژاپنی تا حد زیادی هم به نبود تبلیغات کافی (در مقابل غربی ها که هیچی) و همینطور سرمایه گذاری نکردن مناسب ناشرا- چه تو مرحله ی تولید و چه localize کردنشون- برمیگرده.
واقعا تاسف آوره که تصور همه از بازار ژاپن و استعدادهاش توی بازی سازی و قصه پردازی باید محدود بشه به چند تا عنوان خاص و کلیشه ای.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
حالا جدای از بحث انحصاری بودن یا نبودنش، امیدوارم انتشار این بازی نشونه ای باشه برای در کار بودن شماره ی بعدی. به نظرم داستانش خیلی جای کار داره.
ازون مهمتر استایل کار و گیم پلیش هست که واقعا حیفه فراموش بشه. شاید اگه مولتی پلتفرم یا اصلا حتیانحصاری PS4 هم که باشه(با توجه به محبوبیت فوق العادش در مقایسه با PS3 تو سال انتشار بازی) فروش بالایی رو تجربه کنه.
کم فروختن بازی های ژاپنی تا حد زیادی هم به نبود تبلیغات کافی (در مقابل غربی ها که هیچی) و همینطور سرمایه گذاری نکردن مناسب ناشرا- چه تو مرحله ی تولید و چه localize کردنشون- برمیگرده.
واقعا تاسف آوره که تصور همه از بازار ژاپن و استعدادهاش توی بازی سازی و قصه پردازی باید محدود بشه به چند تا عنوان خاص و کلیشه ای.
منم شدید امیدوارم :d
ولی اگه قرار باشه نسخه بعدی بیاد بنظرم باید خیلی سریع سگا این کار رو انجام بده تا تو برهوت jrpg رو ps4 بازیش بتونه بی رقیب بفروشه.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
شرم بر تو باد ای افشین [-(

You'll buy three copies and you WILL like it
:D

ولی خارج از شوخی توصیه میکنم حتما امتحانش کنی. اصلا یه معجون عجیب غریبیه که بدجوری به دل آدم میشینه :x

حالا اینا رو ولش کنیم:d اون Kenzan & Ishin رو چرا سگا نمیده به زبان انگلیسی:d

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
ایوووووووولللللللللللللل
دوستان بازی محشرههههه!!!
من با ps3 تا نصفش رفتم فک کنم جایی که باید با تانک اسطوره یونان میجنگیدیم!!(اسمش دقیقا یادم نیس جولیوس سزار بود فک کنم!!)
ولی ps3 من قاطی کرد کل سیوام پریدن! :(من دیگه دنبالش نرفتم چون مرحله هاش بعضیاشون تا دو ساعت هم طول میکشید!!!!
ایشالا با PC حتما تمومش میکنم!!!!:x

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من فکر میکردم مدارس باز شده ... دیگه از جور نقل قول کردن ها و افکار بچه گونشون رو میریزن بیرون راحت میشیم ...
چه جالب، منم همین فکرو میکردم!

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
ظاهرا فروشش توی غرب خوب نیست 8-|

با این که خیلی حرکت خزیه اما خب راست میگن انگار:d یعنی فروش بعد از یاکوزا ۳ همین طور اومد پایین و تکیه شون هم بر روی همون dead souls بود که خب معلوم بود کم تر کسی میخرتش :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
u3lbhlqq1n8dmzo2n5c5.jpg

من آخرین شماره مجله اِج رو که میخوندم، انگار دیگه قرار نیست Sega فرنچایز یاکوزا رو با زبان انگلیسی منتشر کنه ! حتی گفته شده که یه کشوری مثل چین پتانسیل بالایی برای عرضه و مارکتینگ مناسب داره، ولی غرب فکر نکنم..
پ.ن: نامردا ! حداقل Ishin رو زیرویس کنین دیگه، من ژاپن فئودال میخوام..:(
Valkyria Chronicles Comes To PC On November 11 - News - www.GameInformer.com
بازی ۱۱ نوامبر به همراه تمامی DLC ها و با قیمت ۲۰ دلار عرضه می شه.
خوبه، تاریخ عرضه ـش زیاد دیر هم نیست ! :d ببینم منی که در این سبک بازی ها نوب هستم میتوانم برم یا نه، لول ! :d فقط خداکنه سخت نباشه..

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من یکی هم قبلا ها میخواستم بازی رو برم ولی شانس هیچ وقت نشد بازیش کنم. الان بهترین فرصت برای انجام بازی هست :d

در رابطه با تاریخ انتشار هم خیلی خوشحال هستم و هم کمی نگران و ناراحت. آخه فاینال 13 که زود اومد با اون پورت افتضاحش اعصاب همه رو خورد کرد، امیدوارم این یکی مثل اون نشه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر