GTA San Andreas برای Xbox360 منتشر شد!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
GTA San Andreas را هم اکنون میتوانید برای Xbox360 خریداری کنید!

GTASA-Now-Avail-360.jpg

این بازی جذاب رو میتوانید هم اکنون از بازارچه XboxLive برای کنسول Xbox360 با قیمت $3.74 / £2.99 خریداری کنید.این نسخه ی جدید از resolution 720 پشتیبانی میکند،داری Achievement است و draw distances افزایش یافته است.اولین تصاویر بازی را اینجا مشاهده کنید:

Grand Theft Auto: San Andreas

منبع

------------------

در سالگرد دهمین سال عرضه یکی از برترین بازی های راکستار- GTA : San Andreas قرار است برای کنسول نسل هفتمی Xbox 360 نیز عرضه شود. طبق اطلاعات داده شده از xbox Achievement ، بازی دارای 33 اچیومنت و 1000 Point است که شامل غذا خوردن، ورزش کردن و افزایش و کاهش وزن می باشد. اینطوری که پیداست می توان یکی از برترین عوان کلاسیک بهبود یافته از نظر عرضه دیجیتالی باشد.

به احتما زیاد به دلیل حذف شدن نسخه ی کلاسیک بازی از بخش های Xbox و PSN، ممکن است این نسخه هم، برای PS3 عرضه شود اما تا اعلام انتشار رسمی بازی ،هنوز هیچی معلوم نیست.

Last edited by a moderator:

Educated King

کاربر سایت
Sep 3, 2014
187
نام
Sherwin
screenlg9.jpg

اون زمان که بازی می‌کردیم گرافیکش خیلی باحال‌تر به نظر می‌رسید! :d
ولی هنوز دلم می‌ره پیش اون چینیه توی سان‌فرانسیسکو یا اون کازینوداره توی لاس‌وگاس...هی! :d

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
screenlg9.jpg

ولی هنوز دلم می‌ره پیش اون چینیه توی سان‌فرانسیسکو یا اون کازینوداره توی لاس‌وگاس...هی! :d
همزمان که این عکسو میبینین آهنگ Louisiana Woman Mississippi Man رو گوش کنین تا رسما برین به جو سن آندریس اگه مثل ما 360 تونو نفروختین!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
screenlg9.jpg

آی جیگرم, آــی
یادمه اون زمان آهنگای شادمهر (آره میدونم...لازم نیست چیزی بگید) و الیگیتور و این چیزا میزاشتم توی فولدر رادیو و میوفتادم تو کوه دشت و صحرا:love:

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
خوب من ميخوام اينو از XBL بخرم. بعد اگه به اينترنت وصل نباشم ميتونم بازي كنم؟

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آی جیگرم, آــی
یادمه اون زمان آهنگای شادمهر (آره میدونم...لازم نیست چیزی بگید) و الیگیتور و این چیزا میزاشتم توی فولدر رادیو و میوفتادم تو کوه دشت و صحرا:love:

پس با کامپیوتر بازی میکردی. PS2 این قابلیت رو نداشت که آهنگای خودتو رو بازی بزاری ولی روی ایکس باکس میشد.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
پس با کامپیوتر بازی میکردی. PS2 این قابلیت رو نداشت که آهنگای خودتو رو بازی بزاری ولی روی ایکس باکس میشد.
آره:dجدی نمیشد؟نصف کیف بازی به همین بود!
یه نوستالژی دیگه...برای این بازی گرافیکم رو از 256 (میدونم بقیه باسواد بودن گیگافلاپس میگفتن ولی من اینجوری میگفتم) به 512 تغییر دادم.لامصب مثل اسلایدشو اجرا میشد قبلش:d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان بازی ۷۵% تخفیف خرده
فکر کنم حدود ۳ دلار شده ۱۰۰۰ G هم داره
قیمت اصلیش ۱۵ دلار هست تا گرون نشده داونلدش کنید

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آره:dجدی نمیشد؟نصف کیف بازی به همین بود!
یه نوستالژی دیگه...برای این بازی گرافیکم رو از 256 (میدونم بقیه باسواد بودن گیگافلاپس میگفتن ولی من اینجوری میگفتم) به 512 تغییر دادم.لامصب مثل اسلایدشو اجرا میشد قبلش:d

نه متاسفانه روی PS2 این قابلیت وجود نداشت. ولی من خودم بشخصه تمام مدت بازی روی رادیو K-Rose بودم که آهنگای Country پخش میکنه. واقعا سانگای بینظیری توش بود که با فضای بازی هم هماهنگی کامل داشت.

اتفاقا برعکس چیزی که تصور عمومیه بازی خیلی سنگینی هم هست. برای اجراش روی رزولوشن 1080 که فریم قابل قبول بگیری حداقل یه 8600 لازمه. من با 8800 gt حدود 50 تا 60 فریم میگیرم

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
ظاهرا این نسخه همون نسخه موبایله!!! که رو 360 امولیت میشه...
من با god2iso دوباره تبدیل کردمش به فایل iso...دوستان هم همین کارو بکنند رایت کنن رو dvd ببینن از تو dvdrom اجرا میشه؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
^^^^
ویدئو رو من دیدم گرافیک خیلی بهتر شده اصلا انتظار نداشتم( یادم باشه فردا تهیه کنم)

اما در مورد افت فریم:

من که چیزی ندیدم مگر اینکه منظور شما اون قسمتی باشه که ماشین در حال حرکت رده رده حرکت میکنه. اگر منظورتون همینه که اون افت فریم نیست چون برای بقیه عناصر تصویر مثل درختا و ساختمونا این اتفاق نمی افته افت فریم مال کل فریمه نه فقط یکی از آبجکت ها. این مسلما یه باگه که البته باگ ناجوری هم هست. بعلاوه بعضی جاها تصویر شطرنجی میشد که معلوم نبود ایراد از بازیه یا ویدئویی که شما آپلود کردی.

ولی به غیر از اون نورپردازی و سایه زنی داینامیک دقیقا مثل بازیهای نسل 7 به بعد به بازی اضافه شده و همینطور رفلکشن روی سطح بدنه ماشین خیلی به گرافیک بازی کمک کرده. AA هم خیلی بهتر شده و رزولوشن هم خیلی بالاتر رفته. بازی رو Xbox OG با رزولوشن 480p اجرا میشد رو 360 که حداقل 720p هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر