اپديت 2.00 PS4 روز سه شنبه در دسترس است . قابليت جديد ، SHARE PLAY

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اپديت بزرگي كه سوني از ماه ها پيش قول اش را به همگان داده بود از روز سه شنبه 28 ام اكتبر در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.
از تغييرات و ويژگي هاي جديد اين اپديت ميتوان به توانايي تغيير رنگ تم اصلي PS4 ، قابليت به اشتراك گذاشتن ويدئو هاي گرفته شده توسط شما در YOU*TUBE و همچنين به قابليت SHARE PLAY اشاره نمود.

PS4-logo-see-the-future-600x300-600x300-600x300.jpg

SHARE PLAY به شما توانايي هاي مختلفي خواهد داد كه در آغاز معرفي PS4 به آن ها اشاره شده بود از جمله :

Share Screen
در اين قابليت شما توانايي ان را داريد كه دوستان خود را به تماشاي نحوه بازي كردن خود دعوت كنيد و يا به آن ها راهنمايي هاي خاصي در مورد اتمام كردن قسمتي از يك بازي كنيد . استفاده از اين بخش نيازي به PS PLUS ندارد.

Hand over my controller
اين قابليت نيز كه از اوايل يكي از محورهاي سوني در تشريح توانايي هاي PS4 بود بدين صورت عمل خواهد كرد كه شما توانايي آن را پيدا مي كنيد كه كنترل بازي خود را به صورت مجازي به يكي از دوستان خود در هر گوشه ايي از دنيا بدهيد تا او بتواند آن قسمت از بازي را براي شما به اتمام برساند.
در اينجا نيازي به مالكيت و يا حتي دانلود بازي توسط دوست تان نداريد و او حتي ميتواند براي شما تروفي هاي بازي را نيز باز كند.
در اينجا فرد ميزبان ( دارنده بازي ) نياز به PS PLUS دارد اما فرد ميهمان ( دوست شما ) نيازي به PS PLUS نخواهد داشت.

Hand over another controller
و اما اين مورد را ميتوان به نوعي زيرشاخه قابليت بالا دانست. اگر GAME شما ار LOCAL MULTIPLAYER پشتيباني كند دوست شما ميتواند يه شما JOIN شده و در غالب دو بازيكن به انجام بازي بپردازيد ، اما اينجا هر دو طرف نياز به PS PLUS داشته اما همچون قابليت بالا دوست شما نيازي به مالكيت يا دانلود بازي نخواهد داشت.

پ.ن : در قسمتي از پاسخ هاي ساپورت هاي سوني به كاربران آمده بود كه قابليتSHARE PLAY در هر SESSION ( دوره ) با محدوديت زماني يك ساعته همراه خواهد بود. اما شما قادر خواهيد بود SESSION بعدي رو درست پس از اتمام زمان 60 دقيقه ايي آغاز كنيد.

با تشکر از کاربر Fenris Wolf:

سایر قابلیت های آپدیت:

USB Music Player: از الان به بعد میتونید با اتصال فلش به پورت یو اس بی موزیک خود را درحالی که بازی پخش میکنید گوش بدهید ! فایل هایی که درحال حاضر ساپورت می‌شوند عبارتند از MP3, MP4, M4A, 3GP.
Change colors: از رنگ آبی بک گراند سیستم خسته شده اید ؟ قابلیت جدیدی که در کنار تم ها به کنسول اضافه می‌شود تغییر رنگ بک گراند است !

Players You May Know: در بخش What's New به شما افرادی که ممکن است بشناسید "پیشنهاد" می‌شود که در صورتی که علاقه داشتید می‌توانید آنها را به لیست دوستان خود اضافه کنید ( مشابه FB )

Enhancements to Live Broadcasting: ماسامونه تغییرات و بهبود های گوناگونی رو بهمراه خواهد داشت خصوصا در بخش پخش زنده ! در این بخش از الان می‌شود کانال های پیشنهادی را انتخاب کرد که در آن کانال پلیستیشن ( رسمی ) و کانال های معروف قرار خواهد گرفت .

Content Area and Library: بخش محتوای پی اس 4 که آخرین برنامه های استفاده شده را نشان میداد ، دوباره طراحی شده تا دسترسی به آن ساده تر و سریع تر شود . اکنون 15 تا از برنامه هایی که گیمر ها بیشترین استفاده از آن را داشته اند در این بخش نمایش داده خواهد شد و همچنین محتوای اضافی به Library گیمر ها اضافه خواهد شد . علاوه بر این حتی Library هم تغییراتی داشته و اکنون از یک نظم کامل برخوردار است که در آن بازی ها برنامه ها و ویدئو و tv طبقه بندی شده هستند .

Enhanced Voice Commands: دستوارات صوتی هم کاملا ارتقا یافته اند و اکنون با گفتن All Commands می‌توان لیست تمام دستورات صوتی را دید . از امکانات جدید می‌توان به 'start broadcast' , 'end broadcast' . 'find face' اشاره کرد .

Add To Library: هم اکنون بازی های ماهانه پلاس گزینه add to library خواهند داشت که بدون نیاز به دانلود ، در Library شما ذخیره خواهند شد .

Back Up Data :از این پس اطلاعات ps4 را می‌توان بر روی USB ذخیره کرد این اطلاعات شامل عکس ها ویدئو ها دانلود ها و ... می‌شود .

Themes: از این پس مثل کنسول نسل قبل سونی Theme های جدیدی در دسترس کاربران قرار میگیره که شکل و شمایل منوی دستگاه رو تغییر بدن.

Last edited by a moderator:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
کسی میدونه با این اپدیت میشه راحت تو psn sign in کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
غیر این مگه راه دیگه ای هم هست :d
واسه sign in باید اپدیت کنید.
اگرم منظورت اینه که قبلش وصل نمیشدی که مشکل از نتت بوده.

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
سلام من اپدیت رو انجتم دادم همه چی عالیه راحت کانکت میشم استور هم خیلی سریع باز میشه برام فقط هنوز نفهمیدم از کجا میشه گزینه invisible رو فعال کرد موس هم وصل کردم دستگاه شناخت ولی هیچ کاری نتونستم انجام بدم باهاش حتی وقت وبگردی

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
سلام من اپدیت رو انجتم دادم همه چی عالیه راحت کانکت میشم استور هم خیلی سریع باز میشه برام فقط هنوز نفهمیدم از کجا میشه گزینه invisible رو فعال کرد موس هم وصل کردم دستگاه شناخت ولی هیچ کاری نتونستم انجام بدم باهاش حتی وقت وبگردی

اونطور که دوستان گفتن سونی این قابلیتو نذاشته
cancel شده

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اه اه اه!!!
چقدر باگ داره این آپدیت! تا دیروز که نمیتونستم Store رو باز کنم، امروز دیگه کلا میزنه DNS ارور و اصلا PS4 به نت وصل نمیشه!!! 100 بار هم از اول Set Up رو انجام دادم و با هر دو حالت Wi-fi و Lan امتحان کردم!

Edit: درست شد ولی الان دیگه Themeهای Store برام غیر فعاله!

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
دمت گرم داداش

- - -ویرایش - - -

تم و حتمن باید از psnدانلود کنیم؟؟؟

چندتا تم خودش داره فقط رنگاش فرق میکنه
5 تا تم یکیش مال دستینی اون یکی کالاف 3تا تم متحرکم داره که این 5تارو باید دانلود کنی

meTees

کاربر سایت
Feb 17, 2012
56
نام
matee
ps3 که مال 9 ساله پیشه از همون اول اهنگ و فیلمو عکس ها رو باز میکرد و همش 30 مگ اپراتور سیستمش رم اشغال میکرد الان ps4 تازه قابلیت پخش موزیک بهش اضافه شده عکس و فیلمم که هیچی 3 گیگ رمم گرفته(میدونم این مقدار واسه چیه اصلش نمیخاد توضبح بدید ولی بازم خیلی زیاده با این محدودیتها). چقدر این کار سونی ضایست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گند زده سونی با آپدیتش! هر دفه که دارم دانلود میکنم و میزارم رو rest mode کنسول تو همون حالت هنگ میکنه!

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ps3 که مال 9 ساله پیشه از همون اول اهنگ و فیلمو عکس ها رو باز میکرد و همش 30 مگ اپراتور سیستمش رم اشغال میکرد الان ps4 تازه قابلیت پخش موزیک بهش اضافه شده عکس و فیلمم که هیچی 3 گیگ رمم گرفته(میدونم این مقدار واسه چیه اصلش نمیخاد توضبح بدید ولی بازم خیلی زیاده با این محدودیتها). چقدر این کار سونی ضایست

ولی من یادمه که یکی از بچه ها گفتش که Ps3 هم از همون اول موزیک و ... رو باز نمیکرده و رفته رفته کامل شد :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر