مایکروسافت از ساخت یک عنوان کاملا جدید خبر داد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
Phil-Spencer.jpg

طبق گفته‌های جدید Phil spencer یکی از استدیو‌های مایکروسافت در حال کار بر روی یک بازی که نه در سبک Racing و نه در سبک military space marine است، خبر داد.

او در این گفتگو به این موضوع اشاره کرد که برند Xbox به بازی‌ها و نوآوری‌های کاملا جدید نیاز دارد:
"به عنوان مثال ما Sunset Overdrive را داریم که شبیه هیچ کدام از بازی‌های ما نیست، و این عالی است. من می‌خواهم بر روی چنین عناوینی که مرز‌ها را در ‌مینوردند سرمایه‌گزاری کنم. من به یک بازی شوتر فضایی و یا Racing نیازی ندارم. مطمئنن در زمینه ایجاد عناوین جدید برای آینده، تعهد داریم و به آن عمل خواهیم کرد."
او همچنین عنوان کرد که نمی‌خواهد Rare یک استدیو تنها برای ساختن بازی‌های kinect sport باشد و به زودی برای مشاهده کار‌های جدیدشان به آنجا سر خواهد زد، اما پاسخ نداد که آیا Rare ربطی به این ip دارد یا خیر بلکه از ساخت چندین عنوان معرفی‌ نشده توسط استدیو‌های First party و دیگر استدیو‌ها خبر داد.

منبع

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
توی مصاحبه گفته که از ریر خواسته یه آی پی جدید بسازن ، پس میشه نتیجه گرفت ساخت Banjo-Kazooie رو به lift london سپردن o:-)
این بازی جدید هم منظورش بازی LXP هستش 100 درصد dat Dead Space like game
me_gusta_smiley.gif

"Yes, there are first-party internal and external studios working on games that are not announced,"
Don't expect these new games to fit into traditional "space marine shooter" or "racing" genres, however.

گویا فقط یک بازی نیست:d
Shanghai E32015 Confirmed :bighug:

آخرین ویرایش:

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
"Yes, there are first-party internal and external studios working on games that are not announced,"
Don't expect these new games to fit into traditional "space marine shooter" or "racing" genres, however.

گویا فقط یک بازی نیست:d

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
اگر همین فیل اسپنسر زمان XBOX360 بود بقول ناتی داگ همون سال 2012 برنده میشد ، ایکس باکس 360 انحصاری و بازی های جدید کم داشت ، ولی الان One خوب داره براش انحصاری میزنه،
کلا من میخوام بازی های جدید و با سبک های جدید معرفی بشن ، قابل ستایش هستند ، شرکت امده ریسک کرده IP جدید معرفی کرده ، اگر بیام این بازی ها رو خورد کنیم دیگه همش باید بازی های تکراری کنیم
چه معلوم شاید بازی جدید کلیف بلزیسکی (چون این شخص اصلا از سونی خوشش نمیاد) یا بازی Epic میتونه باشه ، یه استودیو هم Rare هم باید یه یه انحصاری مثل آنچرتد رو بزنه حیف نیست همچین استودیویی بیاد بازی برای کینکت بزنه

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
توی مصاحبه گفته که از ریر خواسته یه آی پی جدید بسازن ، پس میشه نتیجه گرفت ساخت Banjo-Kazooie رو به lift london سپردن o:-)
این بازی جدید هم منظورش بازی LXP هستش 100 درصد dat Dead Space like game
me_gusta_smiley.gif

Shanghai E32015 Confirmed :bighug:

اتفاقا تو ان خبری که راجب گیرز بود فرگوسن رو مسئول گیرز خطاب کرده بودن! یعنی مطمئنا بلک تاسک دو تا تیم در اختیار داره! مطمئنم اینا یه بازی دیگه دارن :d

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
اتفاقا تو ان خبری که راجب گیرز بود فرگوسن رو مسئول گیرز خطاب کرده بودن! یعنی مطمئنا بلک تاسک دو تا تیم در اختیار داره! مطمئنم اینا یه بازی دیگه دارن :d
درسته، مایکروسافت احمق نیست بیاد پروژه ای که یکی دو سال روش کار شده رو همینجوری کنسل کنه و بندازتش یه گوشه ای، من همون اول هم گفتم بلک تاسک به دوتا تیم تقسیم شده اما واسم جیف و jpeg گذاشتن :( :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خبر خیلی خوبیه نشون میده اسپنسر برنامه خوبی داره :D
ولی در مورد حرفش امیدوارم اکشن/ادونچر و RPG باشه :D واقعا کمبودش تو انحصاری ها دیده میشه هرچند از IP جدید بودن عنوان Rare هم استقبال میشه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ماکروسافت خیلی سبک های فراوون و عالی داره. چیزی که به نظرم سونی توش ضعف داره (هرچند کیفیتی بالا).
واقعا منتظرم ببینم چیه.

پ.ن: دقت کردین ماکرو مقدار زیادی بازی معرفی شده داره ولی هیچ خبری ازشون نیست. مثل d4 نشه . یک دفعه ای اومد سریع هم محو شد!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
SMNc.jpg
:D به نیابت از بابک!:D
اگر منظورت اینه که بازی جدیدشون اینه باید بگم که این تصویر مربوط به دموی تکنیکی موتور UE4 میشه که عنوانش Infiltrator بود! یه چیزی تو مایه های سامارتیان بود و اعلام شد که بازی نیست و صرفا یه دموی تکنیکی به حساب میاد.:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
اینا نمیخوان تکلیف Eden Falls رو مشخص کنن:-/:d کلاً یه ادونچر با تم آخر الزمانی توپ بسازن من چیزه دیگه ای نمیخوام:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر