بتسدا در حال برسی و انجام یک سری تغییرات به منظور بهینه کردن ورژن The Evil Within PC

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
wh03ozlz7xa8dgzsplvx.jpg

درود

از زمان عرضه ی بازی The Evil Within یک هفته میگذرد و ما از اینکه عده ای زیادی از شما از تجربه ی این بازی لذت میبرید بسیار خشنودیم و همزمان هم در حال خواندن بازخورد های بعضی از شما که خواهان تجربه بهتری از بازی روی PC میباشید هستیم.

ما تلاش میکنیم تا همیشه جوابگوی هواداران باشیم و پیشنهاداتشان را مورد برسی قرار میدهیم . ما از انجام تغییراتی در ورژن PC بازی استقبال میکنیم اما ما در حال برسی و آزمایش هستیم که چطور این کار را بدون اینکه تاثیر منفی روی دیگر پلیر ها داشته باشد انجام دهیم.

ما در حال ارزیابی به منظور بهینه کردن بازی برای آن دسته از پلیر ها با سیستم های High End هستیم تا با بازی کردن بر روی 60 فرم تجربه ی بهتری از بازی داشته باشند.

همچنین در حال برسی راه هایی هستیم تا بتوانیم نوار های سیاه را برای آن عده که تمایلی به آن ندارند حذف کنیم.
ظرف چند روز آینده ما تغییرات قابل توجهی را بر روی بازی اعمال و تست خواهیم کرد و اگر مشکل خاصی بوجود نیاید شما بزودی خواهید توانست از این تغییرات در بازی بهرمند شوید. منتظر اطلاعاتی در خصوص این تغییرات باشید.

ما معتقدیم که The Evil Within یک بازی خارق العاده است و یقینا از شور و اشتیاقی که همه ی شما در مورد این بازی دارید خوشحال هستیم. در عین حال ما دوست داریم تا همه ی هوادارانمان شامل کسانی که سیستم های قدرتمندی دارند آن طوری که میخواهند بازی را تجربه کنند. بنابراین تلاش میکنیم تا تغییرات اختیاری که شما خواستار آن بودید را برای شما فراهم کنیم.

PC Update - PC - Bethesda Softworks Forums

آخرین ویرایش:

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
دوست عزیز بدون کوچکترین افت فریم با رزولیشن 1080 بازی کردم در ضمن سیستم من قوی هم نیست این مشخصات سیستم من هست

Intel Core i7 4790
8.00GB DDR3
R9 280 gameing 3g

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوست عزیز بدون کوچکترین افت فریم با رزولیشن 1080 بازی کردم در ضمن سیستم من قوی هم نیست این مشخصات سیستم من هست

Intel Core i7 4790
8.00GB DDR3
R9 280 gameing 3g
قوی نیست؟ نه آخه انصافا I7 و 280x قوی نیست؟:wallbash:
ویرایش: Ninja'd:(

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به جرات می تونم بگم غیر بهینه ترین بازی چند سال اخیر واسه PC همین The Evil Within بود.با این گرافیک مسخره و ابتدایی یه جوری افت فریم داره که اصلا آدم شاخ در میاره!

اقت فرم شما چطوریه یعنی نمیشه اصلا بازی کرد من با GTX 460 CPU : i7 930 2.8 MHz و RAM: 6 روی TV و با رزولیشن 1080 * 1920 دارم بازی میکنم و خیلی هم عالیه! درسته 30 فرم هست ولی بازم خوبه!

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
اقت فرم شما چطوریه یعنی نمیشه اصلا بازی کرد من با GTX 460 CPU : i7 930 2.8 MHz و RAM: 6 روی TV و با رزولیشن 1080 * 1920 دارم بازی میکنم و خیلی هم عالیه! درسته 30 فرم هست ولی بازم خوبه!

والا منم i7 و 8GB رم و Geforce 640 دارم. دارم با 15-20 فریم رو رزولوشن 1920x1080 بازی می کنم!
با همین سیستم battle field 4 بازی می کردم والا فریمش از این با این گرافیک داغونش خیلی بهتر بود!

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
پس ما هم صبر میکنیم بازی 50-66% بخوره که Bethesda هم وقت داشته باشه رو patch کار کنه! :d

والا منم i7 و 8GB رم و Geforce 640 دارم. دارم با 15-20 فریم رو رزولوشن 1920x1080 بازی می کنم!
با همین سیستم battle field 4 بازی می کردم والا فریمش از این با این گرافیک داغونش خیلی بهتر بود!

640 اصلا کارت گیمینگ محسوب نمیشه!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من با 4670 و 780 راحت بازی کردم.
یه سری کارا باید انجام بدید تا رزولوشن و فریم 1080/60 بشن. البته چون اصلا حوصله Horror ندارم بعد از نیم ساعت پاکش کردم. ممکنه مراحل بعد افت فریم داشته باشه.

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
پس ما هم صبر میکنیم بازی 50-66% بخوره که Bethesda هم وقت داشته باشه رو patch کار کنه! :d

640 اصلا کارت گیمینگ محسوب نمیشه!
مسئله اصلا این نیست که گیمینگ محسوب می شه یا نه، مسئله اینه که این بازی با گرافیک در حد 4-5 سال پیش چرا باید انقد غیر بهینه باشه!!!؟

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
ناشر بتزدا و اونوقت برای PC نیاد؟;;) مطمئنی بر عکس نگفتی؟:d
==========
همین الان هم نوار های سیاه با یه پلاگین ساده رفتن و با یه Console Commandِ ساده هم خیلیا دارن با فریمِ بیش از 30 بازی میکنن. بتزدا نیازی نیست زحمت بکشه و Readٍ مالِ سازنده رو برطرف کنه.

اصلا قرار بود فقط انحصاری PC باشه بعدا دلشون سوخت واسه کنسول هم دادن . شما راست میگی . از پورت فوق العادش معلومه که چقدر نسخه PC واسشون تو اولویت بود
خدایی به چیزایی که میگی اعتفاد داری ؟؟

پورت PC هیچ مشکلی نداره و همین الان هم خیلیا دارن بازی میکنن

بله خب انحصارا برای شما بهینه شده .
یه نگاه به عنوان تاپیک بندازی بدک نیست .
قضیه شما ها مثل همون بابایی هست که داره با 9600GT بازی رو 60فریم میزنه :)):d

حق با شماست

ویرایش :

اقایون PC باز خواهشا انقدر به من PM ندن و عکس سیستم واسه من نفرستن . عقده هاشونو برن
تو پروفایل یکی دیگه بروز بدن .

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اصلا قرار بود فقط انحصاری PC باشه بعدا دلشون سوخت واسه کنسول هم دادن . شما راست میگی . از پورت فوق العادش معلومه که چقدر نسخه PC واسشون تو اولویت بود
پورت PC هیچ مشکلی نداره و همین الان هم خیلیا دارن بازی میکنن. طبق معمول میدونیم شماها از روی چیزی که ندیدین نظر میدین که خب یه چیزِ طبیعیه;). مشکل اینه ملت 60 فریم میخوان. این تا اینکه بازی غیر قابل بازی باشه زمین تا هر جا که فکرش رو بکنی، تفاوت داره.

من اعتقاد دارم که هیچوقت نمیفهمم یه سونی فن بوی تمام عیار توی تاپیک PC یه بازی چی میخواد=;

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فعلن منتظر بمونید تا بهینه کنه براتون :d ما غنسول بازام به بازیامون میرسیم :))
این رو مد نظر داشته باش که همیشه غنسول زیر سایه PC بوده. :)

این نسل هم که مشخصه سخت افزار کنسول بسیار نزدیک به pc هست و این میتونه برگ برنده pc باشه :bighug:

از طرفی تا قبل از اینکه bethesda پچ بده بیرون با ادیت کردن فایلهای کانفیگ بازی میشه فریم رو به 60 رسوند

پورت PC هیچ مشکلی نداره و همین الان هم خیلیا دارن بازی میکنن. طبق معمول میدونیم شماها از روی چیزی که ندیدین نظر میدین که خب یه چیزِ طبیعیه;). مشکل اینه ملت 60 فریم میخوان. این تا اینکه بازی غیر قابل بازی باشه زمین تا هر جا که فکرش رو بکنی، تفاوت داره.

من اعتقاد دارم که هیچوقت نمیفهمم یه سونی فن بوی تمام عیار توی تاپیک PC یه بازی چی میخواد=;

Troll:shrewd:

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

بله خب انحصارا برای شما بهینه شده .
یه نگاه به عنوان تاپیک بندازی بدک نیست .
قضیه شما ها مثل همون بابایی هست که داره با 9600GT بازی رو 60فریم میزنه :)):d

حق با شماست

مشکل اینه که شما فقط همون عنوان را خوندی و اومدی پست میدی!:) و البته فکر می کنی بقیه هم مثل خودت فقط عنوان را می خونن!:)
اختصاصی برای شما از متن خبر نقل قول کردم! :
ما در حال ارزیابی به منظور بهینه کردن بازی برای آن دسته از پلیر ها با سیستم های High End هستیم تا با بازی کردن بر روی 60 فرم تجربه ی بهتری از بازی داشته باشند.

همچنین در حال برسی راه هایی هستیم تا بتوانیم نوار های سیاه را برای آن عده که تمایلی به آن ندارند حذف کنیم.
محض اطلاع شما همون 30 فریم و با نوار سیاهی که شما به صورت اختصاصی (!) در حال تجربه کردنش هستید، هم اکنون برای PC هم در دسترس هست!:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این رو مد نظر داشته باش که همیشه غنسول زیر سایه PC بوده. :)

این نسل هم که مشخصه سخت افزار کنسول بسیار نزدیک به pc هست و این میتونه برگ برنده pc باشه :bighug:

از طرفی تا قبل از اینکه bethesda پچ بده بیرون با ادیت کردن فایلهای کانفیگ بازی میشه فریم رو به 60 رسوند

Troll:shrewd:
برگ برنده ؟؟! یعنی واقعا هنوز هستن کسایی که بخوان سخت افزار pc با یک سیستم بسته و غیر قابل ارتقا مقایسه کنن ؟
pc همیشه برتر هست و خواهد بود، عیانه ، نیازی به برگ برنده نیست
چیزای دیگه مهمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر