با درایور جدید Nvidia، امکان تجربه کیفیت 4K بر روی هر نوع صفحه HD وجود دارد

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
10036511689888325550.png

enables gamers to enjoy 4K-quality graphics on any HD screen - Only Nvidia Owners

درایور جدید WHQL 344.48 هم اکنون آماده دانلود به طور اتوماتیک از طریق GeForce Experience و از وب سایت GeForce.com می باشد .
درایور جدید برای تجربه بازیهایی نظیر Civilization : Beyond Earth و Lord of the Fallen به همراه فعال کردن تکنولوژی NVIDIA (DSR) Dynamic Super Resolution

روی کارت های Fermi and Kepler GeForce GTX 500, 600 and 700
سری دسکتاپ اپتیمایز شده . علاوه بر این درایور جدید دارای 20 پروفایل برای SLI و 3D VISION برای بازیهای دیگر مانند قبل به همراه خواهد داشت !

Dynamic Super Resolution (DSR) For Fermi & Kepler GeForce GTX Desktop GPUs

در کنار شکستن رکوردمان و انتقاد ها و تحسین های GeForce GTX 980 and 970 graphics cards
ما یک نرم افزار با ویژگی ها ی منحصر به فرد را معرفی کردیم که گیمرها را قادر به لذت بردن از گرافیکی با کیفیت 4K بر روی هر اسکرین و مانیتور HD می کند .
این تکنولوژی که Dynamic Super Resulotion یا به اختصار DSR نامیده می شود ، تکنیکی پیاده سازی شده درون قسمت Game Setting Recommendation در Geforce Experience بوده که به گیمرها اجازه افزایش چشمگیر image quality را فقط با یک کلیک می دهد .

اما چطور کار می کند :
بازیهای هماهنگ سازی شده در این تکنولوژی در سطح بالاتری رندر می شوند ،جزییات بیشتر در رزولوشن و در نهایت تصاویر به طرز هوشمندانه ای به رزولوشن مانیتور شما منقبض و برگردانده شده و با استفاده از فیل تر شخصی سازی شده برای شما گرافیکی بیشتر از کیفیت 4k بر روی صفحه نمایش به ارمغان می آورد .

خب ! درایور جدید نصب شده و حال شما می توانید از این امکان منحصر به فرد و هیجان انگیز بر روی کارت های گرافیک سری 400 و 500 و 600 و 700 خود لذت ببرید .

اگر شما یکی از علاقمندان در این زمینه باشید ، ممکن است از قبل بدونید که یک downsampling عالی می تونه به تولید یک تصویر تصفیه شده و با کیفیت منجر بشه !
DSR بهبودی بر این تکنولوژی منحصر به فرد است که بدون نیاز به دانش خاص یا تجهیزات خاصی منجر به بهبود در نتیجه پایانی تنها از طریق کلیک بر روی Geforce Experience خواهد شد .

68719486665597112370.png

برای دنباله Customization ها برای تنظیمات سایر گیم ها می تونید بر روی آیکون ابزار در Geforce Experience ویندوز کلیک کنید ،و برای انتخاب سایر DSR رزولوشن ها و کیفیت های مختلف ، بر روی دکمه optimize .

40008803991907826232.jpg

علاوه بر این DSR Resolution هم در قسمت شخصی سازی Geforce Experience برای ویندوز و هم در بازی مورد نظر از طریق باز کردن کنترل پانل انویدیا و کلیک بر روی DSR SCALING Factors قابل دسترسی می باشد .
شما همچنین میتونید تنظیماتی رو برای میزان smoothness برای DSR FIL**ER در نظر بگیرید که در نهایت باعث شارپ یا سافت شدن کیفیت تصویر خواهد شد .

63472732605697353477.png

در بازیهایی که HUD و UI به طور اتوماتیک به رزولوشن جدید تغییر سایز نمی کنند و مچ نمی شن باعث ناخوانا شدن نوشته ها و آیکون ها خواهد شد ! برای رفع این مورد نگاهی به SCALING SETTING بازی بیندازید ، مثل آپشن UI Scale بازی World of Warcraft در قسمت Advance system menu اون . سایر بازیها ممکنه به فایل کانفیگ احتیاج داشته باشن که می تونید لیست این بازیها رو در صورت وجود کانفیک مورد نظر در سایت PCGamingWiki PCGW - an encyclopedia of PC game fixes پیدا کنید .

Last edited by a moderator:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام.دقیقا باید چیکار کنم ؟ باید کدوم قسمت Geforce Experience بریم؟

ابتدا باید روی قسمت scan برنامه کلیک کنید تا بازیهای نصب شده و ساپورت شده توسط برنامه رو پیدا کنه بعدطبق تصویر خبر ، روی بازی کلیک می کنید تا وارد جزییاتش بشید از اونجا طبق عکس همه چی مشخص شده . برای تعیین رزولوشن مورد نظر .

hamed_2000

کاربر سایت
Mar 28, 2011
59
سلام. روی قسمت اسکن کلیک میکنم واسکن میکنه ولی چیزی پیدا نمیکه من الان توی درایو D چهار تا بازی نصب کردم ولی چیزی پیدا نمیکنه

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
سلام. روی قسمت اسکن کلیک میکنم واسکن میکنه ولی چیزی پیدا نمیکه من الان توی درایو D چهار تا بازی نصب کردم ولی چیزی پیدا نمیکنه

برو توی بازی از اپشن خود بازی عوض کن Resolution رو اگه Resolution مورد نظر نبود
برو تو کنترل پنل Nvidia توی قسمت Manage 3D settings توی تب Global Settings قسمت DSR Factors تیک گزینه ها رو بزن بعد از توی بازی عوض کن میاد

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
همین دیروز به این مشکل خوردم
با اینکه میدونستم ایراد از کجاست اما رفتم خارج از تاپیک پرسیدم
بعد از ظهرش دیدم پستم جواب نداره هیچی ، پاک شده
برای سرچ اولیه سعی کن با نرم افزار گذر از تحریم وصل بشی سیفون و اینا هم جواب نمیده چون نرم افزارش از اون مسیر تونل استفاده نمیکنه و دوباره از راه معمولی میره
این پیدا نکردن بازی به این دلیله که برنامه میخواد اطلاعات بازی رو از سرور انویدیا بگیره اما اونا ip ایران رو بلاک کردن ( میدونم میدونی :d) پس میگه هیچی پیدا نکردم
من با چیز پی ان رفتم و اوکی شد

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
شبیه داستان " نوکر بابام بنز داره " شده .
ادای همه چیز در آوردن رو دیده بودیم الا ادای 4K رو .

من حرفمو پس میگیرم.
الان 1 ساعته دارم نتو شخم میزنم.
پخش محتوای 4K رو 1080P واقعا لذت بخشتره.
حتی کبفیت تصویر از 1080P native هم بیشتره.
با ابن حساب SLI کردن واجب شد.

اینجا رو هم ببینین.
http://www.phonearena.com/news/Did-...en-if-your-TV-does-not-support-it-yet_id61878

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من حرفمو پس میگیرم.
الان 1 ساعته دارم نتو شخم میزنم.
پخش محتوای 4K رو 1080P واقعا لذت بخشتره.
حتی کبفیت تصویر از 1080P native هم بیشتره.
با ابن حساب SLI کردن واجب شد.

اینجا رو هم ببینین.
Did you know: 4K vs 1080p, chroma sub-sampling and why you should record in 4K even if your TV does not support it yet
الان میترسم بگم You no say بن شم:|
هرچی میخوای بگی تو پ خ بگو.
منم وضعم خرابه. مدیر عین عزرائیل نشسته روم.:d
اما اگه درمورد اون جمله سوال داری تو نت دربارش توضیح داده.
حتی تو یوتوب ویدیو هم داره.
البته تفاوت خیلی کمه ولی خوب میشه احساس کرد.
نه منظورم اینه که پ ن پ، معلومه کیفیتش بهتره:D

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
الان میترسم بگم You no say بن شم:|

هرچی میخوای بگی تو پ خ بگو.
منم وضعم خرابه. مدیر عین عزرائیل نشسته روم.:d
اما اگه درمورد اون جمله سوال داری تو نت دربارش توضیح داده.
حتی تو یوتوب ویدیو هم داره.
البته تفاوت خیلی کمه ولی خوب میشه احساس کرد.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان این درایور رو لب تاب هم جواب میده؟چون من نصب کردم رو lenovo y510 که گرافیکش سری 7 هست ولی گزینه ای به اسم dsr تو manage 3d setting ندارم تو برنامه خود جیفورس هم نیست چیزی

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
دوستان این درایور رو لب تاب هم جواب میده؟چون من نصب کردم رو lenovo y510 که گرافیکش سری 7 هست ولی گزینه ای به اسم dsr تو manage 3d setting ندارم تو برنامه خود جیفورس هم نیست چیزی

درایو لب تاپ کلا فرق داره
لب تاپ برا بازی اینکارا نیست لذت گیم only pc

LOGAN-XMAN

کاربر سایت
Oct 5, 2014
11
من این حالت تست کردم واقعا عالی جواب داد الان رو tv1080 دارم 4kمی رم :x این جور موارد هست که pcرا در مقایسه با کنسول خاص می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر