Gears of War بعدی به ریشه‌های تاریک خود بازخواهد گشت

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

رییس بخش xbox مایکروسافت امیدوار است که Gears of War بعدی به ریشه‌های تاریک خود برگردد. ایشان در شروع حرف هایش بیان کرد: "مقیاس‌های با شکوه، مکان‌هایی که در آن بودم، لحظه‌های عظیم، آن ها لحظاتی بودند که من سرزنده، پر از احساسات و کمی هم تاریک صدایش می کنم."
در گفتگویی که آقای اسپنسر با آقای Rod Fergusson مسئول بازی Gears of War در استودیو Black Tusk داشتند بیان کرد که Gears of War به یک تقلید از سری خودش تبدیل شده است بدون هیچ دلیلی، فقط به خاطر اینکه موفقیت را چندین بار تکرار کند.
ایشان همچنین در گفتگوی خود خواستار بازگشت چندین چیز شدند. او ادامه داد: "من در مورد داستان، مکان و جایگاه بازی و پیشروی آن‌ها به عنوان یک گروه فکر می کنم. Gears of War، این اسم واقعا معنی خاصی دارد و نشان می‌دهد که بازی درباره چیست. ما نیاز داریم که به این نام برگردیم." او همچنین تصریح کرد که Gears of War در حال ساخت به هیچ وجه یک reboot نخواهد بود.
آقای اسپنسر این مورد را گوش زد کرد که "Judgment نیازهای هیچکس را برآورده نکرد، خاطرات را زنده نکرد. من فکر می کنم می توانیم ادامه دهیم، البته با تیم جدیدی که در اختیار داریم. آقای فرگوسن به این ادامه دادن ما کمک خواهد کرد. واقعا می‌توانیم برای دهه پیش رو سرمایه گذاری کنیم، سرمایه گذاری‌ای که من می خواهم به آن فکر کنم."

Black Tusk's Gears of War May Return to Series' Darker Roots - IGN

آخرین ویرایش:

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
علت ساکت بودن اینهارو من نمی فهمم.بابا نا سلامتی یکی از بازی های ریشه داره xbox هست چرا نباید خبر بدن ازش.هیچ گیمی نمیتونه جاشو پر کنه اینو هیلو نماد ایکس باکسن بدون شک.بعد حالا هنوز هیچ خبری ازش نیست واقعا عجیبه.گندی چیزی نزده باشن اینا؟
و در آخر آرزو میکنم برای pc هم بیاد که فکر کنم محاله:d

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
یه عکس میذارم تجدید خاطراتی بشه. این عکس بدجور نوستالژی داره واسه من. اون موقع هیچ کس نمیتونست باور کنه که کیفیت نهایی بازی همینه و فکر میکردن یه عکس آرت ورک یا از پیش رندر هست :)) هنوز هنوزم عکس قلقلک میده آدمو :D

gearsofwar2_01.jpg
اصلا گیرز 1 چیز دیگه‌ای بود! به نظرم هیچ کدوم از نسخه های بعدی نتونستن به زیبایی و تاریکی اولی برسن!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بنظرم هرکدوم از نسخه های گیرز چه سه گانه چه جاجمنت، لحظات بیاد موندنی زیادی داشتن ولی انصافاً گیرز1 از لحاظ اتمسفر تو یه حال و هوای دیگه ایی سیر میکرد با این حال شخصاً همه نسخه ها رو دوست داشتم حتی judgment هم با اینکه تو اکثر موارد (الاخصوص لول دیزاین و داستان )ضعیف ترین عنوان از سری گیرز به حساب میاد ولی از لحاظ گرافیکی (چه بعد هنری چه تکنیکی ) چندتا مرحله فوق العاده داشت که هنوزم که هنوزه آدمو به وجد میاره :d
ioxip8xw80e98gpdjth5.jpg
74195455371957699285.jpg
08429140212375556487.jpg

آخرین ویرایش:

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
و الان من به جای خالی Photo mode تو سری Geow پی بردم :d
پ.ن. عکس نذارید آقا کنسول نسل قبل‌مون رو فروختیم :(

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
من قبول ندارم
2 با اختلاف بهتر از بقیه نسخه هاست بنظرم از همه لحاظ
گرافیک نسبت به زمان+اتمسفر های مختلف+ تنوع +طراحی مراحل زیبا

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
و من همچنان در انتظار سفر به شانگهای
E32015believe#
پ.ن: ترتیب بهتر بودن اتمسفر در گیرز ها:
1>جاجمنت>2>3
ترتیب بهتر بودن بازی ها :
2>3>1>>>>>>>>جاجمنت

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
اتمسفر یعنی این: تاریک، تیره، خشن.

Lethia_rain.jpg

ریشه ها یعنی باس فایتی مث مرحله آخر GEOW 1.
همین چند وقت پیش میخواستم کنسول ها رو رد کنم بره، رفتم برای یادآوری خاطرات یه سری از بازی های قدیمی رو گذاشتم توی 360. برای GeoW دقیقاً رفتم سراغ مرحله بارونی و حیرت کردم که بعد از 8 سال همچنان انقدر عالی مونده! واقعاً چیز غریبی بود!

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
شماره 2 گیرز اون هیولایی که از دریاچه در میومد !!! واقعا تو اون صحنه موهای بدنم سیخ شد!!اگه همچین صحنه ای تو گیرز جدید باشه ......:-s

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
شماره اول Gears تو زمان خودش شاهکار بود، یعنی دقیقا عنوانی که موقع بازی کردن دهنت باز می موند :D به نظرم شماره اول به راحتی بین 10 تا بازی برتر نسل قبل قرار می گیره. از همه نظر هم سر و صدا کرد تو سال 2006، گرافیک، استقبال منتقدین و گیمرها و کلا همه چی، فقط داستانش درپیت بود :D حیف که اون سال افتاد با Oblivion وگرنه Goty هم میشد، هر چند همون سال دوم شد تو رقابت و کلی جایزه گرفت :D

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
تو نسل قبل هیچ بازی رو به اندازه ی گیرز آو وار بازی نکردم:d

مخصوصا 2 شماره ی اول که یک woooow ای بودن برای خودشون!:x
از اون شماره ی اول با اون لحظات تنش زا برخورد اول با برسرکر ها گرفته تا رسیدن به اون شب لعنتی بارانی و وارد شدن به کارخانه تا لحظات به یادماندنی در اون قطار مرحله ی آخر و مبارزه با ژنرال رام! 10/10
شماره 2 هم که هیچی از 1 کم نداشت و گیم پلی هم خیلی روونتر و بخته تر شده بود با لحظاتی که اشکامونو در می آورد!10/10
شماره 3 هم شاهکار بود ولی خب جو وفضا سازیش رو دوست نداشتم :d

ولی انصافا فضا سازی دو شماره ی اول مخصوص شماره 1 خارق العاده بود:x

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
با توجه به رفتن کلیف،و با توجه به شاهکاری مثل Judgment کاملا مشخصه که آینده این سری چقدر درخشان و زیباست8-|
Truestory.png
واقعا جای خجالت داره که مایکروسافت داره ادامه سریی رو می سازه که اسپین آفش رو یه تیم دیگه ساخته و متاش شده 79، واقعا خجالت آوره 8-| فقط دنبال پول و جیب طرفدار گنجشک دله این اهریمن صنعت بازی 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر