Gears of War بعدی به ریشه‌های تاریک خود بازخواهد گشت

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

رییس بخش xbox مایکروسافت امیدوار است که Gears of War بعدی به ریشه‌های تاریک خود برگردد. ایشان در شروع حرف هایش بیان کرد: "مقیاس‌های با شکوه، مکان‌هایی که در آن بودم، لحظه‌های عظیم، آن ها لحظاتی بودند که من سرزنده، پر از احساسات و کمی هم تاریک صدایش می کنم."
در گفتگویی که آقای اسپنسر با آقای Rod Fergusson مسئول بازی Gears of War در استودیو Black Tusk داشتند بیان کرد که Gears of War به یک تقلید از سری خودش تبدیل شده است بدون هیچ دلیلی، فقط به خاطر اینکه موفقیت را چندین بار تکرار کند.
ایشان همچنین در گفتگوی خود خواستار بازگشت چندین چیز شدند. او ادامه داد: "من در مورد داستان، مکان و جایگاه بازی و پیشروی آن‌ها به عنوان یک گروه فکر می کنم. Gears of War، این اسم واقعا معنی خاصی دارد و نشان می‌دهد که بازی درباره چیست. ما نیاز داریم که به این نام برگردیم." او همچنین تصریح کرد که Gears of War در حال ساخت به هیچ وجه یک reboot نخواهد بود.
آقای اسپنسر این مورد را گوش زد کرد که "Judgment نیازهای هیچکس را برآورده نکرد، خاطرات را زنده نکرد. من فکر می کنم می توانیم ادامه دهیم، البته با تیم جدیدی که در اختیار داریم. آقای فرگوسن به این ادامه دادن ما کمک خواهد کرد. واقعا می‌توانیم برای دهه پیش رو سرمایه گذاری کنیم، سرمایه گذاری‌ای که من می خواهم به آن فکر کنم."

Black Tusk's Gears of War May Return to Series' Darker Roots - IGN

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اتمسفر یعنی این: تاریک، تیره، خشن.

Lethia_rain.jpg

ریشه ها یعنی باس فایتی مث مرحله آخر GEOW 1.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
بزرگترین آرزوی گیمری ام بعد از خرید آی پی کراش توسط سونی،:d این بود که GEoW رو با پلی استیشن بازی کنم b-)

اما خب دیگه این آی پی رفت برا مایکروسافت :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اصلا" آب تبلیغات مایکروسافت ز بیخ قطعه.
Gears یه بازی هست که وقتی شماره جدیدش معرفی بشه مثل بمب صدا میکنه، بهترین جا واسه معرفیش هم به نظرم E3 هست، اونم آخرهای کنفرانس :D درسته همه میدونن بازی داره ساخته میشه ولی بازم نمایش بازی اینقدر میتونه هایپ ایجاد کنه که باید بدون سر و صدا و اطلاع قبلی یهو نشون ملت بدن! :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
GeOW 1 یکی از بهترین، زیباترین، خفن ترین و پرهیجان ترین لحظات کل گیمینگم بود :D اصلا فلسفه آشنا شدن منی که PC باز بودم با کنسول ها این بازی بود :| بعدشم که به خاطر SC و این رفتیم کنسول خریدیم. :D

پ.ن: منبع خبر ؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من بیشتر دوست دارم جوش مثل Geow 2 باشه تا 1 :D کلا جو و فضای قسمت 2 بیشتر از بقیه دوست داشتم تو سری
و با توجه به اینکه قرار نیست ریبوت باشه احتمالا به E-Day برمیگرده و حتی ممکنه به اتفاقات قبلش هم بپردازه :D (البته امیدوارم )

GeOW 1
پ.ن: منبع خبر ؟

Black Tusk's Gears of War May Return to Series' Darker Roots - IGN

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Gears of War واقعاً میتونه یک نعمت بزرگ برای Black Tusk باشه. همچین موقعیتی برای هر استدیویی پیش نمیاد. 343i از همون ابتدای معرفیش بخاطر Halo دارای اعتبار شد و الان داره با اعتماد به نفس بالایی کار میکنه. PG با اعتبار Forza و کمک T10 کاری رو دو سال پس از تأسیس استدیوش کرد که خیلی از استدیوها در طول دوران موجودیتشون نتونستن انجام بدن و همون روند رو برای بازی دومش هم حفظ کرد و الان یک استدیو مطرح به حساب میاد. اگر Black Tusk هم بتونه در اولین کارش و با استفاده از اعتبار GeoW به موفقیت برسه میتونه جایگاه خیلی خوبی در صنعت گیم پیدا کنه. بنظر نمیرسه مایکروسافت برای این استدیو و پروژشون کم گذاشته باشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه عکس میذارم تجدید خاطراتی بشه. این عکس بدجور نوستالژی داره واسه من. اون موقع هیچ کس نمیتونست باور کنه که کیفیت نهایی بازی همینه و فکر میکردن یه عکس آرت ورک یا از پیش رندر هست :)) هنوز هنوزم عکس قلقلک میده آدمو :D

gearsofwar2_01.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Gears of War واقعاً میتونه یک نعمت بزرگ برای Black Tusk باشه. همچین موقعیتی برای هر استدیویی پیش نمیاد. 343i از همون ابتدای معرفیش بخاطر Halo دارای اعتبار شد و الان داره با اعتماد به نفس بالایی کار میکنه. PG با اعتبار Forza و کمک T10 کاری رو دو سال پس از تأسیس استدیوش کرد که خیلی از استدیوها در طول دوران موجودیتشون نتونستن انجام بدن و همون روند رو برای بازی دومش هم حفظ کرد و الان یک استدیو مطرح به حساب میاد. اگر Black Tusk هم بتونه در اولین کارش و با استفاده از اعتبار GeoW به موفقیت برسه میتونه جایگاه خیلی خوبی در صنعت گیم پیدا کنه. بنظر نمیرسه مایکروسافت برای این استدیو و پروژشون کم گذاشته باشه.
چند وقت پیش تو سایت یکی لیست اعضا این استودیو گذاشته بود ، اکثرا سابفه درخشانی داشتن تو عناوین موفق ، یکی برای assassins creed ، یا یوبی سافت و جاهای دیگه .
استودیو خوبی بسته شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر