Scott Rohde: گرافیک Bloodborne بسیار زیبا و دلربا به نظر می رسد

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Scott Rohde، رئیس بخش تولیدات سونی در آمریکا، گفت :" Bloodborne بسیار زیبا به نظر می رسد"

mc473j6408tfbzt607nf.jpg

در طول صحبت هایی که آقای Scott Rohde در مورد موضوعات مختلف با Playstation Blogcast انجام داد، اعلام کرد که کیفیت بصری این بازی فوق العاده است و به نوعی آن احساس مرطوب بودن می دهد.

او در مورد این موضوع گفت:

"گرافیک بازی بسیار عالی است. شکل و شمایلی دارد که من تا به حال مشابه آن را در هیچ بازی دیگری ندیده ام، یک احساس عجیبی مانند خیس بودن یا مرطوب بودن در آن است. نمی دانم چگونه آن را توصیف کنم اما به نظر می رسد همه چیز در بازی حالت تراوش و چکه چکه کردن دارد اما این که این موضوع مربوط به آب یا خون می باشد نمی دانم، تنها می دانم که بسیار عالی می باشد."

با توجه به گزارش ماه ژوئن Famitsu، هدف سازندگان این عنوان اجرای بازی بر روی 1080p/30fps می باشد.

احتمالا یکی از عناوینی که سونی قصد دارد در طول مراسم PlayStation Experience به آن بپردازد، بازی Bloodborne باشد.

Bloodborne در تاریخ 6 فبریه سال 2015 به صورت انحصاری برای PS4 منتشر می شود.

Source

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بسیار هم عالی ! :bighug:
ممنون از خبر ایمان جان !! :bighug::d

من نمیدونم ولی باید تو بازی یک "سپر" یک گوشه ای جایی یا بعد از باسی قایم کرده باشن :d
من معتاد گرفتن دکمه ی L1 تو PS3 موقع بازی های سولز بودم ! :d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
هنوز که هنوزه از اینکه به خاطر سختی بازی های Fromsoftware از خرید این بازی های اجتناب میکردم احساس بدی دارم ولی خوب خدا رو شکر از Dark souls 2 به دنیای بازی های این شرکت وارد شدم و این شاهکار آخریش هم احتمالا باعث میشه یک ps4 بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر