Jade Reymond یوبی سافت را ترک کرد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Jade_1088-600x350.jpg

خانم Jade Raymond، از اعضای مطرح کمپانی یوبی سافت، امروز این کمپانی را به قصد "دنبال کردن فرصت های جدید" ترک کرد.

وی در سال های اخیر بر روی عناوینی چون Assassin's Creed, Splinter Cell و Watchdogs مشغول به کار بوده است. وی در اعلامیه ای چنین گفت:
به مدت 10 سال فوق العاده در یوبی سافت مشغول به کار بودم و واقعا افتخار میکنم که عضوی از تیم های بزرگ که بازی های به یاد ماندنی بزرگی ساخته اند، بودم. این یکی از سخت ترین تصمیمات کاری من بوده است اما تیم Toronto تیمی بسیار قوی بوده و مفتخرم که اعلام کنم که پرچم هدایت استودیو رو به الکس میدم تا آرزوهای من و فرصت های جدید را دنبال کند.
خانم ریموند کار خود را به عنوان برنامه نویس در کمپانی سونی آغاز کرد. سپس به کمپانی EA پیوست و بعد از آن به Ubisoft Montreal برای تهیه کنندگی نخستین عنوان از سری AC ملحق شد.

یوبی سایت امروز در طی کنفرانسی اعلام کرد که آقای Alexandre Parizeau به سمت مدیریت استودیو Ubisoft Toronto درآمده است که در کارنامه خود کارگردانی عنوانی چون Splinter Cell Blacklist را دارد.

منبع

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
اصلا حالم گرفته شد خداییش . یه یوبی بود و یه جید ریموند:((
حیف شد . کاش اقلا بعد از انتشار یونیتی با یه خداحافظیه توپ جدا میشد . صد در صد ایشونم مثه بقیه اختلاف نظر داشت و حذفش کردن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
خدا بگم دهن سونی و ماکروسافت رو سرویس کنه که با این اعمال فشار ها و شکنجه ها به یوبی چه بلایی سر خانم همیشه خندان صنعت گیم اوردن :| بانو چقدر نحیف شده :( :

url

jade-raymond.jpg

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان آرزوی من اینه که پتریس و ریموند یه استودیو تاسیس کنن و جردن مکنر هم بیاد رئیسشون بشه!8->
یه بازی بسازن در حد و اندازه های Prince of Persia : Sands of Time 8->

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
یجوری میگین بانو بانو، آدم فکر میکنه انگلا مرکله.
به احتمال زیاد میرن دنبال شغل خونه داری.
من معتقدم یکنواخت شدن اکثر بازیهای صنعت گیم به خاطر وجود حمعیت نسوان هست. حداقل در مراحل بالای تصمیم گیری.
یه خونه تکونی اساسی شدیدا لازمه.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
حالا که بحث خانم محترمه Reymond شد، بد نیست از کاربر فقید MANIX (حمید رضا) یادی کنیم. :d امیدوارم نزدیک ها عرضه بازی کانتوم بریک سر و کلش تو BC پیدا بشه، ایشالله هر جا که هست موفق باشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یجوری میگین بانو بانو، آدم فکر میکنه انگلا مرکله.
به احتمال زیاد میرن دنبال شغل خونه داری.
من معتقدم یکنواخت شدن اکثر بازیهای صنعت گیم به خاطر وجود حمعیت نسوان هست. حداقل در مراحل بالای تصمیم گیری.
یه خونه تکونی اساسی شدیدا لازمه.
منم میگم BC به یه خونه تکونی اساسی و فوری نیازمنده. نظرت چیه؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بانوی نازنینی بود .. یادش همیشه با ما خواهد بود و کارهای بزرگی که انجام دادو فراموش نمیکنیم .

Jade Raymond : (
28 آگوست 1975
20 اکتبر 2014

دوستان ممنون میشم دست از این عزاداریاتون بردارید :d موندن این افراد در حال حاضر برای استودیوهایی مثل ubi و ea مثل تلف کردن وقتو استعدادشونه . هر جایی میره امیدوارم EA نباشه فقط :d

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
ایشون مجردن ؟ >:) ;;)
یوبی خیلی وقته داره پشت سر هم گند میزنه و احتمالا اینم دیده یه جا یه گندی بالا آورده سریع در رفته و اشاره هم داشته که جامو میدم به Alex :)) یعنی دهن اونو صاف کنین

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
تصور کن این خانم زنت باشه ...
اگه حتی تصور کردنش سخته

بانوی نازنینی بود .. یادش همیشه با ما خواهد بود و کارهای بزرگی که انجام دادو فراموش نمیکنیم .

Jade Raymond : (
28 آگوست 1975
20 اکتبر 2014

متن پنهان:
دوستان ممنون میشم دست از این عزاداریاتون بردارید
yahoo_4.gif
موندن این افراد در حال حاضر برای استودیوهایی مثل ubi و ea مثل تلف کردن وقتو استعدادشونه . هر جایی میره امیدوارم EA نباشه فقط
yahoo_4.gif

انگار مرده ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر