راهنمــــایی در بازی The Evil Within

GOD Help Us

کاربر سایت
Oct 18, 2014
5
سلام - جواب شما پیش منه .. از میون اون چهار عدد که روی دیوار کشیده شده همون عددی که روش ضربدر نزده رو نباید شماره ی قبرشو بیارید بالا!
اون شماره های روی دیوار روی قبر های زیر اجساد هم حک شده- اونایی که ظربدر خوردن رو بکش بالا و اون یکی که ضربدر نخورده رو نیار بالا تا در بروت باز شه..

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
با سلام من همون اول بازی گیر کردم که یک قساب هست وقتی به هوش میام میرم کیلیدو بر میدارم بعدش باید چکار کنم
همونجایی که به هوش میایی ( وقتی رو به عمو اره ای وایسی ) سمت چپ خودت یک دره
باید وقتی اون میره داخل اتاقک بری کلید رو برداری و برگردی بِری در رو باز کنی

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
باسلام
من در چپتر 3 گیر کردم
وقتی اون غولی که اره دستشه رو میکشم دیگه نمیدونم باید چکار کنم پیش اون دروازه که میرم یه زنجیر داره هیچ کاری نمیشه کرد واصلا دروازه باز نمیشه
دوستان لطفا راهنمایی کنید

Zomb killer

کاربر سایت
Jan 28, 2015
6
باسلام
من در چپتر 3 گیر کردم
وقتی اون غولی که اره دستشه رو میکشم دیگه نمیدونم باید چکار کنم پیش اون دروازه که میرم یه زنجیر داره هیچ کاری نمیشه کرد واصلا دروازه باز نمیشه
دوستان لطفا راهنمایی کنید

اقا چجوري اون غول خرو كشتي من همونجاش گير كردم D:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آخه مشکل اینجاست که اصلا اره برقی بهم نداد!!!!

نمی دونم روی چه کنسولی بازی می کنی اما روی ps3 یکی از دوستان من مشکل مشابه را داشت که با یکبار Restart Chapter مشکل حل شد.یعنی زمانی که Sadist را کشت اره برقی افتاد و از دره طویله که میایی بیرون دست چپ به سمت بالا برو و زنجیر را پاره کن.

amirhossein5

کاربر سایت
Jan 31, 2015
27
نام
امیرحسین
سلام.دوستان من همون بعد فرار از دست یارو اره برقیه اونجایی که دنبال دختره تو جنگل میرم گیر کردم.
تا میام زامبیا رو بکشم با دو تا مشت منو می کشن.چه کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر