The Master Chief Collection در روز عرضه 20 گیگ آپدیت خواهد داشت

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

استدیو 343 industries اعلام کرد بازی Halo: The Master Chief Collection گلد شد و این به این معنی است که تا زمان عرضه چیزی نمانده است. توسعه دهنده ها همچنین حجم آپدیت روز اول و خبر عرضه شدن همزمان بازی در بیشتر مناطق را اعلام کردند.
در اصل روز عرضه این بازی در آمریکای شمالی 11 نوامبر و در کشور های دیگر 14 نوامبر در نظر گرفته شده بود. اما اکنون این بازی در 11 نوامبر برای اکثر کشور ها از جمله بریتانیا و بیشتر کشور های اروپایی در دسترس خواهد بود.
Dan Ayoub تهیه کننده ی اجرایی این بازی در سایت Halo Waypoint گفته:
هنوز تعداد کمی از کشور ها وجود دارد که در آن ها بازی با تأخیر اندکی با توجه به تعطیلات عمومی عرضه خواهد شد.
بازی تقریبا تمام حجم یک بلوری دیسک کامل که 45 GB می باشد را پر کرده است. بنابراین در روز اول آپدیتی با حجم 20 GB که شامل محتوای بیشتری است وجود خواهد داشت.
خوشبختانه شما بدون آپدیت کردن بازی قادر به اجرای قسمت کمپین یک نفره خواهید بود و محتوای دانلودی شامل بخش های آنلاین بازی می شود.
بله آپدیت حجم بسیار بالایی دارد ولی ما نمی خواستیم از گوشه و کنار بازی برای صرفه جویی در حجم دیسک صرفه نظر کنیم.
این تضمین می کند که این بازی بدون هیچ کم و کسری به دست شما خواهد رسید. اگرچه کار ما هنوز به پایان نرسیده است. ما هنوز در حال بهینه سازی و کار بر روی کیفیت تجربه ی آنلاین بازی هستیم و این تا روز عرضه بازی ادامه خواهد داشت.
متأسفانه این به این معنی هم است که Spartan Ops که تجربه ی بازی اپیزودیک چند نفره در بازی Halo 4 است تا ماه دسامبر در دسترس نخواهد بود. ولی حداقل هر ده اپیزود در یک عرضه میشود.
شما میتوانید مصاحبه کامل Ayoub درباره ی این بازی را در این لینک بخوانید.
Halo: The Master Chief Collection هم اکنون برای پیش خرید نسخه دیجیتالی در دسترس است.

منبع

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
mx36ekmc02cd56fcplod.jpg

این نسل ما اصلا مشکلی با x1 نداریم٬ میتونی مطمئن باشی
:))
شما سوادتون موقعی که اعلام کردن کنسول همیشه آنلاین باید باشه و همه چی باید از کلود لود بشه هم قد نمیداد. الانم لازم نیست قد بده.
ریلکس باشید و 20 گیگ آپدیتون رو دانلود کنید
عاشق این تیریپ طلبکاریتون تو این وضعیت اسفناک هستم. خدا همین اعتماد به نفسم ازتون نگیره. حالا که خوشتون میاد امیدواریم از این 20 گیگا بیشتر بره تو پاچه تا نسل زیبایی رو پشت سر بزارین.

چه بلایی سر بازی‌سنتر داره میاد؟! والا تو این چند وقت اینقدر پست از من پاک شده(پستایی که کوچیک‌ترین توهینی توش نبوده، صرفا خلاف عقیده‌ی فرد پاک کننده بوده) که به خودم دلداری می‌دادم که دلیل پاک شدنشون به نظارت دقیق رو انجمن برمی‌گرده، اما اینکه ناظم انجمن وسط تاپیک به یه کاربر بگه قبلا هم به فلان دلیل و اعتقادت سوادت قد نمی‌داد، الان هم قد نمیده فکر می‌کنم یکی از بدترین توهین‌هایی باشه که تا حالا تو بازی‌سنتر خوندم و این پست تا الان هم وسط تاپیک خبر محبوب‌ترین بازی مایکروسافت جا خوش کرده. اگر توانایی بحث بدون توهین کردن رو ندارین خواهشا وارد بحث نشین. نمی‌دونم حتما یه تکنیک تمدد اعصابی چیزی باید وجود داشته باشه که پستایی با این مدل لحن‌ها نخونیم. بحث تا زمانی شیرینی‌های خودش رو داره که همه از حقوق مساوی تو گفتن نظراتشون برخوردار باشن و قلدری گفتمان رایج نباشه.

سه هفته پیش یکی دیگه از ناظمین مودب انجمن وسط تاپیک به من گفته بود تو که فلان اعتقاد رو دری اسم خودت رو میزاری منتقد؟ من اومدم خونه دیدم 24 ساعت از زمان ارسال پست گذشته، تا جواب دادم بهش نیم ساعت بعد چهار صفحه‌ی آخر تاپیک غیب شد! احتمالا یکی دو ماه دیگه به جرم طرفداری از Xbox One تبعیدمون می‌کنن به یکی از تالارهای خلوت انجمن :D

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
برای آمریکا این حجم نهایت یک ساعت هست ولی برای ایران این حجم با بیشترین سرعت موجود در ایران 48 ساعت تازه اگر قطع نشه .اصولا ماکروسافت فقط به ملت آمریکا فکر میکنه و از دماغش اونور تر رو نمیبینه البته وضعیت ما هم خیلی عقب هست از جهان .امیدوارم روزی برسه که زمانی که چنین تاپیکی زده میشه بحث سر خود بازی باشه تا اینکه چطور دانلودش کنیم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
برای آمریکا این حجم نهایت یک ساعت هست ولی برای ایران این حجم با بیشترین سرعت موجود در ایران 48 ساعت تازه اگر قطع نشه .اصولا ماکروسافت فقط به ملت آمریکا فکر میکنه و از دماغش اونور تر رو نمیبینه البته وضعیت ما هم خیلی عقب هست از جهان .امیدوارم روزی برسه که زمانی که چنین تاپیکی زده میشه بحث سر خود بازی باشه تا اینکه چطور دانلودش کنیم
البته 20 گیگ حجم کلا خیلی زیاده ولی خب دانلودش نهایتا 20 ساعت اینجاها طول میکشه (با سرعت دانلود 250KB/S). یه دور دو تا نسخه اول رو بریم دانلودش تموم شده! :D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شما سوادتون موقعی که اعلام کردن کنسول همیشه آنلاین باید باشه و همه چی باید از کلود لود بشه هم قد نمیداد. الانم لازم نیست قد بده. ریلکس باشید و 20 گیگ آپدیتون رو دانلود کنید ;)

دیسک هم پر شده بیچاره ها پول نداشتن رو دیسک دوم بریزن بازی رو و شاید هم تکنولوژی ریختن رو دیسک دوم هنوز به اینا نرسیده :(
شما هم اگه سوادتون قد میداد نمیومدید به عنوان ناظم انجمن وسط تاپیک توهین کنید:)
نابود کردید سایتو با این مسخره بازی هاتون.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اگه رو کنسول منم بازی نیاد یا اگه بیاد بازی درجه ۲ یا ریمستر باشه ریج میکنم میام به ۲۰ گیگ محتوای بازی کنسول دیگه گیر میدم :d
Forza 5 یه هفته حدودا free بود با اون حجم ولی خیلیا دانلود کردن حالا ۲۰ گیگ برای اینهمه کانتنت اصلا چیز زیادی نیست. دنیا عوض شده و قرار نیست سازنده ها همه چیو بیان روی دیسک بریزن. اگه دیسک اهمیتی داشت الان ۹۰-۹۵٪ بازیای pc بصورت دیجیتالی فروخته نمیشد و ملت میگفتن چرا ۳۰-۴۰ گیگ دانلود کنیم خب دیسک بدین بهمون...
به هر حال ممنون از نگرانی هیترای عزیز ولی کسایی که فن بازی هستن یا بازیو پیش خرید کردن مشکلی با دانلود ۲۰ گیگ محتوای بازی ندارن. :bighug: این بحث cloud هم خیلی نخ نما هست, بذارید فنای ایکس باکس و مایکروسافت همینجوری فریب این تبلیغات دروغینو بخورن و با انحصاریای متای بالاتر و گرافیک بیشترشون سرگرم باشن...

:)) =))
" انحصاري هاي متا بالا تر و گرافيك بيشترشون سرگرم باشن "
روت ميشه حرف بزني ؟! اگه يكم فهمتون ميرسيد بررسي هاي وب سايت ديجيتال فاندري رو بخوني ميبيني وانت همين ew رو هم با افت فريم شديد و رزولوشن پايين اجرا كرده !!!
دلتونم به ٤ تا بازي كه الان داريد خوش نكنيد رايز سانست براي شما بازي بشو نيستن ... دوتا ريسينگ داريد با يدونه شوتر درست ... فن هاي سوني هم از بي بازي اي نمردن !!! به قول معروف متارو اخر نسل ميشمورن ؛) منم ٥ سال يه كنسول داشتم يدونه بازي با متا ٦٠ ميديدم از خوشحالي با كله ميرفتم تو چاه توالت ...

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
منم ٥ سال يه كنسول داشتم يدونه بازي با متا ٦٠ ميديدم از خوشحالي با كله ميرفتم تو چاه توالت ...

knack 8-|

میگم صدا میپیچه نگو آیفونتم با خودت بردی =;

فکر کنم دیگه همه نظرشون رو گفتن و بعضیام که تو همه تاپیکا پیداشون میشه مزه هاشون رو پروندن. اگه صلاح میدونین تاپیکو قفل کنید بره

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
" انحصاري هاي متا بالا تر و گرافيك بيشترشون سرگرم باشن "
روت ميشه حرف بزني ؟! اگه يكم فهمتون ميرسيد بررسي هاي وب سايت ديجيتال فاندري رو بخوني ميبيني وانت همين ew رو هم با افت فريم شديد و رزولوشن پايين اجرا كرده !!!
دلتونم به ٤ تا بازي كه الان داريد خوش نكنيد رايز سانست براي شما بازي بشو نيستن ... دوتا ريسينگ داريد با يدونه شوتر درست ... فن هاي سوني هم از بي بازي اي نمردن !!! به قول معروف متارو اخر نسل ميشمورن ؛) منم ٥ سال يه كنسول داشتم يدونه بازي با متا ٦٠ ميديدم از خوشحالي با كله ميرفتم تو چاه توالت ...

سخت نگیر . یه نسل با 2 تا انحصاری خوش بودن . الان 2 تا بازی با متای بالا 80 دیدن جو گرفته . درضمن اون دوستمون تو مایکروسافت ذوب شده . کلان پست هاشو نا دیده بگیری بهتره .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
knack 8-|

میگم صدا میپیچه نگو آیفونتم با خودت بردی =;

فکر کنم دیگه همه نظرشون رو گفتن و بعضیام که تو همه تاپیکا پیداشون میشه مزه هاشون رو پروندن. اگه صلاح میدونین تاپیکو قفل کنید بره

داداش من جواب نداري بدي بحثو با حاشيه نكشون . ايني كه گوشي تو دستم چي چيه به خودم مربوطه و بس ؛) جواب درست داشتي بدي اين حرفارو نميزدي ...
من دلم به لست آنچارتد ٤ تا بازي با متا درست حسابي ٤ تا استوديو كاربلد شاهكار ساز خوشه نه صرفا " knack "

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سخت نگیر . یه نسل با 2 تا انحصاری خوش بودن . الان 2 تا بازی با متای بالا 80 دیدن جو گرفته . درضمن اون دوستمون تو مایکروسافت ذوب شده . کلان پست هاشو نا دیده بگیری بهتره .

والا چي بگم همچين حرف ميزنن انگار xone هرماه ٣ برابر ps4 داره ميفروشه !!!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,549
نام
Mehrdad
یکی از واقعی ترین تاپیک هایی که تا حالا دیدم. همه خودشونو نشون میدند
جالب اینه که تمام دوستان طرفدار حقوق بشر این تاپیک خودشون دارند بحث را به حاشیه میبرند... اگرم جوابی بدند اینه : شما که x1 ندارید چرا حرص میخورید... :d
اسپمرهای بزرگ هم مانند ادمین های اصلی سایت نظر میدند...
دوستان سوپر التیمت فن که سایت خودشون کم رنگ شده اینجا جو خرابی میدند...
یه بنده خدا را خودجوش سوژه کردین که فقط حرفاتونو بزنین در حالی که شما به حاشیه میرید و هیچکس جواب منطقی به حرفاش نداد(x1 نداریم نظر ندیم:d)
فقط چند تا فن x1 راجع به موضوع اصلی صحبت کردند
به من ربط نداره... کلا چون جالب بود نظر دادم
----
چند روز پیش ipad air دستم رسید برنامه garage band چند تا از instrument ها روش نبود و باید دانلود میکردم.. به شخصه خیلی تو ذوقم خورد چون انتظار داشتم از ابتدا full pack دانلود شه... یعنی دوست ندارم یک مدیا رو تو چند نوبت به دست بیارم... بحث یک بازی ریتیل که بماند. فکر میکنم ادمای زیادی با من هم عقیده باشند ربطی به داشتن x1 هم نداره ربطی به اینترنت هم نداره دلیل نمیشه چون هرکاری میتونیم انجام بدیم نخوایم به بهتر شدن اعتراض کنیم... طبیعتا اگر به این اپدیت های حجیم نیاز نبود بهتر بود.
البته شخصا اگر روزی x1 بگیرم با اپدیت mcc مشکلی ندارم چون مربوط به مولتیه و برای من واجب نیست

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
جالب اینه که تمام دوستان طرفدار حقوق بشر این تاپیک خودشون دارند بحث را به حاشیه میبرند... اگرم جوابی بدند اینه : شما که x1 ندارید چرا حرص میخورید... :d
یه بنده خدا را خودجوش سوژه کردین که فقط حرفاتونو بزنین در حالی که شما به حاشیه میرید و هیچکس جواب منطقی به حرفاش نداد(x1 نداریم نظر ندیم:d)
----
چند روز پیش ipad air دستم رسید برنامه garage band چند تا از instrument ها روش نبود و باید دانلود میکردم.. به شخصه خیلی تو ذوقم خورد چون انتظار داشتم از ابتدا full pack دانلود شه... یعنی دوست ندارم یک مدیا رو تو چند نوبت به دست بیارم... بحث یک بازی ریتیل که بماند. فکر میکنم ادمای زیادی با من هم عقیده باشند ربطی به داشتن x1 هم نداره ربطی به اینترنت هم نداره دلیل نمیشه چون هرکاری میتونیم انجام بدیم نخوایم به بهتر شدن اعتراض کنیم... طبیعتا اگر به این اپدیت های حجیم نیاز نبود بهتر بود.
البته شخصا اگر روزی x1 بگیرم با اپدیت mcc مشکلی ندارم چون مربوط به مولتیه و برای من واجب نیست

داداش الان يكي از عزيزان مياد ميگه فهميديم ipad air داري بحثو ميبره به حاشيه . جواب درست نميدن حرف حسابم حاليشون نيست .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
----
درسته شاید تو ایران حداقل منطقی نباشه و نیست ، کم کم حجم سه تا dvd 9 هست . ولی خوب یا باید دو دیسک میکردن ، یا بصورت اپدیت میدادن که راه دوم انتخاب کردن ،
ولی خوب دوستان قبلا تجربه 13 گیگ دانلود برای DR3 بعضی ها داشتن،و یکخورده عادی شده
ولی واقعا این حجم منطقی نیست ، البته اپدیت یا.. نیست .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گفته بودم اینجا دیگه جواب کسی رو نمیدم به این دلیل که به جای جواب دادن درست و حسابی به سوال من، ملت شروع کردن به زدن حرف هایی که در بین خودشون به وجود آوردن و اینکه "خدا رو شکر که این طور چیزا زیاد بکنن تو پاچمون و ..." (اصلا بحثی از تو پاچه کردن بود؟!! i don't know) و کلا بحثی که میخواستم به خوبی پیش بره هم از طرف بنده و هم از طرف فنای مایکرو به حاشیه کشیده شد.

این پست رو میدم هم که کسانی که میگن ما سوادمون قد نمیده و ... (که جواب من هم خیلی بهشون بر خورده بود) ببینن که جواب سوالی که من میپرسیدم چی هست شاید فرجی حاصل شد که خودشون هم متوجه بشن منظور بنده رو. من کلیت سوالم این بود که اینا چرا روی 2 تا دیسک نزدن بازی رو در حالی که همه بازی ها نصب میشن و Xbox One احتمالا مشکلی داره که این کار نمیشه و حتما باید بصورت دیجیتالی دانلود بشه بازی ها! و چرا O'connor از جمله "نمیخواهیم در بین بازی تند تند تعویض دیسک انجام بشه" استفاده کرده بود که جمله نامعقولی بود با توجه به نصب بازی روی هارد دیسک.

it seems that the Xbox Firmware might require disc swapping for authorization, and it needs to be updated to designate one disc as the authorizing disc.

این جواب یکی از کاربرها در مورد همین سوال بنده بود که دوستان Xbox فن بدون اینکه بخوان قبول کنن اصلا من چی میپرسم، شروع کردن به بالا بردن پرچم مظلومیت و اینکه بهشون توهین شده. خوب سوادتون قد نمیداد، مال منم نمیداد که میپرسیدم، حالا یه چیزی به سوادتون اضافه بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر