The Master Chief Collection در روز عرضه 20 گیگ آپدیت خواهد داشت

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

استدیو 343 industries اعلام کرد بازی Halo: The Master Chief Collection گلد شد و این به این معنی است که تا زمان عرضه چیزی نمانده است. توسعه دهنده ها همچنین حجم آپدیت روز اول و خبر عرضه شدن همزمان بازی در بیشتر مناطق را اعلام کردند.
در اصل روز عرضه این بازی در آمریکای شمالی 11 نوامبر و در کشور های دیگر 14 نوامبر در نظر گرفته شده بود. اما اکنون این بازی در 11 نوامبر برای اکثر کشور ها از جمله بریتانیا و بیشتر کشور های اروپایی در دسترس خواهد بود.
Dan Ayoub تهیه کننده ی اجرایی این بازی در سایت Halo Waypoint گفته:
هنوز تعداد کمی از کشور ها وجود دارد که در آن ها بازی با تأخیر اندکی با توجه به تعطیلات عمومی عرضه خواهد شد.
بازی تقریبا تمام حجم یک بلوری دیسک کامل که 45 GB می باشد را پر کرده است. بنابراین در روز اول آپدیتی با حجم 20 GB که شامل محتوای بیشتری است وجود خواهد داشت.
خوشبختانه شما بدون آپدیت کردن بازی قادر به اجرای قسمت کمپین یک نفره خواهید بود و محتوای دانلودی شامل بخش های آنلاین بازی می شود.
بله آپدیت حجم بسیار بالایی دارد ولی ما نمی خواستیم از گوشه و کنار بازی برای صرفه جویی در حجم دیسک صرفه نظر کنیم.
این تضمین می کند که این بازی بدون هیچ کم و کسری به دست شما خواهد رسید. اگرچه کار ما هنوز به پایان نرسیده است. ما هنوز در حال بهینه سازی و کار بر روی کیفیت تجربه ی آنلاین بازی هستیم و این تا روز عرضه بازی ادامه خواهد داشت.
متأسفانه این به این معنی هم است که Spartan Ops که تجربه ی بازی اپیزودیک چند نفره در بازی Halo 4 است تا ماه دسامبر در دسترس نخواهد بود. ولی حداقل هر ده اپیزود در یک عرضه میشود.
شما میتوانید مصاحبه کامل Ayoub درباره ی این بازی را در این لینک بخوانید.
Halo: The Master Chief Collection هم اکنون برای پیش خرید نسخه دیجیتالی در دسترس است.

منبع

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
لازم نیست تومار بنویسید و این کار رو توجیه کنید. خیلی راحت میتونستن زمان انتشار بازی رو اونورتر اعلام کنن. این جریان دقیقا مثل قضیه DriveClub هست که اونجا اون میشه اه اه. بازی رو تاریخ زده بودن و دیسک ها هم گلد شد و بدون کانتنت هایی که باید توی بازی میبود عرضه شد در حالی که بازی ناقصه و بعدا با آپدیت میخوان کاملش کنن که ایراد بزرگی هست. (حداقل کانتنت های اینا ظاهرا آماده نیست و 1 -2 ماه زمان میبره تا پولیش بشن.)
از اونور هم همونطور تو متن خبر گفته شده این آپدیت کانتنت ها Day 1 هست و ربطی به گفته های شما و پوشوندن قضیه نداره. بحث Halo 4 و ... هم نیست. بحث اینه که بنا به دلایلی بازی های Xone اکثرشون دارای آپدیت ها و کانتنت هایی هستن که الزامیه از لایو دانلود بشه. حالا این جریان چیه دقیق نمیدونم و ربطی به 2 تا کردن دیسک و ... نداره که دارین واسش منطق میبافین.

گفتن این حرف برای شما راحته، ولی مایکروسافت و استدیوهاش کم پیش میاد پروژه‌ای رو تأخیر بزنن. حرفهای من هم (که منظورتون بخشهای مهمش هست) همون حرفهای فرانک اوکانر هست. من بخوام بین حرفهای شما و فرانک اوکانر یکی رو انتخاب کنم قطعاً حرفهای اون رو قبول میکنم، حالا شما دوست داری بگی اینها بهونه هست یا چیز دیگه من خیلی اهمیت نمیدم. ولی اگر فردا روزی خلافش مشخص بشه اونوقت موضع گیری مناسبش رو خواهم داشت.

این حرفی هم که میزنید در مورد همه بازیهای XB1 صدق نمیکنه و خیلی از بازیهای انحصاری PS4 هم Day 1 پچ داشتن و قضیش هم روشن هست، بازیسازها در فاصله زمانی یک ماه پس از گلد شدن بازی هم روی بازی کار میکنن و کانتنت هایی رو که نتونسته بودن داخل بازی بذارن رو برای دانلود در اختیار خریدار قرار میدن. این کارشون هم خوبیهایی داره هم بدیهایی و به هر حال اگر اینطور بود که شما میگی همشون باید بازیهاشون رو تأخیر میزدن که نکردن این کار رو.

در مورد DriveClub هم بنده کاری رو که میگید انجام ندادم.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
گفتن این حرف برای شما راحته، ولی مایکروسافت و استدیوهاش کم پیش میاد پروژه‌ای رو تأخیر بزنن. حرفهای من هم (که منظورتون بخشهای مهمش هست) همون حرفهای فرانک اوکانر هست. من بخوام بین حرفهای شما و فرانک اوکانر یکی رو انتخاب کنم قطعاً حرفهای اون رو قبول میکنم، حالا شما دوست داری بگی اینها بهونه هست یا چیز دیگه من خیلی اهمیت نمیدم. ولی اگر فردا روزی خلافش مشخص بشه اونوقت موضع گیری مناسبش رو خواهم داشت.

این حرفی هم که میزنید در مورد همه بازیهای XB1 صدق نمیکنه و خیلی از بازیهای انحصاری PS4 هم Day 1 پچ داشتن و قضیش هم روشن هست، بازیسازها در فاصله زمانی یک ماه پس از گلد شدن بازی هم روی بازی کار میکنن و کانتنت هایی رو که نتونسته بودن داخل بازی بذارن رو برای دانلود در اختیار خریدار قرار میدن. این کارشون هم خوبیهایی داره هم بدیهایی و به هر حال اگر اینطور بود که شما میگی همشون باید بازیهاشون رو تأخیر میزدن که نکردن این کار رو.

در مورد DriveClub هم بنده کاری رو که میگید انجام ندادم.
داشته ولي زير ١ گيگ بودن نه 2-5-20 گيگ...
به هر حال ٢٠ گيگ خيليه :d تا ١٠ قابل تحمل بود ولي ٢٠ ديگه حوصله ميخواد.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
لازم نیست تومار بنویسید و این کار رو توجیه کنید. خیلی راحت میتونستن زمان انتشار بازی رو اونورتر اعلام کنن. این جریان دقیقا مثل قضیه DriveClub هست که اونجا اون میشه اه اه. بازی رو تاریخ زده بودن و دیسک ها هم گلد شد و بدون کانتنت هایی که باید توی بازی میبود عرضه شد در حالی که بازی ناقصه و بعدا با آپدیت میخوان کاملش کنن که ایراد بزرگی هست. (حداقل کانتنت های اینا ظاهرا آماده نیست و 1 -2 ماه زمان میبره تا پولیش بشن.)
از اونور هم همونطور تو متن خبر گفته شده این آپدیت کانتنت ها Day 1 هست و ربطی به گفته های شما و پوشوندن قضیه نداره. بحث Halo 4 و ... هم نیست. بحث اینه که بنا به دلایلی بازی های Xone اکثرشون دارای آپدیت ها و کانتنت هایی هستن که الزامیه از لایو دانلود بشه. حالا این جریان چیه دقیق نمیدونم و ربطی به 2 تا کردن دیسک و ... نداره که دارین واسش منطق میبافین.
خیلی راحت زمان انتشار بازی رو عقب بندازن در حالی که می‌تونن روز اول یه آپدیت بدن برای بازی؟ حالا نکته‌ی جالب مقایسه‌ی درایو کلاب(که به دلیل کانتنت کم با سر خورد زمین) و مستر چیف کالکشن( که از حجم بالای کانتنت داره منفجر میشه!) هستش که به فکاهی شدن نظر کمک می‌کنه.

مستر چیف کالکشن: کاربر بازی رو می‌خره میزاره تو دستگاه، چهار تا کمپین کامل 1080 و 60 فریم رو شروع می‌کنه به بازی کردن و چیزی حدود نیم ساعت بعد آپدیت بازی دانلود میشه و یه گونی کانتنت(که تمامی چیزایی هستش که قرار بود تو دیسک بازی باشه) در اختیارش قرار می‌گیره و میشه به به !
درایو کلاب: بازی رو ملت خریدن هنوز نمی‌تونن عین آدمیزاد تو سروراش آنلاین بازی کنن. خیلی خنده داره تو نسل هشتم، بازی که قرار بود یه ریسینگ با تمرکز زیاد روی قابلیت‌های آنلاین و اشتراکی باشه رسما یه ریسینگ کم مایست که جمله‌ی "براش اپدیت میاد" سعی داره امید به زندگی رو واسه طرفداراش افزایش بده. پس میشه اه اه! پس دیگه تکلیف جمله‌ی زیر مشخصه!

این جریان دقیقا مثل قضیه DriveClub هست

مستر چیف کالکشن یکی از ترول ناپذیرترین بازیای این نسل بود که این تاپیک تونست روی این فرضیه هم خط بطلان بکشه :D

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
برادران من تو تاپيك خود بازي هم گفتم الان ايرانسل بسته 24 گيگي شبانه رو ميده 10 هزار تومان !!!! سرعتش از اكثر اين ADSL ها بيشتر هست!! يعني اين 20 گيگ رو 4 شب بزاري دانلود حله !!
در ضمن اين افرادي كه به خاطر اين آپديت ها بي خيال بازي ميشن بهتره غيد اين نسل رو بزنن و برگردن به دوران PS2 !! چون اگه اين آپديت ها هم نباشه اكثر بازيها ديگه انلاين شدن و طي يك ماه 20 گيگ از حجمشون رفته

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
در ضمن اين افرادي كه به خاطر اين آپديت ها بي خيال بازي ميشن بهتره غيد اين نسل رو بزنن و برگردن به دوران PS2 !! چون اگه اين آپديت ها هم نباشه اكثر بازيها ديگه انلاين شدن و طي يك ماه 20 گيگ از حجمشون رفته
آپدیت 20 گیگ نمیخان پس بیخیال این نسل بشن؟ خوب چه کاریه x1 نگیرن کافیه دیگه نیازی به بیخیال شدن از این نسل نیست :D

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
این که اون 20 گیگ رو میشد روی یه دیسک دوم ریخت و تو جعبه گذاشت که بحثی روش نیست و دلیل یا بهونه دقیقشم خودشون میدونن :d (یحتمل هزینه ای که دیسک دوم براشون داشته یا نخواستن بازی تاخیر بخوره)

ولی موضوع جالب الان مقایسه این بازی بود که از محتوای زیادی ازش داره چیکه میکنه، با بازی drive club /:)

نمیدونم چرا ملت زود میزنن تو فاز مقایسه...همه چیزو به هر چیز بی ربطی میخوان بچسبونن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من بخوام بین حرفهای شما و فرانک اوکانر یکی رو انتخاب کنم قطعاً حرفهای اون رو قبول میکنم، حالا شما دوست داری بگی اینها بهونه هست یا چیز دیگه من خیلی اهمیت نمیدم.
منم اهمیت نمیدم که اصلا شما حرف منو قبول میکنید یا نه. من نظرم رو ددارم میگم و خیلی های دیگه هم با من هم نظر هستن و براشون هم اصلا اهمیت نداره شما چی میگید! فقط امیدوارم همینقدر که به حرفای این سازنده بسنده میکنید به حرفای دیگه سازنده ها هم بسنده بکنید و فردا وقتی حرفی مخالف نظر شما زد طاقت قبول کردنش رو داشته باشید. همین تاپیک های همسایه پر از این چنین مسائلیه که سازنده مستقیما داره ترول میشه در حالی که من اینجا کسی رو ترول نکردم و فقط میخوام بگم که این حجم آپدیت ها روی دستگاه Xone مشکلش از یه جای دیگه آب میخوره.

کسان دیگه ای هم که حرفای منو نقل قول کردن و مثلا میخوان از حرفای من مو از ماست بکشن بیرون، یا نمیخوان قبول کنن یا از سر یه جریانات دیگه دارن به من جواب میدن. من نگفتم که درایوکلاب کانتنتش زیاده و هیچ وقت هم کارشون رو توجیه نکردم و اتفاقا هم تو پستم گفتم که این ایراده. خلاصه من باز هم یه پاراگرف بالاتر توضیح دادم که منظورم چیه. هر کی میخواد بخونه و قبول کنه؛ لازم هم اینجا پست بدین که آقا حرفت درست هست و فلان، هر کس هم نمیخواد قبول کنه باز هم خود مختاره و من نمیتونم نظرم رو بهش تحمیل کنم. این مشکلی هست که الان از ابتدای نسل تقریبا این کنسول داشته و فعلا هم داره ادامه پیدا میکنه.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
فيل اسپنسر از اين به بعد قول ميده كه براى كاربران ايرانى يه ريجن اختصاصى درست بشه كه حجم آپديت ها ديگه فراتر از ٣ مگ نره تا به راحتى قابل دانلود باشه ! از طرفى بازيهاى اختصاصى رو از اين به بعد با تاخير عرضه كنند و سرورهاى بازى تا ٦٥ روز هم در دسترس نباشن تا ديگه نيازى به اين آپديت ها نباشه !!!
-------------
توى اكثر نقاط دنيا ٢٠ گيگ به راحتى و بدون دردسر حداكثر تا ١ روز قابل دانلود هست ! حالا اينكه ايران و گواتمالا و سومالى رو در نظر نميگيرن و با اين حجم عرضه ميكنند از مشكلات اساسى مايكروسافت هست !
من خودم با اين اينترنت داغونم كه سرعت دانلود 64k داره خيلى از آپديت هاى حجيم رو با صبر و حوصله دانلود كردم (مثلا ١٤ گيگ فورزا ٥ رو توى ٥ روز )
هيچ مشكلى هم نميبينم با دانلود ٢٠ گيگ
;)Take it easy​

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
فکر میکنم مشکلات عدیده ی DC به این تاپیک ربطی نداره و دوستان میتونن دق و دلیشون از این بازی رو تو تاپیک خودش ابراز کنن. با این که این دو بازی از هر نظر (حتی کانتنت) با هم فرق دارن ولی با این حال مقایسه بخش مختص به خودش رو داره.
حجم آپدیت ها روی دستگاه Xone مشکلش از یه جای دیگه آب میخوره.
دقیقاً از کجا آب میخوره؟! انشاالله متن خبر رو کامل خوندی دیگه؟ گفته 45 گیگ بلوری تا خرخره پر شده یا مجبور بودن این کانتنت اضافی که جا نشده رو روی یه بلوری دیگه بدن یا به صورت آپدیت عرضه کنن که ترجیح دادن به صورت آپدیت باشه تا بتونن تا لحظه ی عرضه روش کار کنن و بازی رو بالانس کنن این مورد ترول بشه یا بهش ایراد گرفته بشه خیلی نوبره. تا اونجایی هم که میدونم الان هرکس دیجیتالی خریده بازی رو میتونه شروع کنه به دانلود کردن بازی (بازی گلد شده).

مشکل اینجاس شما و خیلیای دیگه کره ی زمین رو توی ایران و یا خیلی خوشبینانه توی کشورهای دارای اینترنت نامناسب خلاصه میکنید. اروپا و آمریکا و حتی همین آسیا کشوراش اینقدر از اینترنت مناسب بهره میبرن که این 20 گیگ براشون حتی اهمیتی هم نداشته باشه چه برسه بخوان سرش ناراضی باشن. از اونجایی هم که مشخصه شما استاده مقایسه و چسبوندن بازیای دیگه به همی چیزی هست که تو تاپیکای دیگه هم کسی بره متوجهش میشه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
منم اهمیت نمیدم که اصلا شما حرف منو قبول میکنید یا نه. من نظرم رو ددارم میگم و خیلی های دیگه هم با من هم نظر هستن و براشون هم اصلا اهمیت نداره شما چی میگید! فقط امیدوارم همینقدر که به حرفای این سازنده بسنده میکنید به حرفای دیگه سازنده ها هم بسنده بکنید و فردا وقتی حرفی مخالف نظر شما زد طاقت قبول کردنش رو داشته باشید. همین تاپیک های همسایه پر از این چنین مسائلیه که سازنده مستقیما داره ترول میشه در حالی که من اینجا کسی رو ترول نکردم و فقط میخوام بگم که این حجم آپدیت ها روی دستگاه Xone مشکلش از یه جای دیگه آب میخوره.

کسان دیگه ای هم که حرفای منو نقل قول کردن و مثلا میخوان از حرفای من مو از ماست بکشن بیرون، یا نمیخوان قبول کنن یا از سر یه جریانات دیگه دارن به من جواب میدن. من نگفتم که درایوکلاب کانتنتش زیاده و هیچ وقت هم کارشون رو توجیه نکردم و اتفاقا هم تو پستم گفتم که این ایراده. خلاصه من باز هم یه پاراگرف بالاتر توضیح دادم که منظورم چیه. هر کی میخواد بخونه و قبول کنه؛ لازم هم اینجا پست بدین که آقا حرفت درست هست و فلان، هر کس هم نمیخواد قبول کنه باز هم خود مختاره و من نمیتونم نظرم رو بهش تحمیل کنم. این مشکلی هست که الان از ابتدای نسل تقریبا این کنسول داشته و فعلا هم داره ادامه پیدا میکنه.

شما بفرما مشکل از کجا آب میخوره! :bighug::-/

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
ظاهرا سوتفاهم شده... اصلا منظور فردین مقایسه دو بازی نیست!؟
بحثش اینه که محتوای بازی نباید بصورت دانلودی اضافه بشه حالا میخواد این محتوای اضافی مثل هیلو کالکشن به خاطر حجم بالای کانتنت باشه یا به خاطر نافص بودنش در هنگام عرضه مثل درایوکلاب! البته درمورد هیلو دقیقا نمیشه گفت آپدیت... در واقع بخشی از کانتنت بازی که بصورت دانلودی اضافه میشه مثله ولفنشتاین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر