The Master Chief Collection در روز عرضه 20 گیگ آپدیت خواهد داشت

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

استدیو 343 industries اعلام کرد بازی Halo: The Master Chief Collection گلد شد و این به این معنی است که تا زمان عرضه چیزی نمانده است. توسعه دهنده ها همچنین حجم آپدیت روز اول و خبر عرضه شدن همزمان بازی در بیشتر مناطق را اعلام کردند.
در اصل روز عرضه این بازی در آمریکای شمالی 11 نوامبر و در کشور های دیگر 14 نوامبر در نظر گرفته شده بود. اما اکنون این بازی در 11 نوامبر برای اکثر کشور ها از جمله بریتانیا و بیشتر کشور های اروپایی در دسترس خواهد بود.
Dan Ayoub تهیه کننده ی اجرایی این بازی در سایت Halo Waypoint گفته:
هنوز تعداد کمی از کشور ها وجود دارد که در آن ها بازی با تأخیر اندکی با توجه به تعطیلات عمومی عرضه خواهد شد.
بازی تقریبا تمام حجم یک بلوری دیسک کامل که 45 GB می باشد را پر کرده است. بنابراین در روز اول آپدیتی با حجم 20 GB که شامل محتوای بیشتری است وجود خواهد داشت.
خوشبختانه شما بدون آپدیت کردن بازی قادر به اجرای قسمت کمپین یک نفره خواهید بود و محتوای دانلودی شامل بخش های آنلاین بازی می شود.
بله آپدیت حجم بسیار بالایی دارد ولی ما نمی خواستیم از گوشه و کنار بازی برای صرفه جویی در حجم دیسک صرفه نظر کنیم.
این تضمین می کند که این بازی بدون هیچ کم و کسری به دست شما خواهد رسید. اگرچه کار ما هنوز به پایان نرسیده است. ما هنوز در حال بهینه سازی و کار بر روی کیفیت تجربه ی آنلاین بازی هستیم و این تا روز عرضه بازی ادامه خواهد داشت.
متأسفانه این به این معنی هم است که Spartan Ops که تجربه ی بازی اپیزودیک چند نفره در بازی Halo 4 است تا ماه دسامبر در دسترس نخواهد بود. ولی حداقل هر ده اپیزود در یک عرضه میشود.
شما میتوانید مصاحبه کامل Ayoub درباره ی این بازی را در این لینک بخوانید.
Halo: The Master Chief Collection هم اکنون برای پیش خرید نسخه دیجیتالی در دسترس است.

منبع

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
حساب کردم اگه دو دور تمام کمپین ها رو تموم کنیم، فک کنم دانلود آپدیت تموم میشه.:d خداییش واسه خارجیا هم 20 گیگ سنگینه چه برسه به ما، چی پیش خودشون فک کردن :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
گفتن بخش تک نفره رو بدون آپدیت به صورت کامل میشه انجام داد، بخش هایی از قسمت مولتی پلیر هم بدون آپدیت قابل انجام هست. ضمن اینکه گفتن میتونستن بازی رو توی 2 دیسک بزارن ولی بنا به دلایلی ترجیح دادن بازی اول نصب بشه، بعد اون 20 گیگ آپدیت بهش اضافه بشه. حالا دلیلشون چی بوده (صرفه جویی در هزینه، مسائل تکنیکی، فرصت بیشتر واسه کار کردن روی آپدیت یا ...) خودشون میدونن :D
حساب کردم اگه دو دور تمام کمپین ها رو تموم کنیم، فک کنم دانلود آپدیت تموم میشه
20 گیگ که خیلیه، منم از الان دارم فکر میکنم چطور میشه اینو دانلود کرد ولی دیگه اینقدر هم طول نمیکشه :D

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
گفتن بخش تک نفره رو بدون آپدیت به صورت کامل میشه انجام داد، بخش هایی از قسمت مولتی پلیر هم بدون آپدیت قابل انجام هست. ضمن اینکه گفتن میتونستن بازی رو توی 2 دیسک بزارن ولی بنا به دلایلی ترجیح دادن بازی اول نصب بشه، بعد اون 20 گیگ آپدیت بهش اضافه بشه. حالا دلیلشون چی بوده (صرفه جویی در هزینه، مسائل تکنیکی، فرصت بیشتر واسه کار کردن روی آپدیت یا ...) خودشون میدونن :D

دلیلش این بوده:

[LTR]
That's not a patch. It's content. The game is designed to run as a single, unified product, digital is seamless obviously, but we also wanted disc users to have the same experience, without swapping discs. Since the bulk of it is MP or MP related, the logic is sound. There will ALSO be a TU in there, but that in itself is a tiny fraction of the content.

We realize that this isn't ideal for everyone, but it's the path to the smoothest eventual experience.

Mind if I ask you what your specific problem situation is? Disc? Bandwidth cap? Slow speed? Just curious and would like to provide deeper guidance.

If fixes were required for Campaign, they would be very small, but that's not the case. All four campaigns will run directly from the disc without the content update. As will some custom game features. Again, the bulk of the CU is MP and MP related.
[/LTR]

تا مجبور نباشید موقع بازی کردن مدام دیسک عوض کنید و با توجه به اینکه تمام بازی بصورت آنلاین قابل بازی هست (یا Co-op یا MP) بنظر میرسه دلیلشون منطقی هست. یا باید از یسری قسمتها میزدن یا اینکه همین کاری رو میکردن که الان کردن. همینکه دانلود این محتویات اجباری نیست و میشه تمام کمپینگها و بخشی از MP رو هم بدون آپدیت تجربه کرد خوبه. به مرور زمان یا خودتون این 20GB رو دانلود میکنید یا به طریق دیگه تهیش میکنید.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,558
نام
محمد
حدس میزنم تام چیک به خاطر همین آپدیت به بازی ۲ بده :|
کلا یکسری منتقدها دنبال بهونه هستن، امیدوارم به خاطر این آپدیت بزرگ(!) بازی نمراتش پایین نیاد :d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
20 گیگ خودش یه بلوری هست والله !! :|

خسیس بازیها چیه ! 2 دیسکی میکردن میرفت دیگه !

بازیها هم که همه نصب اجباریه ، یه بار هر دو دیسک نصب میکردیم بعدش دیگه دیسک رو عوض نمیکردیم !

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
20 گیگ خودش یه بلوری هست والله !! :|

خسیس بازیها چیه ! 2 دیسکی میکردن میرفت دیگه !

بازیها هم که همه نصب اجباریه ، یه بار هر دو دیسک نصب میکردیم بعدش دیگه دیسک رو عوض نمیکردیم !
خب اینطوری قیمت بازی دو برابر میشد بعد هم کلی فوش حواله بدبخت ها میشد ! :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
20 گیگ ؟؟؟ با سرعت نت من تقریبا یک ماه طول میکشه این حجم رو دانلود کنه ... اقایون قول اینترنت سرعت بالا داده بودن ...... همون سرعت زاغارتشم گند زدن توش

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
طبق تعرفه 20 گیگ × 3.700 ت میشه 74.000 ت ناقابل
کسایی که دانلود میکنن بیان توضیح بدن رازشون چیه:d
کسانی که X1 دارن، قطعاً لایو باز هم هستن، اگه میخوای حجمی بیای لایو، بهتره نیای روزی بالای 1 گیگ هدر میره. :d این روزا اینترنت Unlimited از نون شب واجبتره، بعد تو میگی راز ؟! :d

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
کسانی که X1 دارن، قطعاً لایو باز هم هستن، اگه میخوای حجمی بیای لایو، بهتره نیای روزی بالای 1 گیگ هدر میره. :d این روزا اینترنت Unlimited از نون شب واجبتره، بعد تو میگی راز ؟! :d
اینترنت Unlimited؟؟؟ تا جایی که من می دونم برای اینترنت Unlimited دیگه هم حجم تعیین شده و از اون مقدار که بگذره سرعت به شدت میاد پایین (تقریبا تقسیم بر 10 میشه) و اگر قرار به دانلود با اون سرعت باشه بازی می مونه واسه نوه ها و ...، شبانه هم که محدود شده پس میمونه همون گیگی 3.700 ناقابل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر