Pro Evolution Soccer 2015 | Xbox 360

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
360_PES2015_mock-Medium.png

Developer: PES Productions
Publisher: Konami
Engine: Fox Engine
Platform: PC,PS4,PS3,Xbox 360,Xbox One
Release date: November 13, 2014

خوب جالب بود تا بدین لحظه تاپیکی تو ساب فروم X360 نداشتم! طبق آخرین اخبار منتشر شده, PES2015 تا کمتر از یک ماه دیگر برای کنسول های نسل هفتم و هشتم منتشر خواهد شد.
هنوز اخبار زیادی در مورد کیفیت بازی روی کنسول های نسل هفتم منتشر نشده, اما قول گرافیک بهتر با استفاده از موتور جدید بازی, بازگشت به ریشه ها, و بهبود گیم پلی بازی داده شده , باید دید این قول سازندگان مثل نسخه های قبلی فقط تو شعار خلاصه میشده یا واقعا PES داره به روز های اوج خودش بر میگرده !

آخرین تصاویر بازی:

آپدیت 1: به نقل از GR بازی قراره در 11 نوامبر امسال به طور همزمان برای PS4 , XBOX ONE , PS3 , XBOX 360 منتشر خواهد شد.

آپدیت 2: امتیازات بازی تا این لحظه:

Eurogamer - 9/10
PSU - 9/10
Gamesradar - 9/10
Videogamer - 8/10​

آپدیت 3: Coming Soon ...

آخرین ویرایش:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
من دمو رو بازی کرد. گرافیک پایین اومده(واسه فروش نسل جدید)، گیم پلی بهتره. چهره ها خیلی طبیعی هستش. اما در کل زیا رو کنسول جواب نمیده.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من دمو رو بازی کرد. گرافیک پایین اومده(واسه فروش نسل جدید)، گیم پلی بهتره. چهره ها خیلی طبیعی هستش. اما در کل زیا رو کنسول جواب نمیده.

گرافیک پایین اومده ؟ :| البته من که دمو رو بازی نکردم ولی امیدوارم اشتباه کرده باشی, کنسول های نسل هفتهم همین الانش اگر از تمام قدرتش استفاده بشه باز هم یه سرو گردن از کنسول های نسل هشتم پایین تر هست! اصلا نیاز نیس که گرافیک کنسول های نسل هفتم رو پایین بیارند هیچ حتی باید یه فکری واسه گرافیک XBOX360 و PS3 بکنند تا خیلی از نسل فعلی عقب نمونند!

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
گرافیک پایین اومده ؟ :| البته من که دمو رو بازی نکردم ولی امیدوارم اشتباه کرده باشی, کنسول های نسل هفتهم همین الانش اگر از تمام قدرتش استفاده بشه باز هم یه سرو گردن از کنسول های نسل هشتم پایین تر هست! اصلا نیاز نیس که گرافیک کنسول های نسل هفتم رو پایین بیارند هیچ حتی باید یه فکری واسه گرافیک XBOX360 و PS3 بکنند تا خیلی از نسل فعلی عقب نمونند!

کاملا مشخصه اینا بازیه خودشونه که نسل هفتم رو کمتر نشون بدند که کنسول های نسل جدید به فروش برسه. اینکار رو سالهاست انجام میدند. امسال هم واسه زیاد نشون دادن تفاوت ها گرافیک بازیهای نسل هفتم هم پایین آوردند.چطور سال پیش gta v و کلی بازی مثل همین پی اس با گرافیک خیلی خوب جواب داد؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
استقلال و تراختور و سپاهان + تیم ملی ایران همشون هستن
گیم پلی بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی خیلی بهتر شده و من با بازی کردنش یاد نسخه های قبلی و دوران طلایی پی اس میفتم ، به خصوص ترکیب دهیش عالی شده

shahabg

کاربر سایت
Dec 1, 2011
51
سلام

هر کی این بازی رو دانلود کرده و اجرا شده لینکشو برام پی ام کنه

ممنون

دوستان
من بازی رو بدون هیچ مشکلی دانلود و رایت کردم و بازی به طور کامل روی هارد ایکس باکس نصب میشه ولی موقع اجرا بازی خطای disk not support میزنه.

لطفا دوستان راهنمایی کنن که چطوری بازی رو اجرا کنم یا اگر کسی بازی رو از جایی دانلود کرده و اجرا شده لینکشو برام پی ام کنه

ممنون

Last edited by a moderator:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
بازي كمك داور ندارة؟

من آنلاينشو بازي كردم ولي خبري از كمك داورها نيستش و بايد موقع آفسايدها حدس بزنم چي شده.

يعني واقعا قرار دادن كمك داور اينقدر براشون سخت بوده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر