کرایتک: آمدن نسخه PS4 بازی Ryse: Son of Rome امکان پذیر است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
Ryse-PS4.jpg

درود.

آقای برایان چمبرز تهیه کننده ارشد شرکت کرایتک، در مصاحبه‌ای که با سایت آلمانی Worlds Factory داشت اذعان کرد که،
شرکت برای آوردن نسخه PS4 بازی Ryse: Son of Rome مثبت می‌اندیشد. وی در ادامه نیز بیان کرد:

"ما همیشه به فرصت‌های جدید پیش آمده برای فرانچایزهایمان بسیار علاقه‌مند هستیم. ولی هم اکنون قویا تمام تمرکزمان بر روی ریلیز نسخه PC بازی رایز و ساخت دیگر عناوینمان چون Warface Arena of Fate و Horrors of the Gilded Age می‌باشد.

آیا در آبنده نزدیک شاهد آمدن بازی رایز بر روی کنسول PS4 خواهیم بود(؟)

gameblog.fr

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
اگه برای ps3هم تایید بشه من استقبال میکنم از بازیش بعد یه مدت دیگه هم برای xbox360عرضه اش کنه دل دارندگان کنسولها رو هم بدست میاره:-*

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
بالاخره باید خرج بازی یه جور دربیاد دیگه.
بعد از خبر عرضه شدن بازی برای PC ، انتظار رو داشتم که همچین خبری رو هم بشنویم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
گرافیک رایز دیگه قدیمی شده. FH2 الان نیوهات تشریف داره:d
اسم نمیبرم ولی از این انیمیشن های دکمه دار زیاد قراره بیاد:d
کشتی خودتو :)) علی چپ ـم رد کردی، بابا نیومد که :D

فقط به دوستای تکنیکی ـت (!) بگو جون من همچنان به عکسای رایز ادامه بدن دلخوشیمون به همون عکساست :)

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خوب تو که می خواستی پولتو در بیاری چرا ip رو به همون جهانخوار نفروختی،پیشنهادشون هم که بد نبودش!:D
حقت اینطوری مسخره خاص و عام بشی :D
ولی یک موضوعی،اونایی که الان دارن سالسا می رقصن،الان گرافیک رایز بده یا بد شده؟! یا اون دوستانی که وقت گذاشتن ترجمه کردن،الان کار اشتباهی کردن؟دروغ داشتن میگفتن که اینطوری مسخرشون میکنید؟چون با شما هم نظر نیستن باید مسخره بشن؟!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آمدن نسخه PS3, تبلت و موبایل بازی هم امکان پذیر است!:| یکم یاد بگیر از سونی که چطور با انحصاریهاش اشک همه رو در میاره ولی انحصاریهاش همیشه انحصاری میمونن! یه ذره برای خودتم نه برای فن های مایکرو ارزش قائل شو.

هر چند من فن مایکرو نیستم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر