کرایتک: آمدن نسخه PS4 بازی Ryse: Son of Rome امکان پذیر است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
Ryse-PS4.jpg

درود.

آقای برایان چمبرز تهیه کننده ارشد شرکت کرایتک، در مصاحبه‌ای که با سایت آلمانی Worlds Factory داشت اذعان کرد که،
شرکت برای آوردن نسخه PS4 بازی Ryse: Son of Rome مثبت می‌اندیشد. وی در ادامه نیز بیان کرد:

"ما همیشه به فرصت‌های جدید پیش آمده برای فرانچایزهایمان بسیار علاقه‌مند هستیم. ولی هم اکنون قویا تمام تمرکزمان بر روی ریلیز نسخه PC بازی رایز و ساخت دیگر عناوینمان چون Warface Arena of Fate و Horrors of the Gilded Age می‌باشد.

آیا در آبنده نزدیک شاهد آمدن بازی رایز بر روی کنسول PS4 خواهیم بود(؟)

gameblog.fr

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
والا اینقد بد بود بازی , مایکروسافت دایورتشون کرد گفت هر غلطی میخواید بکنید :))
ینی اینقد میفروشه که دردسر پورت رو هی بجون میخرن؟! سودی ام بر میگردونه تازه؟! فکر نکنم
حالا روی استیم کلا هر بازی بیاد کمِ کمِ یه 10,000 تایی حداقل میفروشه ولی PS4 خب بازیای خیلی خیلی بهتری داره والا , مغز طرفُ باید واکر گاز زده باشه 60 دلار بی زبون بده پای این!!!

vitoscaletta

کاربر سایت
Sep 24, 2014
47
گرافیک رایز دیگه قدیمی شده. FH2 الان نیوهات تشریف داره:d

دقیقا یکی از نکات مثبتش اینه که از لحاظ گرافیک هیچ رقیبی نداره ryse....اصلا یجاهایش عجیب وحشتناکه بهتره بگم ۹۹٪ ش
در ضمن با عرض معذرت خیلی ضایعست ریسینگ رو با این سبک بازی مقایسه میکنی از لحاظ گرافیک :D

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من دیروز این بازی را تو مغازه یکی از دوستام بازی کردم. جدا از گرافیک تکنیکی بی نظیرش ، ان قدرها هم گیم پلی داغون و فاجعه ای نداشت! چون من فکر میکردم خیلی فاجعه هست یک چیزی مثل lost planet 2!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من دیروز این بازی را تو مغازه یکی از دوستام بازی کردم. جدا از گرافیک تکنیکی بی نظیرش ، ان قدرها هم گیم پلی داغون و فاجعه ای نداشت! چون من فکر میکردم خیلی فاجعه هست یک چیزی مثل lost planet 2!

با 1 ساعت بازی کردن چیزی نمیفهمی. فاجعه زمانی خودش رو نشون میده که کامل بشینی پاش تا کم کم خوابت بگیره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر