امتیازات The Evil Within

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
r82btnxgrxodw1abncnz.jpg

سازنده: Tango Gameworks
ناشر: Bethesda Softworks
تاریخ عرضه: 14 اکتبر 2014
پلتفرم: PS4,PS3,PC,Xbox One, Xbox 360

IGN - 8.7/10
The Evil Within Review - IGN

GameInformer - 9/10
http://www.gameinformer.com/games/t.../10/13/a-masterwork-of-absolute-insanity.aspx

Hardcoregamer - 8/10
Review: The Evil Within | Hardcore Gamer

Polygon - 6.5/10
The Evil Within review: head games | Polygon

Joystiq - 5/10
The Evil Within review: Keep out | Joystiq

Escapist - 6/10
http://www.escapistmagazine.com/art...itorials/reviews/12435-The-Evil-Within-Review

TheSixthAxis - 8/10
The Evil Within Review

PS LifeStyle - 8/10
The Evil Within Review (PS4) -- PlayStation LifeStyle

God Is A Geek - 8/10
The Evil Within Review

CheatCC - 8/10
The Evil Within Review for PlayStation 4 (PS4) - Cheat Code Central

Multiplayer.it- 8.5/10
The Evil Within - Recensione - PS4 - 138874

Push Square - 7/10
The Evil Within (PlayStation 4) Review - Push Square

Shacknews - 6/10
The Evil Within Review: Taking Residence | Shacknews

IGN Italia - 7.3/10
Recensione The Evil Within PS4: The Evil Within - la recensione

Metro - 6/10
The Evil Within review – old-fashioned horror | Metro News

VideoGamer - 8/10
The Evil Within Review - VideoGamer.com

Gameblog.fr - 8/10
TEST. The Evil Within (PS4)

0koqvdxu8ds0mkqbh99v.jpg

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
حُب پس میشه گفت امتیازشون کمی مقرضانه هست :D من که به میانگین 85+ امیدوارم 8-|
برعکس ممکنه واسه اینکه دمه بتسدا رو ببینه امتیاز بالا داده :D! فردا مشخص میشه :D
اره خو ولی من بودم 60دلار رفته بود تو پاچم تاثییر میزاشت رو نمرم :D میخواست دم ـه Bethesda رو ببینه باید 9 میداد دیگه, 8 نمیخوره :D

آخرین ویرایش:

BeastMaster

کاربر سایت
Oct 5, 2014
43
VideoGamer گفته Bethesda (احتمالا به خاطر دادن نمره پایین ما به Wolfenstein: The New Order ) به ما نسخه ای از این بازی نداده و ما رفتیم این بازی رو خریدیم و نقدش کردیم در نتیجه از embargo پیروی نمی کنه

یک نکته ای هم اشاره کرده در مورد درون مایه Silent Hill ایه بازی:
One of the the most interesting things about famed Resident Evil creator Shinji Mikimi's latest is how much it feels like Silent Hill. While the influence of past Capcom classics is obvious - it plays like a cross between Resi remake's slow-burn horror and resource management while effortlessly slipping gears into the slasher-terror of Resi 4's action - The Evil Within's paranormal setting gives the director free reign to play with notions of reality in a way that resembles Team Silent's best.

Gameblog.fr: 4/5

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این سایتش بستس منم ف...رش.ن ندارم الان چک کنم.درباره سیستم شوتینگ بازی چیزی گفته؟
چون جالب نیست سیستمش میخوام بدونم نظر اینا چی بوده!

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
متا همون حدودای 80 تا 85 میشه احتمالا زیر 80 ام نمیاد بنظرم چون همون اسم میکامیم که بالا سر بازی باشه خود بخود امتیاز میره بالا 75:d اگه بازی از نظر تکنیکیم تو سطح تاپ و بالایی بود میگفتم راحت میره بالا 85 چون طبق فیدبکایی که اومده بنظر میاد گیم پلی بازی فوق العاده و بی نقص از اب در اومده و میکامی از همون جادوی مخصوص خودش که تو Re4 استفاده کرده بود این جاعم استفاده کرده:dدر کل برا یه ip جدید از یه تیم جدید که که اولین بازیشونه و برا پنج تا پلتفرمم میاد همون متای 80 عالیه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
من که به زیر 85 راضی نمی شم! البته وجود شخصی مثل میکامی اون هم در شرایطی که ناشر بازی بهش اختیار کامل داده باعث میشه حتی متای بالای 90 هم دور از دسترس نباشه ولی خب نمره ی اول خیلی خوب نبود!

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
من که به زیر 85 راضی نمی شم! البته وجود شخصی مثل میکامی اون هم در شرایطی که ناشر بازی بهش اختیار کامل داده باعث میشه حتی متای بالای 90 هم دور از دسترس نباشه ولی خب نمره ی اول خیلی خوب نبود!
عجب! تا جایی که یادمه نمره 8 یعنی عالی !

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
عجب! تا جایی که یادمه نمره 8 یعنی عالی !

خب مونده سطح توقع چی باشه!
الان نمره ی 8 برا مثلا بازی های راک استار و ناتی داگ نمره ی تقریبا پایین حساب میشه ولی همین نمره ممکنه برا یه سازنده ی دیگه فوق العاده باشه!
من هم با توجه به سطح توقعی که از این بازی دارم انتظار دارم اکثر نمراتش 9 و بالای 9 باشه که اولین نمره اون چیزی رو که من می خوام نشون نمی ده!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یعنی اگه متای بازی مابین 85 تا 88 باشه واقعا عالی میشه :bighug:

حالا متای بالای 90 که بماند :x

به هر حال متا هر چی بشه من که میخرم این بازی رو چون شخص بزرگی مثل میکامی پشت این بازی هستش .

ولی باید امیدوار باشیم که متای بازی بالا باشه و به همین سو فروش بازی هم بترکونه تا شاهد نسخه های بعدی این عنوان جدید باشیم که استاد میکامی بتونه در آینده هم برای ما بازی بسازه و خدای نکرده از فروش بد بازی و متای ضعیف بازی دلسرد نشه !!

مگه چند تا سازنده خوب امروزه مثل میکامی واقعا وجود دارن که به بخش گیم پلی بازی خیلی خیلی اهمیت بدن ؟؟!؟!!

- - -ویرایش - - -

این Gameblg.Fr میدونین چه گیر هایی به بازی داده ؟؟!!

یکیش اومده گفته گیم پلی بازی خیلی Old School یا همون سبک کلاسیک و قدیمی هستش :| ( نه پس آقای منتقد میخواستی سبک گیم پلی بازی جدید و نوب پسند و بزن بکش برو جلو باشه ؟؟؟!!! )

دیگری زمان بارگذاری و لودینگ طولانی

دیگریش اینه که بازی زیاد میمیرین و تکرارش رو اعصاب راه میره :|

یکیش هم در فضای های تنگ نمیشه دوربین رو اداره کرد و مدیریتش نمیشه کرد :| ( آخه منتقد چانچو میکامی مخصوصا در چنین فضاهایی به عمد محدودیت کنترل دوربین رو به وجود آورده تا بتونه از جایی که دلش میخواد ترس ناگهانی به بازی وارد کنه )

یعنی هیچی دیگه راهتتون کنم کسی که اینو بازی کرده از این گیمر های جدید هستش که دوست داشت در بازی یک عالمه اسلحه و مهمات زیاد دستش بود و هی با وینچستر مغز دشمن ها رو میترکوند و خلاصه کلام بازی میشد کال آف ویتین !!!!!!!!! :|

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خب شروع بدی نیست.البته Videogamer به Alien Isolation امتیاز 9 را داده بود.پس کمربندهارو یکم محکم ببنید چون برای اینم فکر کنم یک چندتا سایت خرابکار داشته باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر