مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
آخرین GOW سال 2013 اومد.درستش اینه که یه استراحت به این IP داده بشه و انرژیشونو بزارن برای یه IP جدید.حالا این وسط یه کالکشن با گرافیک ارتقاء یافته هم آخرای 2015 بدن ازش کاملا استقبال میشه

مطمئنا در مورد TLG باید یه خبری بشه. وگرنه میره برای 30امین سالگرد پلی استیشن:sad:دیگه از بیستمین سالگرد پلی استیشن جایی مهمتر به ذهنم نمیاد که خبری ازش بشه.سراغ دارید به ما هم بگید:)

هر چند ذهن قدیمی های پلی استیشن باز" بیشتر گرداگرد این لعنتی میچرخه:
CrashBandicoot.jpg
یا حتی این:
2671116-1970809509-77764.jpg
یا این:
mzl.iaprqllk.png
یا...دیگه ولش آرزوها بس زیادو دست نیافتنی:d

آخرین ویرایش:

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
احتمال داره یه کاراگاه میاد تحقیق میکنه که زئوس و دارو دسته اش تو قضیه زن و بچه کریتوس بی گناه بودن و گناهکار اصلی خدایان اسکاندیناوی بودن. کریتوس هم بقچه رو میبنه میره سراغ اونا و بقیه ماجرا.
:d;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
در مورد گاو و كريتوس و داستان و ادامش نظري ندارم اما من يه بازي توي اون سبك با همون ميزان خشونت و همون گيم پلي فوق خفن ميخوام :|

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
اره مثلا خونه نشسته داره tv میبینه میگه اوه چقدر حوصله ام سر رفته برم یه سری به خدایان اسکاندیناوی بزنم تو راه برگشتم یه سر میرم مصر:d

مگه الکیه؟!
نکته ای که هست اینه که تو اساطیر مصری و اسکاندیناوی برخلاف یونان امکان سفر تو زمان و یا برگردوندن مردگان هستش( البته آخری فک کنم تو یونان هم هست) خب همین دوتا ده ها دلیل میتونه واسه کریتوس درست کنه که بره سراغشون، به عنوان مثال جلوگیری کنه از کشتن زن و بچش بدست خودش...
اصلا بلکم بره تو سفر زمان و مجبور بشت با مریتوس جوون بجنگه و اون بشه باس فایت آخر....
درسته تخیلی هستش اما این فرانشایز چیزی نیست که بنوان حالا حالا ها بی خیالش بشن...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نکته ای که هست اینه که تو اساطیر مصری و اسکاندیناوی برخلاف یونان امکان سفر تو زمان و یا برگردوندن مردگان هستش( البته آخری فک کنم تو یونان هم هست) خب همین دوتا ده ها دلیل میتونه واسه کریتوس درست کنه که بره سراغشون، به عنوان مثال جلوگیری کنه از کشتن زن و بچش بدست خودش...
اصلا بلکم بره تو سفر زمان و مجبور بشت با مریتوس جوون بجنگه و اون بشه باس فایت آخر....
درسته تخیلی هستش اما این فرانشایز چیزی نیست که بنوان حالا حالا ها بی خیالش بشن...

کریتوس قبلا سفر در زمان کرده! ( GOW II ) ، و همینطور بچش رو هم تو دنیای مردگان دیده ( COO )
جفت مواردی که گفتی تا حالا تو سری GOW بودن! :D

البته اگر بخوان میتونند ادامه بدن همبنطور که GOW Iی که تموم شده بود رو ادامه دادن! اما ایندفعه اصلا دست و بالشون اونقدر باز نیست!

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
من این ایده رو نسل قبل در مورد استدیو بزرگ سانتا برا خلق یه IP جدید مطرح کردم !

نمیدونم اینا چرا با این همه پتانسیل سراغ خلق یه داستان حماسی راجع به وایکینگ ها (که اتفاقا نزدیک به جو سانتاو گار او وار هم هست ) نمیرن؟!!!

به خدا میشه بهترین داستان و شخصیت پردازی و خشونت و مولتی پلیر و... رو از توش در اورد... مثلا خلق 4 شخصیت که هر کدوم قابلیت های منحصر به فرد خودشونو دارن (یه چیزی مثل golden axe قدیم :(()که با کشتی به سرزمین های ناشناخته میرن و با انواع جونورا و تمدن ها و باس فایت ها دست و پنجه نرم می کنن و...

نه انگار باید خودم دست به کار شم و بهشون ایمیل بزنم!!!:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
برای من که شخصا هیچ کدوم این مساول و داستان ها که میگید مهم نیست. من تو GoW فقط یه انتظار دارم، انم گیم پلی خفن و مبارزه با موجودات باستانی چند صد متریه. این دو مورد رو داشته باشه برای من کافیه. حالا میخواد بجای خدایان بیاد عمه منو بکشه. مهم نیست.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
برای من که شخصا هیچ کدوم این مساول و داستان ها که میگید مهم نیست. من تو GoW فقط یه انتظار دارم، انم گیم پلی خفن و مبارزه با موجودات باستانی چند صد متریه. این دو مورد رو داشته باشه برای من کافیه. حالا میخواد بجای خدایان بیاد عمه منو بکشه. مهم نیست.
در این صورت GOW نخوا! اونم با کریتوس :(
یه H&S جدید توی همین سبک :x

میشه خان های هرکول رو بازسازی کن:d کریتوس بره خان های هرکول رو انجام بده:d
کریتوس بعضی از اینا رو انجام داده! :-" نمونش Hydra و یا ترکوندن سربروس :D
البته خوب، میدونم منظورت یک سری کاملا جدا از GOW بود... ولی یک دنیای کاملا جدید ( خارج از یونان ) میتونه خیلی جذاب تر باشه :D

Last edited by a moderator:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
این وسط دوتا چیز نامشخصه...یکی زمانی که کریتوس شمشیرو داخل بدنش کرده و اتنا میاد شمشیر رو در میاره و فلنگ رو میبنده و یه جورایی انگار

با کریتوس دشمنی پیدا کرده و عصبانیه....دوم زمانیکه اخرین کات سین چند ثانیه ای پخش میشه که نشون میده کریتوس مثل یه پسر گلی پا شده رفته

پایین کوه.....اقا اصلا همه اینو ببینید:

watch?v=uiWZucottXw

از کجا معلوم کریتوس نباید با اتنا بجنگه چون اخرش بدجور قاط زده بودن؟؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این وسط دوتا چیز نامشخصه...یکی زمانی که کریتوس شمشیرو داخل بدنش کرده و اتنا میاد شمشیر رو در میاره و فلنگ رو میبنده و یه جورایی انگار

با کریتوس دشمنی پیدا کرده و عصبانیه....دوم زمانیکه اخرین کات سین چند ثانیه ای پخش میشه که نشون میده کریتوس مثل یه پسر گلی پا شده رفته

پایین کوه.....اقا اصلا همه اینو ببینید:

watch?v=uiWZucottXw

از کجا معلوم کریتوس نباید با اتنا بجنگه چون اخرش بدجور قاط زده بودن؟؟
این درست :D
اما :
1.کریتوس چرا بره سراغ آتنا ؟ کاری که میخواست بکنه رو انجام داد ... هم انتقامش رو گرفت، هم اون قدرت وجود نداشته و وجود دتشته!!! :D "امید" رو تو دنیا پخش کرد :D
2.آتنا میخواد با کریتوس چیکار کنه؟ بره بکشتش؟ کریتوس خودش به مرگش راضیه! :D به هر حال چیزی که میخواست دیگه از کریتوس به دستش نمیاد ! و کارش تمومه با کریتوس!

+ چرا رد خون که به پرتگاه میرسید رو اینجوری در نظر نگیریم که کریتوس بالاخره اونجوری که میخواست خودش رو کشت، سقوط از دره...صحنه ی آغازین GOW I ... :-"

البته هنوز یک چیز مهم دیگه برای کریتوس باقی مونده اونم اسپارتا هست ( توی GOW II کریتوس به قبل از ترکیدن اسپارتا برگشت) ولی خوب فکر نکنم کریتوس توی اون اوضاع چیزی مهم تر از انتقامی که باید از تمام عوامل اون وقایع (که یکیشونم خودش بود) میگرفت، براش مهم باشه :D

میتونند ادامش بدن به هر طریقی حالا اما ریسک ادامه دادنش از ریسک خلق IP جدید بیشتره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر