بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
شد شد
ممنون
ولی یک سوال این مگا دانلود مثل idm عالی است یا نه
فایلها رو خراب نمی کنه یا مشکل دیگری نداره؟:|
این برنامه الان چند ماهه هنوز نسخه بتا ـه و برنامه نویسش انگار دیگه آپدیتش نمیکنه ولی من تا حالا چند تا فایل باهاش گرفتم مشکلی نداشتم ... البته بگما ، IDM کجا و این کجا ... IDM از همه سایتی دانلود میکنه الا همین مگا . برای همین مجبوریم از این برنامه استفاده کنیم که فقط مخصوص سایت مگا ـه .

dark12

کاربر سایت
Sep 14, 2014
10
ممنون از اینکه این برنامه رو گذاشتی
یک سوال دیگه داشتم
چطوری لینکarcheageرو با مگا مچ کردی؟
من فقط تونستم لینک Glyphرو پیدا کتم اونم چند مگابایت بیشتر نبود:-/

dark12

کاربر سایت
Sep 14, 2014
10
این برنامه الان چند ماهه هنوز نسخه بتا ـه و برنامه نویسش انگار دیگه آپدیتش نمیکنه ولی من تا حالا چند تا فایل باهاش گرفتم مشکلی نداشتم ... البته بگما ، IDM کجا و این کجا ... IDM از همه سایتی دانلود میکنه الا همین مگا . برای همین مجبوریم از این برنامه استفاده کنیم که فقط مخصوص سایت مگا ـه .

مگا یک سایته؟
فکر می کردم فقط یک دانلودره!

Blackshadow00

کاربر سایت
Feb 19, 2013
73
نام
Arman
اقا چرا یه mmorpg باحال نیست بازی کنیم! یعنی هست ولی سیستم نمیکشه! :/ مثلا archeage خوبه ولی سیستم میخاد تنهایی بازی کردنم تو هیچ بازی حال نمیده! کلا گیج شدم برم چه بازیی! :(

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اقا چرا یه mmorpg باحال نیست بازی کنیم! یعنی هست ولی سیستم نمیکشه! :/ مثلا archeage خوبه ولی سیستم میخاد تنهایی بازی کردنم تو هیچ بازی حال نمیده! کلا گیج شدم برم چه بازیی! :(
این همه بازی .من خودم زارم age of wuline باری می کنم بدون وی ای پی و همه چیز همه تو بازی خوبه بعد دارم wsrframe هم دان می کنم.به نظرم.شما ها هم بییایین

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
سلام بکس من برگشتممممممممم :d

میگم من دارم firefall میرم خیلی بازی توپیه! شمام بیاین خاستین بازیش تو مایه های بازی borderlands هست اگه بازی کرده باشین ولی بحال تر!

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام بکس من برگشتممممممممم :d

میگم من دارم firefall میرم خیلی بازی توپیه! شمام بیاین خاستین بازیش تو مایه های بازی borderlands هست اگه بازی کرده باشین ولی بحال تر!

اقا وضع سرور هاش چطوره؟! لگه خوبه تا ما هم دانلود کنیم
راستی لینک مستقیمش رو نداری؟!

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
اقا وضع سرور هاش چطوره؟! لگه خوبه تا ما هم دانلود کنیم
راستی لینک مستقیمش رو نداری؟!

سرورها که خوبه و اگه هم مشکلی داشته باشه از طرف اونا درست میشه ولی تاحالا مشکلی نداشته لگ هم که بیشتر به اینترنت بر میگرده ولی همه بازی ها ممکنه دیسکانکت بشی ولی من که تاحالا خوب بوده

لینک مستقیم نه ندارم برو از تو سایتش کلاینتش رو دان کن با لانچر بگیر مثل من :/

dark12

کاربر سایت
Sep 14, 2014
10
سلام
کسی میدونهVindictusرو چطوری دان کنیم؟
من می خواستم از استیم بگیرمش.ولی فهمیدم که استیم در حال حذف این بازی از روی سرورهاشه
شنیدم گرفتنش ازلانچرNexon
بهترین راهه.اما خود این لانچر هم نسب عجیبی داره
بعد نسب میگه سیستم رو رست کن وبعد رست هیچ اتفاقی نمی افته!
کسی هست که این بازی رو بدون مشکل.نسب و اجرا کرده باشه:|؟

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سرورها که خوبه و اگه هم مشکلی داشته باشه از طرف اونا درست میشه ولی تاحالا مشکلی نداشته لگ هم که بیشتر به اینترنت بر میگرده ولی همه بازی ها ممکنه دیسکانکت بشی ولی من که تاحالا خوب بوده

لینک مستقیم نه ندارم برو از تو سایتش کلاینتش رو دان کن با لانچر بگیر مثل من :/

داداش من دارم فول اینستالر رو با هجم 6 گیگ دانلود میکنم به نظرت خوبه؟! یا بزارم از لانچر فرقی نداره؟!
راستی تو همیشه بازی میکنی؟!
pvp بازی سرد نیست؟1

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
داداش من دارم فول اینستالر رو با هجم 6 گیگ دانلود میکنم به نظرت خوبه؟! یا بزارم از لانچر فرقی نداره؟!
راستی تو همیشه بازی میکنی؟!
pvp بازی سرد نیست؟1

نه خیلی هم خوبه نه فرقی نداره حالا ممکنه لانچرو که اجرا کنی یکم ابدیت بخواد ولی نه فرقی نداره! والا من که الان خونه نیستم ممسافرت هستم برا محرم پس فردا میام اره بیشتر وقت ها تو بازیم ولی شاید بعد آذر برم سربازی تو خودت ادامه بده قوی شو! بازیش ارزش داره چون به هیج وجه ممکن p2w نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر