بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

generalhak

کاربر سایت
Mar 16, 2015
6
بازی ایرانی آنلاین نبرد فرماندهان

سلام
نبرد فرماندهان - یک بازی ایرانی رایگان تحت مرورگر است که در آن میتوانید پایگاه و نیروهای خود را بسازید و بر علیه دیگر بازیکنان به نبرد بپردازید
این بازی مخصوص ایران طراحی شده است و نیازی به حجم و سرعت بالای اینترنت نیست لذا ساعت ها بازی کنید و نگران حجم اینترنت خود نباشید فقط ثبت نام کنید و به بازی بپردازید
این بازی بدون نیاز به دانلود است و میتوانید مستقیما از طریق مرورگر خود مستقیما بازی کنید
مرورگر پیشنهادی ما گوگل کروم است ولی با یکی از مرورگرهای (chrome,firefox,opera) میتوانید وارد بازی شوید
لطفا توجه داشته باشید بازی هنوز در نسخه آزمایشی هست و ممکن است مشکلاتی داشته باشد ولی بازی به سرعت آپدیت میشود و مشکلات آن رفع میشود
با تشکر
تصاویر بازی

08348509511152964227.png

69303528019243775175.png

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بله ولی نمیتونم تاپیک بزنم ! چرا ؟!

فکر کنم باید 20 تا پست داشته باشی
یه مدت خاصیم از عضویتت گذشته باشه
اگر شما جزو گروه develop این بازی هستید پیشنهاد میکنم برید سمت اپلیکیشن موبایل چون اینجور بازی ها مخصوصا تو ایران دیگه دارن جمع میشن (حتی بازی های بزرگی مثل خانوارز دیگه مثل قدیما پلیر نداره..)
اگرم دنبال موفقیت نیستید و به مقدار کم قانعید دیگه به خودتون مربوطه ، به هر حال امیدوارم موفق باشید :)

generalhak

کاربر سایت
Mar 16, 2015
6
فکر کنم باید 20 تا پست داشته باشی
یه مدت خاصیم از عضویتت گذشته باشه
اگر شما جزو گروه develop این بازی هستید پیشنهاد میکنم برید سمت اپلیکیشن موبایل چون اینجور بازی ها مخصوصا تو ایران دیگه دارن جمع میشن (حتی بازی های بزرگی مثل خانوارز دیگه مثل قدیما پلیر نداره..)
اگرم دنبال موفقیت نیستید و به مقدار کم قانعید دیگه به خودتون مربوطه ، به هر حال امیدوارم موفق باشید :)
ممنون ولی این بازی قراره برای موبایل ها هم بیاد و الان فعلا در نسخه آزمایشی هست یعنی جزو برناممون هست که این بازی مولتی پلتفورم باشه !
و اینکه این بازی اصلا با خانوارز مقایسه هم نمیشه چون خیلی فراتر از اونه این بازی شبیه بازی ژنرال ها هست بیشتر و در هر نقشه همزمان 50 نفر میتونند آنلاین باشند و همونجا نیرو بسازند و حمله کنند برید ببینید بازی رو متاسفانه عکسایی هم که میزارم باز نمیشن ! فک میکنم مشکل سایته یا من دسترسی ندارم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
ممنون ولی این بازی قراره برای موبایل ها هم بیاد و الان فعلا در نسخه آزمایشی هست یعنی جزو برناممون هست که این بازی مولتی پلتفورم باشه !
و اینکه این بازی اصلا با خانوارز مقایسه هم نمیشه چون خیلی فراتر از اونه این بازی شبیه بازی ژنرال ها هست بیشتر و در هر نقشه همزمان 50 نفر میتونند آنلاین باشند و همونجا نیرو بسازند و حمله کنند برید ببینید بازی رو متاسفانه عکسایی هم که میزارم باز نمیشن ! فک میکنم مشکل سایته یا من دسترسی ندارم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
اول بگم که من اصلا نمیخوام دوباره وارد بازی های تحت مرورگر بشم اما یکم بازی کردم ببینم چجوریه که شاید بشه نظر مفیدی بدم!
مهم ترین چیزی که تو اینجور بازی ها لازمه راهنماس! شما اول بازی یه راهنما گذاشتین که پشت سر هم یه سری چیزارو میگه و خودم به شخصه هیچ کدومو نخوندم.... راهنماتون باید پویا تر باشه و گام به گام همراه پلیر ها باشه تا بیشتر جذب بشن .
دومین چیز طراحی هاست که باید یکم پشم نواز تر باشه ، یه طراحی درست و حسابی میتونه ایرادات coding تون رو هم بپوشونه ولی یه coding فوق العاده خوب با یه طراحی اینچنینی اصلا نمیتونه خودشو نشون بده!
نکته ی بعدی اینکه این بازی پتانسیل رشد زیاد و همچنین سریع رو داره ، الان نسخه ی آزمایشیه و فرصت دارین خیلی روش کار کنین ، به شرط اینکه عجله نباید بکنین . مطمئن باشین یه هفته دیرتر منتشر کردن بازی به هیچ چی لطمه نمیزنه ، اما یه هفته زودتر منتشر کردن بازی شاید عمر بازیرو ده ها هفته کوتاه تر کنه
اما مهم ترین چیز که ما تانک عزرائیل نداریم :| بازیرو فان نکنین برای خودتون بهتره :|

generalhak

کاربر سایت
Mar 16, 2015
6
اول بگم که من اصلا نمیخوام دوباره وارد بازی های تحت مرورگر بشم اما یکم بازی کردم ببینم چجوریه که شاید بشه نظر مفیدی بدم!
مهم ترین چیزی که تو اینجور بازی ها لازمه راهنماس! شما اول بازی یه راهنما گذاشتین که پشت سر هم یه سری چیزارو میگه و خودم به شخصه هیچ کدومو نخوندم.... راهنماتون باید پویا تر باشه و گام به گام همراه پلیر ها باشه تا بیشتر جذب بشن .
دومین چیز طراحی هاست که باید یکم پشم نواز تر باشه ، یه طراحی درست و حسابی میتونه ایرادات coding تون رو هم بپوشونه ولی یه coding فوق العاده خوب با یه طراحی اینچنینی اصلا نمیتونه خودشو نشون بده!
نکته ی بعدی اینکه این بازی پتانسیل رشد زیاد و همچنین سریع رو داره ، الان نسخه ی آزمایشیه و فرصت دارین خیلی روش کار کنین ، به شرط اینکه عجله نباید بکنین . مطمئن باشین یه هفته دیرتر منتشر کردن بازی به هیچ چی لطمه نمیزنه ، اما یه هفته زودتر منتشر کردن بازی شاید عمر بازیرو ده ها هفته کوتاه تر کنه
اما مهم ترین چیز که ما تانک عزرائیل نداریم :| بازیرو فان نکنین برای خودتون بهتره :|

یعنی شما میگین طراحی بده ؟!؟!!؟!!!!! یه نگاه به عکساش بندازید بالا
آموزشی رو قبول دارم بله و میگم بازی آزمایشی هست و حتما آموزش جذاب تر همراه با جنگ خواهیم گذاشت
اما توی بازی چندتا تانک بسازید و برید بجنگید ببینید کیفیت جنگش چطوریه !

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
یعنی شما میگین طراحی بده ؟!؟!!؟!!!!! یه نگاه به عکساش بندازید بالا
آموزشی رو قبول دارم بله و میگم بازی آزمایشی هست و حتما آموزش جذاب تر همراه با جنگ خواهیم گذاشت
اما توی بازی چندتا تانک بسازید و برید بجنگید ببینید کیفیت جنگش چطوریه !

خوب بازی کیفیتش خوبه واسه همین میگم میتونین خیلی توپ پیشرفت کنین! طراحی اصل بازی نه... بیشتر کارای گرافیکی جانبی ... مثلا منابع رو میتونستین قشنگ یه جا براش درست کنین یا چت رو براش باکس بذارین . بازم میگم اصل بازی مشکل نداره و ایدشم خوبه فقط یکم رو این چیزا کار کنین عالی میشه

generalhak

کاربر سایت
Mar 16, 2015
6
خوب بازی کیفیتش خوبه واسه همین میگم میتونین خیلی توپ پیشرفت کنین! طراحی اصل بازی نه... بیشتر کارای گرافیکی جانبی ... مثلا منابع رو میتونستین قشنگ یه جا براش درست کنین یا چت رو براش باکس بذارین . بازم میگم اصل بازی مشکل نداره و ایدشم خوبه فقط یکم رو این چیزا کار کنین عالی میشه
آها بله اونطور چیزا رو که حتما بهتر میشه دیگه تازه تو مرحله آزمایشیه
ممنون از نظرتون

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
نوبت به این هم رسید :bighug:
IMC Games just announced that the English Beta for Tree of Savior will be available on Steam from Monday, August 4, 2015 (10:30 PM - EDT) until Monday, August 10, 2015 (2:00 AM - EDT). The test will focus on the basic environment and overall infrastructure inspection through the Steam platform.

The servers will be up 24/7 and the clinet version will be the same as the one that was available on the 3rd CBT in Korea. If you logged in to the Official Tree of Savior website at least once until July 30, 12:00 AM - EDT, you will be automatically signed as a test candidate.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,972
نوبت به این هم رسید :bighug:
خیلی باحاله :bighug::x
ایول که خبرشو دادی
tree of savior فری تو پلی هستش یا نه؟
از کی میشه دانلودش کرد ؟ 30 جولای؟ :|
---------------------------------
بچه ها یه بازی فری تو پلی که شبیه diablo 3 باشه به جز path of exile میشناسید ؟

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
خیلی باحاله :bighug::x
ایول که خبرشو دادی
tree of savior فری تو پلی هستش یا نه؟
از کی میشه دانلودش کرد ؟ 30 جولای؟ :|
---------------------------------
بچه ها یه بازی فری تو پلی که شبیه diablo 3 باشه به جز path of exile میشناسید ؟

فعلا چیزی در مورد هزینه ماهیانه نگفتن پس فعلا F2P هست
اگه دقت هم کنید میبینید که تاریخ شروع CBT کی هست
IMC Games just announced that the English Beta for Tree of Savior will be available on Steam from Monday, August 4, 2015 (10:30 PM - EDT) until Monday, August 10, 2015 (2:00 AM - EDT). The test will focus on the basic environment and overall infrastructure inspection through the Steam platform.

The servers will be up 24/7 and the clinet version will be the same as the one that was available on the 3rd CBT in Korea. If you logged in to the Official Tree of Savior website at least once until July 30, 12:00 AM - EDT, you will be automatically signed as a test candidate.
تو سایت که تو متن همین خبر هست کلیک میکنید و ثبت نام
به صورت رندوم به ایمل یکسری های CB Key می فرستن و کسانی که کلید دریافت کردن تحت استیم می تونن بازی رو دانلود کنن و تا پایان August 10, 2015 2:00 AM - EDT به بازی به صورت 24/7 دسترسی دارن
زمان ثبت نام تا 30 July که گذشت بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر