بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
قراره Blade & Soul زمستان امسال برای EU و US منتشر بشه
Blade & Soul
و LiveStream هم امروزه

- - -ویرایش - - -

منم میخوام... چطور بازی کنم :/ فقط باید شانس بیارم بهم ایمیل بدن؟! تاریخ عرضه ش کیه؟
2 تا راه حل داره که بتونی CBT 4 جزو تستر ها باشی
1 - خرید Founder Pack
2 - تو سایتهایی که Beta Key میدن شرکت کنی
گزینه 3 هم هست که بستگی داره چند تا Beta Key بتونم بدست بیارم :p

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
قراره Blade & Soul زمستان امسال برای EU و US منتشر بشه
Blade & Soul
و LiveStream هم امروزه

- - -ویرایش - - -

2 تا راه حل داره که بتونی CBT 4 جزو تستر ها باشی
1 - خرید Founder Pack
2 - تو سایتهایی که Beta Key میدن شرکت کنی
گزینه 3 هم هست که بستگی داره چند تا Beta Key بتونم بدست بیارم :p
واسه گزینه 2 هنوز مشخص نیست کدوم سایتها و چه تاریخی؟
و اینکه راجع به BNS ... الان نسخه انگلیسی ترجمه شده با سرور روسی موجوده.. کسی امتحان کرده؟
من دارم دانلود میکنم.. اصولا پینگم با روسیه مثل اروپاس.. امیدوارم مشکلی از لحاظ سرور نداشته باشه..!

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
واسه گزینه 2 هنوز مشخص نیست کدوم سایتها و چه تاریخی؟
و اینکه راجع به BNS ... الان نسخه انگلیسی ترجمه شده با سرور روسی موجوده.. کسی امتحان کرده؟
من دارم دانلود میکنم.. اصولا پینگم با روسیه مثل اروپاس.. امیدوارم مشکلی از لحاظ سرور نداشته باشه..!
در مورد SkyeForge که باید بگم هنوز تاریخ CBT 4 مشخص نشده که بخوان Key اینا بدن
ولی در مورد B&S سرور رسمی EU یه چیز دیگست :> ( البته اگه ندن دست یه شرکت زالو که هی بخواد بچاپه و امکانات درست نده :| )

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
تو هر بخش چه بازی های خوبی است ،؟
شرمنده اصلا یادم رفت جواب شما رو بدم الان سعی می کنم یه لیست بهت بدم

--------------------------------
و اما خبر های
SkyForge : قراره CBT 4 رو در ماه بعد یعنی June انجام بدن

Echo Of Souls : از امروز وارد Open Beta میشه باید بگم تو این بازی مثل GW 2 هیچ کلاسی برای Healer در نظر گرفته نشده و بازی تمرکزش روی Tactic و Strategy و Position هست

Armored Warfare : فعلا هیچ اطلاعاتی در دست نیست خودم قراره به عنوان تستر برم بازی رو تست کنم و بعد اطلاعات رو قرار میدم :d

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
اینم از این
For Western players who want to give Phantasy Star Online 2 a try, they should be happy now since it is reported that SEA publisher Asiasoft has removed the IP block due to unknown reasons. Phantasy Star Online 2 was fully launched in SEA on May 29, 2014 with 6 countries (Singapore, Thailand, Malaysia, Vietnam, Indonesia and the Philippines) and now players all over the world can try this game out via the official website: Phantasy Star Online 2 : EN.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بهترین کار اینه که از استیم بگیری (بازی جدید و خوبیه منم اینترنتم نامحدود کردم حتما میگیرمش ، نقطه قوتشم روی pvp ـه ولی pve های توپ و پرجمعیت هم داره و به نظر من نوع گرافیک و طراحیشه که شاید بعضیا خوششون نیاد)

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
بهترین کار اینه که از استیم بگیری (بازی جدید و خوبیه منم اینترنتم نامحدود کردم حتما میگیرمش ، نقطه قوتشم روی pvp ـه ولی pve های توپ و پرجمعیت هم داره و به نظر من نوع گرافیک و طراحیشه که شاید بعضیا خوششون نیاد)
دوستان این بازی برای ایران بن هست فک کنم
Echo of Soul on Steam

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر