بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
من بازی strife رو دان کردم 'با حاله 'ولی یه مشکلی که داره 'جمعیت تو بازی کمه و باید کلی تو بازی منتطر مچ بمونیم
آره خود بازیش خوبه
اما کثرا بعد ازظهرها اینجوریه
User تو بگو تا اددت کنم
اگه آموزش خواستی هم پ.خ کن تا لینک بت بدم

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام. من زیاد بازی های mmorpg رو بازی نکردم و خیلی وقت پیش فقط WoW با RoM و یه بازی از jpotato رو بازی کردم... راستشو بگم از هیچ کدوم هم خوشم نیومد.

دنبال یه بازی PvE هستم که بشه رو رید های تک نفره یا 2 نفره بشه روش حساب کرد. بشه ملت و ریکوست های مسخره شون رو بلاک کرد و کلاً بیشتر دوستدارم تو فضا یه چرخی بزنم و بینش 4 تا آدم هم ببینم + اگه دوستی خواست باهام بازی کنه تفاوت لول تا حدود 10 یا 20 لول زیاد مشکل ساز نشه و بازی مون رو خراب نکنه. (کلاً هدفم relax بودنه.)

خودم rift مد نظرم هست.

حالا لازم نیست هر چیزی که بالا نوشتم حتماً توش باشه ولی اگه یه PvE خوب باشه دوست دارم بازیش کنم. خوشحال میشم چند تا معرفی کنید. و تفاوتشون رو هم بگید.

ShIma2014

کاربر سایت
Sep 18, 2014
89
نام
Sh!ma
سلام. من زیاد بازی های mmorpg رو بازی نکردم و خیلی وقت پیش فقط WoW با RoM و یه بازی از jpotato رو بازی کردم... راستشو بگم از هیچ کدوم هم خوشم نیومد.

دنبال یه بازی PvE هستم که بشه رو رید های تک نفره یا 2 نفره بشه روش حساب کرد. بشه ملت و ریکوست های مسخره شون رو بلاک کرد و کلاً بیشتر دوستدارم تو فضا یه چرخی بزنم و بینش 4 تا آدم هم ببینم + اگه دوستی خواست باهام بازی کنه تفاوت لول تا حدود 10 یا 20 لول زیاد مشکل ساز نشه و بازی مون رو خراب نکنه. (کلاً هدفم relax بودنه.)

خودم rift مد نظرم هست.

حالا لازم نیست هر چیزی که بالا نوشتم حتماً توش باشه ولی اگه یه PvE خوب باشه دوست دارم بازیش کنم. خوشحال میشم چند تا معرفی کنید. و تفاوتشون رو هم بگید.
Guild Wars 2 ... فقط چیزی به اسم Raid نداره و به جاش dynamic event و dungeon و یک عالمه heart !!! داره :) اون لول هم balance میشه و مشکلی نیست اصلا . هر چند بازی هنوز شلوغه ولی اصلا مهم نیست و میتونی تنها همه کار بکنی ... به جز Dungeon و ... که دیگه خودت میدونی .
+ خوبیش هم اینه که اصلا شبیه wow نیست ...
wildstar هم که کلا singleplayer شده :d شاید 4 تا آدم ببینی ... بازی ولی خیلی عالی بود ... حیف :(
Rift هم کلا من اینقد مشکل باهاش برخوردم وقتی میخواستم بازی کنم که بیشتر از 5-6 ساعت نتونستم ادامه بدم ...... /:) من از wow و این در حد هم بدم میاد :|

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
داداش من زدم برا دانلود
20 گیگ بازیه
اگه خواستی برو به این لینک

:O
20 گیگ!!!!! چه قدر زیاد! راسی تو هم اصفهانی!؟ لول همشهری هستیم! :d ولی به نظر من 20 گیگ میارزه چون بازیش حرف نداره الانم یه ابدیت گذاشتن روش بازی خیلی چیزا بش اضافه شده من الان 5 گیگ بیشتر ندارم و اگر نه میزدم برا دانلود ولی تو بگیرش ببین چه جوریاس اگه خوب بود تا منم گیگ بیاد دستم دانلود کنم! (البته 19 بهمن باید برم سربازی!) :(

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
همین مسخره بازیاس من بدم میاد
محل سکونت بدرد همین جاها میخوره
من دانلود شبانه دارم دانلود میکنم بت میدم
آدرس و تلفنتو پخ کن بیاد

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
بچه ها کسی میدونه این RIFT چند گیگه خیلی خوشم اودم ازش :d پره باسه!​

من چند وقت پیش (فکر کنم پارسال بود) بازیش میکردم ، خیلی بازی خوبیه (اون موقع 16 گیگ بود) ...
برا اون دوستمونم که گفته بود مثلاً خودش لول 20 رفیقش 10 میتونه لول خودش رو موقتی 10 کنه و با هم معموریت انجام بدن.

این پست رو دادم که بگم حدود 1 هفته دارم Tera بازی میکنم ، فقط میتونم بگم عالیه عالی (فرض کنید من الان لولم 22 هست و لول آپ انقدر حال میده ، دانجناش چیه دیگه)
سبکشم با wow و ریفت فرق میکنه ، نان تارگتینگ هست.
با C9 هم نمیشه مقایسش کرد چون Open world مثل wow و ...
نمیدونم چرا ایرانی ها بازیش نمیکنن ، خلاصه از دست ندینش.

خلاصه به نظر من تارگتینگ میخواید ریفت ، نان تارگتینگ بخواید ترا (تو فری ها)
بقیشون زیاد خوب نیستن (archage هم بازی کردم خوب نبود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر