kindome under fire 2 اکشنی دیوانه بار با چاشنی rts

با سلام به تمامی دوستان عزیز '
امروز می خواهم به شما بازی با اکشنی واقعا دیوانه بار معرفی کنم'حتما الان می گویید که این یه بازی مثل بازی های هم ردشه'ولی سخت در اشتباهید'پس تا اخر متن را بخوانید'
kingdom-under-fire-2_3.jpg

این بازی که توسط هم کاری دو کمپانی مشهور کره ای به نام هایBlueside وPhantagram ساخته شده است و کمپانی Sang Youn Lee وظیفه ی نشر بازی رو بر عهده دارد'
بازی ترکیبی بسیار زیبا بهینه ی action mmorpg و rts است'بله rts !حتما از خودتان می پرسید چه طور این موضوع امکان پذیر '
در واقع بازی با تمامی بازی هایی که قبلا کردید متفاوت است'شما تو بازی می توانید کنترل ارتشی زیاد را برعده بگیرید و دو حالت می توانید بازی رو کنترل کنید'۱)یا در حالت third person خودتان یا به به عنوان فرمانده ی کل یا یکی از افسران ارشد می توانید دشمنانتان را با کمبو های وحشتناک داغون کنید و در همین هین می توانید با زدن کلید های خاصی به ارتش فرمان دهید'در حالت دوم می توانید به صورت استراتژیک ارتشتان را کنترل کنید'جالب است نه'!حالا تا ادامشو بخون که جالب تر می شه'
jpg

jpg

بازی یکی دیگر از مزیت هایی که دارد در واقع براساس لشکرکشی و حمله به سرزمین های دیگر برای افزودن قلمرو های جدید به سرزمینمان است'
توی بازی جنگ هایی که انجام می دید با تعداد نفرات بسیار بالا صورت می گیرد'اگر هم که فکر می کنید که سیستمتان ممکنه نکشه این هم جزعیات رو پردازش کنه 'باید بگم ناراحت نباشید چون سازنده فکر اینش هم کرده با بهینه سازی موتور بازی'البته مثلا انتظار اجرای بازی با سیستم ۵ یا ۶ سال پیش هم نباید داشته باشید'
jpg

مورد بعدی هم که باید خدمت دوستان برسونم اینه که بازی به این گونه نیست که همون اول بازی فرمانده ی کل باشید'بلکه باید ماموریت های خاصی رو انجام دهید تا به مقام های بالایی برسید

jpg

از اول بازی جنگ های شما در معیار های کمی صورت می گیره که با لول اپ شدن و گرفتن درجه های بالا تر این تعداد بیشتر هم خواهد شد'
kuf2_skeletal_dragon-600x337.jpg

20140321_KUF2_ScreenShot-011-600x337.jpg

در بازی سیستم ارتقای شخصیت به گونه ی بسیار خوب گنجانده شده است یعنی مثل بازی های هم سبک در ابتدا شما از صفر شروع می کنید بعد با پیشرفت در بازی و به خریدن ایتم های مورد نیاز و گرفتن اسکیل های جدید به یک ژنرال واقعی تبدیل می شوید'

در بازی سیستم PvP و pve بسیار خوبی وجود دارد' مثلا در جنگ های PvP هم می توانید در ارنا ها یا جای هایی مثل اونا به جنگ بپردازیم و این نوع جنگ ها به صورت حداکثر 8vs8 صورت می گیرد'البته این pvp ها هم به صورت جنگ های بزرگ و بر این اساس که فرمانده ها در برابر هم قرار می گیرند هم صورت می گیرد'
Pve بازی هم عموما به صورت raid است یعنی شما با دوستان و تعدادی از سربازها به جنگ غول های بزرگ می رید'البته این نوع هم می تونه در معیار های بزرگ تر و تعداد سربازان بیشتری هم صورت بگیرد'
بازی دارای نژاد ها و کلاس های زیادی است که بعدا با ویرایش تایپیک در باره ی ان ها به شما خواهم گفت'

jpg

بازی هم برای pc و هم برای ps4 انتشار یافته است'البته برای pc در حال حاضر در دسترس است ولی نسخه ی ps4 هنوز به طور رسمی منتشر نشده است'
دوستان می توانند با مراجعه به دو لینک زیر دو ترلیر زیبا هم از بازی دان کنند'
http://gamefa.com/go.php?http://med...-kingdom-under-fire-ii-trailer-e3-2014.hi.mp4

Kingdom Under Fire II - Cinematics and gameplay • Trailer • Eurogamer.net

rpg.jpg

timthumb.php

rts.jpg

دوستان می توانند با مراجعه به لینک زیر بازی رو دان کنند'
rts.jpg

MMOG.asia Kingdom Under Fire II Official Site

اینم سایت بازی MMOG.asia Kingdom Under Fire II Official Site

نژاد های بازی'
۱)

Human Alliance

Capture3.png

این فکشن که در واقع برترین نژاد بازی است'و متشکل از اتحاد High elves ,dwarvesf'Humans.

Capture3.jpg

Capture41.png

Capture5.png

این فکشن عموما نسبت به دو نژاد دیگر از مزیت های بیشتری در تعداد و فناوری بر عهده هست'

۲)فکشنDark Legion

Capture66.jpg

این فکشن که شامل orcs,undead,half vampire,Dark valves
است ' همون طور که از اتحادشون معلوم است فکشنی بسیار وحشی هستند'ولی نسبت به فکشن اتحاد انسان ها از فناوری و زمین های کمتری بر عهده هستند'

Capture111.png

Capture22.png

Capture33.jpg

3)فکشن

Exile

Capture1111.jpg

این فکشن'شامل ترسناک ترین ارتش است'که شامل موجودات ترسناک و بد شکل است' از نظر ویرانگری نسبت به دو فکشن دیگر دارای برتری های زیادی است'

Capture3331.jpg

Capture4441.jpg

Capture777.png

کلاس های بازی '
بازی کلا دارای سه کلاس است
۱)

Berserker

sub2_doc5_doc_subpage3_img_05.png

این کلاس در واقع جنگجو یان قدرتمندی هستند که دارای پیشرفته ترین سلاح ها و زره ها هستند'و مخوص جنگ با غول های بزرگ'
هرکی می خواد تو pve واقعا عالی باشه این کلاس بهش پیشنهاد میشه

sub2_doc5_doc_subpage3_img_01.jpg

نمونه ای از سلاح ها

sub2_doc5_doc_subpage3_img_02.jpg

نمونه ای از کلاح خود ها

sub2_doc5_doc_subpage3_img_03.jpg

نمونه ای از زره ها

sub2_doc5_doc_subpage3_img_04.jpg

2)
کلاس

Gunslinger

sub2_doc5_doc_subpage1_img_05.png

این کلاس که یک کلاس رنجر است و دارای طیف عظیمی از تفنگ ها و شمشیر های سبک هست'و به افرادی که می خواند شاخ PvP بشکنند پیشنهاد میشه'این کلاس بسیار سریع است'
لیستی از شمشیر ها
sub2_doc5_doc_subpage1_img_02.jpg

لیستی از تفنگ ها

sub2_doc5_doc_subpage1_img_03.jpg

لیستی از زره ها

sub2_doc5_doc_subpage1_img_04.jpg

۳)
کلاس

SpellwordSpellword

sub2_doc5_doc_subpage2_img_05.png

این کلاس مخلوطی از جادوگران حرفه ای و شمشیر به دستان است'که از شمشیر های نسبت کوچکی ولی چوب دستی های قوی استقاده می کنند'و به افرادی که عاشق قدرت های متنوع هستند پیشنهاد میشود
لیستی از شمشیر ها
sub2_doc5_doc_subpage2_img_02.jpg

لیستی از wand ها

sub2_doc5_doc_subpage2_img_03.jpg

لیستی از زره ها

sub2_doc5_doc_subpage2_img_04.jpg

نمونه ای از سیستم لول اپ

Capture33333.jpg

اینم یه عکس ازسرباز ها

Capture222221.png

این عکس ها هم می گذارم مربوط به pve بازی می شود

Capture111111.png

Capture222222.png

Capture333333.png

Capture444444.png

این عکس ها هم مربوط به بخش pvp بازی می شود

Capture1111111.jpg

Capture3333333.png

Capture4444444.jpg

Capture5555555.jpg

اینم لینک دانلود بازی
http://cdn-ebb-c1cj.sip.my/ebbmyc700....asia_KUF2.zip

این تایپیک تایپیک کمو کاسی هایی به دلیل زیاد بودن مطلب و سخت بودن ترجمه هم داره که خودم بعدا تایپیک رو به نوبت اپدیت می کنم'
امیدوارم که از نقدی که کردم و بازی که به شما معرفی کردم راضی باشید'

نویسنده:Mikelwar

آخرین ویرایش:

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
من این بازی رو برای دانلود میخواستم بزارم که ایران رو تحریم کرده بود الان اوضاع اش چطوریاست؟!
شما خودت دانلود کردی و بازی کردی؟پینگ مینگ چطوریاست؟

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
من این بازی رو برای دانلود میخواستم بزارم که ایران رو تحریم کرده بود الان اوضاع اش چطوریاست؟!
شما خودت دانلود کردی و بازی کردی؟پینگ مینگ چطوریاست؟
نه من هنوز دان نکردم ولی در اولین فرصت می ذارم دان شه'بازی هم فکر نکنم تحریم باشه'چون من که به راحتی تو سایتش می رم'
عموما بازی های کره ای مثل اروپایی ها یا امیریکایی ها ایران رو تحریم نمی کنند'
ولی در باره ی بازی می دونم که پینگش خوبه و ان چنان نت قوی نمی خواد'
بازم شما برو تو سایتش دان کن'فکر نکنم به مشکل بر بخوری'
راستی اینم بگم بازیش حدودا ۱۰ تا ۱۵ گیگ حجم دارد

آخرین ویرایش:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان گل'بی زحمت یه سر به سایت اصلی بازی بزنند'و به قسمت دانلود بروند و بر game installer کلیک کنند 'ببینند برای اونا هم این پیام میاد
Your country isn't in the service area

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
لینک دانلود مستقیم یکش مشکلی نداره
http://cdn-ebb-c1cj.sip.my/ebbmyc70006ezr/kuf_client/MMOG.asia_KUF2.zip

بازی ftp ؟
بله داداش بازیش f2p است .و توسط یکی از بهترین کمپانی های کره ساخته شده .نسخه ی 1 بازی که در سال 2000تا 2005 منشتر شد (الان دقیقا یادم نیست ) .یکی از بهترین بازی های اون زمان شناخته شد.

- - -ویرایش - - -

سلام دادا دمت گرم عجب بازی معرفی کردی البته هنوز نرفتم داخلش ولی از عکساش میشه گفت قشنگه! یه چیزی بازی Pve خوبی داره یا فقط pvp هست!؟

خواهش می کنم
بازی هم pvp و هم pveخوبی داره .شما اگه نقدم رو کاملا بخونید توش کاملا درباره ی هردو توضیح دادم با عکس
شما این ترلیر اخری رو هم دیدی .؟اگه ندیدی حتما برو ببین.به دوستان هم پیشنهاد می کنم حتما اینو ببینند.
http://gamefa.com/go.php?http://medi...e3-2014.hi.mp4

- - -ویرایش - - -

لینک دانلود مستقیم یکش مشکلی نداره
http://cdn-ebb-c1cj.sip.my/ebbmyc70006ezr/kuf_client/MMOG.asia_KUF2.zip

بازی ftp ؟
دوست عیز این لینک دانلود برای نسخه ی 1 بازی است یا نسخه ی 2 بعد شما اینو از کدوم سایت گرفتید؟

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
بله داداش بازیش f2p است .و توسط یکی از بهترین کمپانی های کره ساخته شده .نسخه ی 1 بازی که در سال 2000تا 2005 منشتر شد (الان دقیقا یادم نیست ) .یکی از بهترین بازی های اون زمان شناخته شد.

- - -ویرایش - - -

خواهش می کنم
بازی هم pvp و هم pveخوبی داره .شما اگه نقدم رو کاملا بخونید توش کاملا درباره ی هردو توضیح دادم با عکس
شما این ترلیر اخری رو هم دیدی .؟اگه ندیدی حتما برو ببین.به دوستان هم پیشنهاد می کنم حتما اینو ببینند.
http://gamefa.com/go.php?http://medi...e3-2014.hi.mp4

- - -ویرایش - - -

دوست عیز این لینک دانلود برای نسخه ی 1 بازی است یا نسخه ی 2 بعد شما اینو از کدوم سایت گرفتید؟

Your country is not in the service area for KUF2 این که تحریمه! :(

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام
اگه دانلود هم بکنیم فک نمی کنم بشه به سرور ها کانکت شد:)
این که حتی نمی زاره دانلود کنیم می زاره کانکت بشیم؟؟؟
نه داداش به سرور ها که راحت میشه کانکت شد.دیگه نهایت با کوه شکن کارمون راه میفته ولی مهم این دانلودشه .

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین

این فکر کنم لینک دانلودش باشه.
http://cdn-ebb-c1cj.sip.my/ebbmyc700....asia_KUF2.zip
البته فعلا صبر کن .تا دوستمون جوابمو بده .بعد دانکن

این لینک دانلود از سایتی که شما معرفی کردی گرفتم MMOG.asia Kingdom Under Fire II Official Site
از قسمت Download گزینه (Direct download mirror 1 (full client

بازی در حال حاضر سرور EU و US نداره و فقط تو کشورهای آسیایی سرور داره و یعنی ping افتضاح
و سرورهای نسخه آسیا در سنگاپور و مالزی هستند
لیست سرورها Kingdom Under Fire II

اگر کسی دانلود کرد بگه وضعیت چطوره

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
این لینک دانلود از سایتی که شما معرفی کردی گرفتم MMOG.asia Kingdom Under Fire II Official Site
از قسمت Download گزینه (Direct download mirror 1 (full client

بازی در حال حاضر سرور EU و US نداره و فقط تو کشورهای آسیایی سرور داره و یعنی ping افتضاح
و سرورهای نسخه آسیا در سنگاپور و مالزی هستند
لیست سرورها Kingdom Under Fire II

اگر کسی دانلود کرد بگه وضعیت چطوره

اها پس دستت از بابت لینک درد نکنه.من تو نقد ها و اطلاعتش خونده بودم که تا چند وقت دیگه برای امریکا و اروپا هم منتشر میشه.
راستی شما چه طوری بدون Your country is not in the service area for KUF2 این ارور می تونی بازی رو دان کنی :d
من که توی هر کدوم از اون گزینه های دان می زنم همین ارور رو می ده.

قابل توجه ی دوستان عزیز که این بازی برای کشور ما تحریم نیست .فقط چون بازیش یه ماهه اومده خوب مسلمن یه سری مشکلاتی داره دیگه از جمله اینکه مثلا ایران رو جزو اسیا نمی دونند.=))

- - -ویرایش - - -

قابل توجه ی همه ی دوستان عزیز .لینک دانلود بازی تصحیح شد.:d
مثل اینکه خوشون متوجه مشکالات شدن .و دارن رفع می کنند.
در حال حاضز دوستان می توانند با مراجه به سایت بازی و در قسمت دانلود بر روی این گزینه کلیک کنند (Direct download mirror 1 (full client
که می توانند به راحتی بازی رو دان کنند .:bighug:
همچنین برای راحتی دوستان این خود لینک دانلود است و دوستان می توانند از طریق این لینک بازی رو دان کنند .http://cdn-ebb-c1cj.sip.my/ebbmyc700....asia_KUF2.zip
با تشکر از دوست عزیز Amateur Gamer
اینم بگم تو بازی اگه اینترنتتون خوب باشه مشکلی از رابطه با پینگ ندارید.حالا چون سرورش اسیا است مبنی بر داشتن پینگ بد تو بازی نیست که.الان این همه بازی که سرور اصلیشون تو اسیا است.
اتفاقا هرچه تو اسیا باشه و به ما نزدیک تر از لحاظ پینگ وعضمون بهتره.بازم میگم ایران تحریم نیست .این یک مشکل داخلی خودشون است .که به زودی رفع
میشه.
در ضمن دوستان برن بازی رو دان کنند .که منم به امید خدا این هفته دان می کنم.بعد با هم بازی کنیم

user-online.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر