FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من یبار بنا به دلایلی بازیم پرید
زدم رو دانلود 84% دانلود شد که برگشت به 76%
2 بار این اتفاق افتاده
رو 8 گیگ دانلود این اتفاق میفته ، مشکل چیه؟ اعصابم بهم ریخته ، 2و3 گیگ دانلود شده بیخودی و هنوز مطمئن نیستم ایندفعه هم بشه

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من یبار بنا به دلایلی بازیم پرید
زدم رو دانلود 84% دانلود شد که برگشت به 76%
2 بار این اتفاق افتاده
رو 8 گیگ دانلود این اتفاق میفته ، مشکل چیه؟ اعصابم بهم ریخته ، 2و3 گیگ دانلود شده بیخودی و هنوز مطمئن نیستم ایندفعه هم بشه
بازی رو از یکی از سایتهای وطنی دانلود کن به طور مستقیم، بعد جایگزین فولدر بازی کن.. از 97 درصد ادامه میده.. حتی واسه من که نسخه ru داشتم این کار جواب داد
----------------
دوستان یه سوال
بازی مود Co Op بش اضافه شده.. کسی امتحان کرده؟ اگه بشه 2v2 بازی کرد خیلی جالب میشه :d

nobodyvb

کاربر سایت
Sep 7, 2010
197
نام
وحید
بچه ها من اولین سال هست انلاین بازی میکنم و با tactical defending اسنایی ندارم میشه یه راهنمایی بکنید اصللا نمیتونم توپا رو بگیرم
ممنون

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
بچه ها من اولین سال هست انلاین بازی میکنم و با tactical defending اسنایی ندارم میشه یه راهنمایی بکنید اصللا نمیتونم توپا رو بگیرم
ممنون
ببین فقط باید تمرین کنی.. هیچ راهی نداره.. باید اینقد دریبل بخوری تا یاد بگیری و وقتی یاد گرفتی میبینی خیلی بهتره از اون حالت سنتی
در مجموع باید با دکمه ی پاس و lt (با توجه به دسته xbox ) با احتیاط به حریف نزدیک شی و تو موقع مناسب، با دکمه ی شوت، توپ گیری کنی
چند بار پشت سر هم این دکمه رو بزنی، به طور فیزیکی درگیر میشه.. ممکنه هم خطا بشه.. اگه زود دکمه توپ گیری رو بزنی کارت تمامه و جا میمونی

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
بچه ها تیماتون چیه تو انلاین؟ من چلسی ام طرفدارشم هستم
اما رئال رو چرا انقدر سریع ساختن؟ بیل اینور رونالدو اونور عین دو تا گاو وحشی از دوسمت میدوئن کسیم نیست بهشون برسه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اما رئال رو چرا انقدر سریع ساختن؟ بیل اینور رونالدو اونور عین دو تا گاو وحشی از دوسمت میدوئن کسیم نیست بهشون برسه

کلا رئال فیلم هندیه...باید فقط وقتی میبینی دارن یه راه مستقیم رو میرن و هنوز بهت نرسیدن و تصیمیم به تغییر جهتی هم نمیبینی یه تکل عظیم بزنی جف پاشونو از وسط قطع کنی !

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد

کلا بازیکن های سریع، به طور مسخره ای سریعن.. من خودم رئال میگیرم.. اما واقعا این عیب بازی رو قبول دارم.. بارسا هم نیمار
و مسی و حتی سوارز همچین وضعیتی دارن.. کلا بعد از چند دست بازی کردن یه مقدار خورده تو ذوقم.. فقط بخاطر فیفا15 بودنش
دارم بازی میکنم.. خیلی مسخره شده بعضی چیزاش کلا یکم آماتور شده بازی.. راحت میشه گل زد..! چه معنی میده من یه بازی
8-6 ببرم یکی 7-1 .. بقیه بالا 3-4 تا.. همینطور باخت با اختلاف.. دروازه بان ها قربونشون برم محشرن تو این بازی.. یه پسرفت کامل
نسبت به 14...(دروازه بان) فقط انیمیشن هاش بهتر شده

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
کلا بازیکن های سریع، به طور مسخره ای سریعن.. من خودم رئال میگیرم.. اما واقعا این عیب بازی رو قبول دارم.. بارسا هم نیمار
و مسی و حتی سوارز همچین وضعیتی دارن.. کلا بعد از چند دست بازی کردن یه مقدار خورده تو ذوقم.. فقط بخاطر فیفا15 بودنش
دارم بازی میکنم.. خیلی مسخره شده بعضی چیزاش کلا یکم آماتور شده بازی.. راحت میشه گل زد..! چه معنی میده من یه بازی
8-6 ببرم یکی 7-1 .. بقیه بالا 3-4 تا.. همینطور باخت با اختلاف.. دروازه بان ها قربونشون برم محشرن تو این بازی.. یه پسرفت کامل
نسبت به 14...(دروازه بان) فقط انیمیشن هاش بهتر شده

اره با جاوی مارتینز از نزدیکای وسط زمین شوتیدش یبار حریفم توپ وسط دروازه بود ، کورتوا تا فاصله نیم متری توپ هیچ واکنشی نشون نداد گفتم الان توپ میره تو گل ، اخرش دو تا دستاشو بهم چسبوند عین یه اماتور توپ رفت کرنر ، خطاهاشم خیلی بد شده ، اصلا نمیشه به کسی تنه زد ، یکم فشار بیاری رو حریف سریع خطا میگیره اونم با کارت ! اینجوری نمیذاره تنه به تنه شم زیاد شه اونوقت دریبل خوردن از طریق تغییر بدن بیشتر میشه

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
بچه ها اددم کنید انلاین بزنیم ولی دفاعم فعلا تعریفی نداره اتوبوسم پارک کنم باز روزنه پیدا میشه تو فیفا 15 :D
D4rk_Ghost7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر