FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

abdi008

کاربر سایت
Nov 10, 2013
6
سلام. راستش من دیگه از کرک نا امید شدم 53 روز گذشته. میخواستم ببینم کسی هست یا جایی سراغ دارین که بشه کد رو به صورت مشترک گرفت؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستان ه آنلاین بازِ بازی سنتر ،
5شنبه توو مکعب مسابقات هست ،
16 امم مسابقات هست ، بیاین پرچمه آناین بازا رو ببرین بالا :D

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان جسارتا یه توصیه میکنم.. نظر شخصیمه ها.. ممکنه اشتباه باشه
اما به نظرم اصلا درست نیست که به تاکتیک حریف گیر بدید.. مخصوصا اگه باختید..
خب هرکی یه تاکتیکی داره دیگه.. بازیکن خوب کسیه که بدونه جلو هر تاکتیک چطور بازی کنه
من شخصا خیلیا (اکثرا بازنده هم هستن اتفاقا) بهم میگن چرا فقط پاس عمقی میدی و این
چه تاکتیکیه و ازین حرفا.. منم شخصا از تیمی که (چه واقعیت چه بازی) همه ش پاس کاری
و حفظ توپ میکنه خوشم نمیاد اما هیچوق به خودم اجازه نمیدم تاکتیکشو زیر سوال ببرم..!

خطاب به تمام کسایی که این انتقاد رو مطرح میکنن:
اولا پاس عمقی دادن کار همچین ساده ای هم نیس.. "دید" خوب و زمان شناسی میخاد..
و ضمنا نمیشه صرفا با این تاکتیک بازی کرد.. باید خیلی سفت و محکم دفاع کرد..
اگه کسی نمیتونه ببره مشکل از خودشه که اونقدر از نظر حمله قوی نیست که بتونه
گل بزنه و تاکتیک ضد حمله حریف رو خراب کنه.. شرمنده بابت اسپم.. ولی به نظرم لازم بود
اینا همه ش بازیه.. صرفا جهت تفریح.. درست نیس کسی سر این چیزا با کسی درگیری لفظی
پیدا کنه.. حالا اینا همه ش تو بازی دوستانه بوده حساب کنید اگه کاپ باشه اونم با جایزه
چی پیش میاد

یه سری هستن که صرفا فقط جهت بردن بازی می کنن . البته مسلما هدف همه همین هست ولی یه سری از بازی لذت می برن ، تکنیک های مختلف رو امتحان می کنن ، شوت از راه دور می زنن بعضی مواقع و .. ولی بعضی ها یک تکنیک رو اینقدر انجام میدن تا بالاخره طرف اشتباه کنه و بتونن گل بزنن . من خودم از بازی کردن با این اشخاص زیاد لذت نمی برم :d . با یکی از دوستام که بازی می کردم و بازیکن خوبی هم هست چند دست بردمش ، دیگه گیر داد به 4.3.3. و فقط پاس کناره می داد و می رفت برای سانتر . واقعا دیگه خسته می شدم ول می کردم بازیکنشو بره سانترشو بکنه خلاص شه :p . ولی تونستم ضد تاکتیکشو پیدا کنم و ببرمش . بنظرم هر تاکتیکی هم حریف استفاده کنه اگر بتونین خوب ترکیب جلوش بچینید می تونید برنده بشید . پاس در عمق هم من زیاد دیدم که حریفام استفاده بکنن مخصوصا اشخاص pacewhore که مارتیتز می ذارن دیگه واقعا اعصاب خوردکن میشه ولی میشه جلوش ایستاد . خوبی اولتیمیت هم بنظرم همینه نقاط ضعف تیمتون رو می تونید با بازیکنهای بهتر بپوشونید . من خودم فقط اولتیمت بازی می کنم اگر کسی بازی می کنه این id : xerxes09 . :)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
بابا حوصله دارید ها ! آدم باید فقط بازی عادی خودش رو بکنه حالا در جریان بازی هر چیزی پیش اومد دیگه شانس آدمه !

مثلاً امروز بازی می کردم Seasons با PSG یکی افتاد مقابلم با Inter ... یک گل زدم. یه گل خوردم. دو بار پیاپی زدم به دیرک ... بلافاصله هر توپی اومد روی دروازه ام رفت توی گل ! 3 تا پشت سر هم خوردم. نیمه اول تموم شد.
نیمه دوم 3 تا زدم و آخرش 4-4 مساوی شد. خیلی بازی خوبی بود.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان برای شما هم توی این دو روزه پینگ وحشتناک شده !؟
هر وقت میرم توی بازی اولش خوبه بعدش یه دفعه پینگ یهویی میرسه به 1200 ! :|

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
حریف می خوام حریف نبود>:):d

aboskolo2

- - -ویرایش - - -

دوستان برای شما هم توی این دو روزه پینگ وحشتناک شده !؟
هر وقت میرم توی بازی اولش خوبه بعدش یه دفعه پینگ یهویی میرسه به 1200 ! :|
افتضاح شده ولی نه به شدت شما

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
کجا ؟ :biggrin1:
آقا این 300 مگابایت آپدیت چیکار کرده دقیقا ؟ :|

Added Content & Features
• New authentic player faces for promoted Barclays Premier League teams Leicester City, Burnley, and Queens Park Rangers. List of players can be found here
* Accessible after this week’s MatchDay Live update for all non-FUT modes
** Accessible after a FUT squad update coming this week

• Added players, kits, and badges for the two new MLS expansion teams Orlando City and New York City FC to FIFA Ultimate Team
Updated FIFA Ultimate Team player item portraits for 18 high-profile players
• Added ability to assign Player Instructions via the squad screen in FIFA Ultimate Team

Issues Addressed
• Gameplay improvements to defensive positioning and lob through balls
• Improvements to kit clashing logic in Pro Clubs and Seasons
• Improvements to cameras in multiple licensed stadiums
• Improvements to “Looking Ahead” audio and overlays in Career Mode
• Improvements in Team Management functionality in multiplayer matches
• General stability fixes in Career Mode
• Ability to Player Lock in Player Career with multiple controllers in use
• Fix to online user population counts in Pro Clubs and Seasons menus
• Fix for issues with player names on certain kits in the BPL
• Fix for audio storylines in in Match Day Live games
• Fixed an issue where transferring progress across console generations could cause FUT Season progress to be tracked incorrectly.
• Addressed FUT player item portraits that show a white background in FUT
• Fixed an issue that would cause the Team of the Week preview to be displayed incorrectly.
• Compare Price in the FUT Transfer Market now works for players who were transferred close to the transfer deadline.
• Using the “Compare Price” feature on in-form Players Items now compares the item with other in-form versions instead of the normal version.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
ببینین اگه دوستان اعتراض به قوی بودنِ رئال دارن خب رئال قفل که نیست ، هرکسی میتونه پیک کنه ، شما هم پیک کنین و از باگ بودنش استفاده کنین اگه به پیروزی علاقه دارین ،

و اما را جع به سبکِ بازیِ ممد ،
ممد خیلی پاس توو عمق میده و اکثرا هم میرسه و منم خیلی سعی میکنم این کارو انجام بدم ولی بگیر نگیر داره و این نشون میده ممد توو این کار از من ماحر تره ،
من توو بازیایی که با ممد کردم اعصابم خورد شد یعنی سبکه بازیش خیلی روو مخم رفت ولی این طبیعیه و من اسمش رو حسادتِ خودم نسبت به ممد میزارم که نمیتونم این کارو درست انجام بدم ،
یکی از نشونه های پیروزی اینه که با سبکت بتونی بری روو مخه حریف نا با بازیه ناجوانمردانه ، و از حملاتت بترسه حریف که ممد این کارو ماحرانه انجام میده ،
و برای ارضا کردنِ حس حسادتتون به دیگران اعتراض نکنین ،
بابا نزن این حرفو.. ما شاگرد شماییم :D تمام بازیهایی که بات کردم لذت بخش بود! مخصوصا اون لیورپول آرسنال.. دقیقه نود دوتا گل داشت.. LoL..
یک بار هم اعتراض نکردی چرا اینطور بازی میکنی..
یه سری هستن که صرفا فقط جهت بردن بازی می کنن . البته مسلما هدف همه همین هست ولی یه سری از بازی لذت می برن ، تکنیک های مختلف رو امتحان می کنن ، شوت از راه دور می زنن بعضی مواقع و .. ولی بعضی ها یک تکنیک رو اینقدر انجام میدن تا بالاخره طرف اشتباه کنه و بتونن گل بزنن . من خودم از بازی کردن با این اشخاص زیاد لذت نمی برم :d . با یکی از دوستام که بازی می کردم و بازیکن خوبی هم هست چند دست بردمش ، دیگه گیر داد به 4.3.3. و فقط پاس کناره می داد و می رفت برای سانتر . واقعا دیگه خسته می شدم ول می کردم بازیکنشو بره سانترشو بکنه خلاص شه :p . ولی تونستم ضد تاکتیکشو پیدا کنم و ببرمش . بنظرم هر تاکتیکی هم حریف استفاده کنه اگر بتونین خوب ترکیب جلوش بچینید می تونید برنده بشید . پاس در عمق هم من زیاد دیدم که حریفام استفاده بکنن مخصوصا اشخاص pacewhore که مارتیتز می ذارن دیگه واقعا اعصاب خوردکن میشه ولی میشه جلوش ایستاد . خوبی اولتیمیت هم بنظرم همینه نقاط ضعف تیمتون رو می تونید با بازیکنهای بهتر بپوشونید . من خودم فقط اولتیمت بازی می کنم اگر کسی بازی می کنه این id : xerxes09 . :)

منم منظورم همینه.. بازیکن خوب کسیه که بتونه تاکتیک حریف رو بشناسه و خنثی ش کنه.. ما نباید از تاکتیک حریف انتقاد کنید.. (مخصوصا اگه باختیم)
و کاملا با حرفت موافقم.. با یه تاکتیک نمیشه برد..مثلا خودم .. من قبلا فقط پاس عمقی میدادم..از امیرحسین بپرس.. اما اخیرا تو شرایط مختلف، پاسکاری سرعتی ،
حرکت از کناره ها و سانتر هم تست میکنم.. آقا مخلص کلام اینکه بیخیال کی بهتره کی میبره کی میبازه.. از بازی لذت ببرید.. فقط تفریحه..

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
حرفای شما درست ! ولی قبول کنین کسی که با یه تیم دیگه جلو رئال بازی میکنه به شدت اعصابش خورد میشه :Dمخصوصا چلسی که نمیدونم فیفا چه بلایی سرش اورده نمیشه باهاش گل زد، هر بازی حداقل ۲ تا دروازه خالی و یه تیرک میزنم ولی با رئال هرچی میزنم میره تو گل :| :D
تعداد تیرکایی که با چلسی زدم مطمئنم حداقل ۲ برابر گلایی هست که زدم :| :D آقا محمد (desperado) در جریانه :D

به نظر من این دلیل نمیشه.. خب رئال قویه.. قوی هم ساختنش.. شکی نیست درحال حاضر یکی از 3 تیم برتر جهانه.. (اگه نگیم برترین) باید هم قوی تر از
تیمهای دیگه باشه توی این بازی.. دلیل نمیشه هرکی مقابلش قرار میگیره بهانه ی باختش تاکتیک حریف باشه.. اما این قضیه گل نزنی با تیم های دیگه به
نظرم یه طورایی تلقین و احساس روحی باشه
yahoo_4.gif
.. من با چلسی فقط اون روز بازی کردم نمیتونم نظر قطعی بدم.. اما شخصا دورتموند، گالا، آرسنال هم میگیرم
سبک بازیم هم همونه میزان برد و باخت و گلهام هم تغییر فاحشی نمیکنه..

با تک مهاجم بازی میکنی؟
تک مهاجمه تو سیستم چلسی خیلی جواب نمیده ، یا با دو تا وینگر و یه مهاج نوک بازی کن یا با دو تا مهاجم
تو سیستم تک مهاجمه موقعیت ها کمتر پیش میاد مخصوصا اگه تیمت دفاعی باشه ;)
اگه از این نیست حتما خوب تموم نمیکنی ، واقعا رئال قوی ساختن مشکلیم ندارم ولی چلسی از رئال در واقعیت قوی تر نباشه ضعیف تر نیست ، این قیاساکه رئال قویه حقشه اینجا هم انقد قوی باشه یکم منصفانه نیست ، البته من خودم مشکلی ندارم با قضیه خیلی از رئالیا رو هم بردم با چلسی خودم ، اما خوب اختلاف نباید انقد باشه تو بازی
اختلاف که میگم تو سطح فنی بازی نیست اصلا ،تو سرعته که فیفا 15 شورشو دراورد ، خلاصه بهتره عادت کنیم به این وضع تا ببینیم تو فیفا 16 چی میشه ، امیدوارم فاکتور سرعت ملاک اول نباشه
یه مثال خیلی ساده میزنم ، خداییش توی fut کسایی که از لیگ انگلیس بر میدارن دفاع راستشونو چی برداشتن ؟ زابالتا با اورال 83 و کلی اوریج بالا منهای سرعت یا واکر با اورال 77 و سرعت 91؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
قر نزنین دیگـــــــــــــــــــــــــــه D:
ابراهیم بیا بازی کنیم یکم اعصابتو خورد کنم :D
همین ابراهیم مثالِ نقضِ این استدلالیه که میگن رئال باگه نمیشه بردش ، همیشه ام چلسی برمیداره ،
ولی بازم این ممد نقطه ضعفه منه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر