Thomas Was Alone در راه Xbox One و Wii U

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier

thomas%20was%20alone.png

Thomas Was Alone عنوان تحسین برانگیز Mike Bithell که یک بازی مستقل پازل پلتفرم است برای PlayStation 3, Vita و PC منتشر شده بود حال در سیستم رده بندی بازی های آلمان برای 2 کنسول Xbox One و Wii U لیست شده است.

Mike Bithell خالق بازی چندی پیش گفته بود چند وقت پیش از ID@Xbox عبور کرده و پورت کننده بازی نیز Curve Studios سازنده The Swapper و Stealth Inc است.
همچنین نسخه PS4 بازی لیست نشده است آما ممکن است چند روز بعد این اتفاق بیافتد.

عنوان Thomas Was Alone فروش 1 میلیون نسخه ای را پشت سرگذاشته است.
04135249913816298440.jpg

منبع

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این بازی رو چند ماه پیش رفتم. یه بازی فکری هستش پس به درد هر کسی نمیخوره... از بین 3 بازی این شرکت, از Stealth Inc بیشتر خوشم اومد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بازیه خیلی خوبیه ، پازل های خیلی خوبی داره ولی بهترین چیزش ، داستان ، نحوه ی روایتش و مفاهیمی که ازش در می یاد .
اسم بازی کاملا داستان رو بیان میکنه که در مورد چی هستش !

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
به نظرم این بازی زیاد از حد بهش توجه شده :d واقعا بازی از نظر فکری چیز سختی نداره که با یه دقیقه فکر کردن حل نشه. من بیشتر تو قسمتای بلتفرمرش مشکل داشتم :d ولی از حق نگذریم گرافیک هنری و داستان خوبی داشت.
ولی آخه حیف نیست به این بازی انقدر توجه بشه به the swapper توجه نشه؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
به نظرم این بازی زیاد از حد بهش توجه شده :d واقعا بازی از نظر فکری چیز سختی نداره که با یه دقیقه فکر کردن حل نشه. من بیشتر تو قسمتای بلتفرمرش مشکل داشتم :d ولی از حق نگذریم گرافیک هنری و داستان خوبی داشت.
ولی آخه حیف نیست به این بازی انقدر توجه بشه به the swapper توجه نشه؟

منظورت از توجه چيه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر