Intel : بیشتر از 711 میلیون PC GAMER در جهان

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
70219472944595126465.jpg

در مراسم 2014 امسال Intel Developer Forum IDF معاون اجرایی شرکت اینتل اقای Kirk Skaugen مدیر کل بخش PC Client Group اعلام داشت:
سیستم های رومیزی زنده و سیستم های مخصوص به گیم در وضعیتی عالی به سر می برند.
در حال حاضر 711 میلیون PC گیمر در سراسر جهان وجود دارد و از میان هر 10 نفر در کره خاکی یک نفر جز این دسته به حساب می اید

Skaugen همچنین در مورد پردازنده های جدید شرکت اینتل مدل Broadwell صحبت کردند:

پردازنده های سری Broadwell که از اوایل سال اینده وارد بازار خواهند شد از تکنولوژی ساخت 14nm بهره میبرند . این تکنولوژی پیشرفته ترین محصول سیلیکونی در جهان است

همچنین کرک اسکاگن در ادامه افزود:
PC GAMING یکی از بخش هایی هست که همچنان به رشد خود ادامه میدهد. ما قصد داریم جدیدترین فناوریهای روز Intel در اختیار pc gamer های سرار جهان قرار دهیم . انها همیشه خواهان حداکثر توانایی ما هستند و از وفادار ترین مشتریان ما بحساب می ایند.
شرکت Intel بطور کامل روی PC GAMING و هواداران این بخش تمرکز خواهد داشت و بهترین تکنولوژی های روز همواره برای PC عرضه خواهد کرد.

منبع

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
به نظر من که مزخرف ِ محض ِ، فن بازی هم در نمیارم و نظر بنده همین ِ، بهتر یه حالی به فکر انتشار بازی ها همزمان با پلتفرم های دیگه بکنن، تا اضافه کردن افرادی به لیست 711 میلیونی (!) که 15 سال پیش با PC پنتیوم 2 Neverhood بازی می کرده. نمونه بارزش همین GTAV تا چند وقت پیش حرف PC می زدید از ریشه بنتون می کرد، حالا بعد از یکسال بعد از امضا جمع کردن و ناز راکستار و کشیدن داره برای PC میاد .. عجب ..

عزیز دل برادر دزدی دیجیتالی پدر pc gaming رو در اورده.خود ماکروسافت هم اگه سود بازیها رو pc بالا باشه مرض نداشت کنسول طراحی کنه که به این مکافات گرفتار بشه.
امار pc گیمر بالاست ولی متاسفانه فروش با این امار تطابق نداره.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
فکر میکنم دلیل این که اکثر شرکت های بازی انحصار کنسول میزنند معلوم بودن قدرت سخت افزاری کنسول باشه و صد البته ارزون تر بودن اون.
برای مثال شما برای بازی کردن با PC هر 6 ماه یه بار باید آپگرید کنید در صورتی که کنسول 6 سال یه سخت افزار مشخص داره و شرکت های بازیسازی راحت تر میتونند خودشون رو وفق بدن.
مسئله پایرت هم که جای خود داره. برای مثال همین تاپیک تاریخ عرضه GTAV! طرف اومده نوشته چون بازی دیرتر میاد پس پایرت میکنیم!!!:|خب برای همین کارهاتون هست که برای یه IP مثل gta اینقدر دردسر دارید دیگه! یه steam دارید که این همه off های باورنکردنی میذاره وقتی شما یا امثال شما اینجوری رفتار میکنید دیگه چه انتظاری از rockstar دارید؟!
با این حال من فکر میکنم PC بازی های انحصاری فوق العاده ای داره برای مثال یه بازیی مثل DOTA2 شاید بتونه شما رو تا سال ها بی احتیاج به بازی های دیگه بکنه.

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من اشتباه می کنم شرکت های بزرگ مغز خر خوردن که 711 میلیون پی سی گیمر داریم بعد برای انتشار نسخه PC بازی هاشون خودشون رو می زنن به بی حالی و غُر می زنن ؟
بعد برای نسخه XBox و PS اینقدر تبلیغات می کنن ؟ یعنی از پول بدشون میاد ؟!
بازار PC با بازار کنسول فرق میکنه

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
به نظر من که مزخرف ِ محض ِ، فن بازی هم در نمیارم و نظر بنده همین ِ، بهتر یه حالی به فکر انتشار بازی ها همزمان با پلتفرم های دیگه بکنن، تا اضافه کردن افرادی به لیست 711 میلیونی (!) که 15 سال پیش با PC پنتیوم 2 Neverhood بازی می کرده. نمونه بارزش همین GTAV تا چند وقت پیش حرف PC می زدید از ریشه بنتون می کرد، حالا بعد از یکسال بعد از امضا جمع کردن و ناز راکستار و کشیدن داره برای PC میاد .. عجب ..
منم می تونم بگم بازی سینگل مزخرف محض چون هیچی نداره ." شما که عشق متال گیر هستی 10 بار بازی را تموم کردی یازدهمین بار واسه ات چی داره ؟ چقدر از مغزت تو بازی استفاده میکنی ؟ چقدر هوشت باعث میشه برتری داشته باشی؟ اصلا بهت حس برد و باخت میده ؟ شده بخاطر یه بازی تیمی با دوستت که ضعیف بازی کرده دعوات بشه ؟ می تونی ملت را سرکار بذاری تو بازیت؟ وقتی متال گیر را شروع به بازی کردن می کنی اولش به این فکر می کنی من ارلی گیم چه استراتژی داشته باشم ؟ مید گیم چه جوری بازی کنم ؟ لیت گیم را چه جوری ببرم؟ تا حالا شدی بشینی استریم یکی دیگه را ببینی که چیزی یاد بگیری ؟ و ... " 1000 تا مثال دیگه هم میشه بزنی .
شما تا آخر عمرت بشین متال گیر بزن . عمرا عمرا عمرا بفهمی چی حالی میدی کامپتیو بازی کنی .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
منم می تونم بگم بازی سینگل مزخرف محض چون هیچی نداره ." شما که عشق متال گیر هستی 10 بار بازی را تموم کردی یازدهمین بار واسه ات چی داره ؟ چقدر از مغزت تو بازی استفاده میکنی ؟ چقدر هوشت باعث میشه برتری داشته باشی؟ اصلا بهت حس برد و باخت میده ؟ شده بخاطر یه بازی تیمی با دوستت که ضعیف بازی کرده دعوات بشه ؟ می تونی ملت را سرکار بذاری تو بازیت؟ وقتی متال گیر را شروع به بازی کردن می کنی اولش به این فکر می کنی من ارلی گیم چه استراتژی داشته باشم ؟ مید گیم چه جوری بازی کنم ؟ لیت گیم را چه جوری ببرم؟ تا حالا شدی بشینی استریم یکی دیگه را ببینی که چیزی یاد بگیری ؟ و ... " 1000 تا مثال دیگه هم میشه بزنی .
شما تا آخر عمرت بشین متال گیر بزن . عمرا عمرا عمرا بفهمی چی حالی میدی کامپتیو بازی کنی .

جوابی که شما دادی بیشتر بدرد تیزر تبلیغاتی می خوره تا توضیح دادن 711 میلیون نفر، من کِی گفتم که استیم بده ؟ PC بده ؟ چرا دنبال دشمن فرضی می گردید ؟

شما از کجا می دونی که من فقط متال گیر می زنم ؟ یا من PC GAMER نیسم ؟ چرا ؟ چون فکر می کنید به خدایی به نام PC شک کردم و الان به چوبه دار نزد فن بوی های PC محکوم میشم.
در ضمن متال گیر خیلی وقته که بازی سینگلی نیست و اینکه فکر می کنم تا توسط حق جویان راه PC کشته نشدم از تاپیک خارج بشم.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
فکر میکنم دلیل این که اکثر شرکت های بازی انحصار کنسول میزنند معلوم بودن قدرت سخت افزاری کنسول باشه و صد البته ارزون تر بودن اون.
برای مثال شما برای بازی کردن با PC هر 6 ماه یه بار باید آپگرید کنید در صورتی که کنسول 6 سال یه سخت افزار مشخص داره و شرکت های بازیسازی راحت تر میتونند خودشون رو وفق بدن.
.
آقا بخدا اینطوریا هم نیست :d طرف یه سیستم نسبتا خوب میبنده تا سالها بهتر از کنسولا یا حداقل در اون تراز جواب میگیره :d حالا این که یکی همیشه میخواد به روزترین قطعات رو داشته باشه قضیش فرق داره
----------------
منم موافقم با دوستان. پایراسی هست، در ضمن خیلی ازین ها هم ممکنه فقط بازیهای ساده ی فلش و تحت مرورگر انجام بدن. کلا فروش فیزیکی نسخه های کامپیوتر که خیلی پایینه ولی فروش استیم و ازین دست فروش دیجیتالی بالاست. به نظرم PC Gaming هنوز هم بهترین انتخاب هست اگه براتون یه آرشیو غنی و تنوع بالا و دسترسی راحت مهم هست. گرچه کنسول ها هم مثل همیشه وسوسه کننده هستن

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
جوابی که شما دادی بیشتر بدرد تیزر تبلیغاتی می خوره تا توضیح دادن 711 میلیون نفر، من کِی گفتم که استیم بده ؟ PC بده ؟ چرا دنبال دشمن فرضی می گردید ؟

شما از کجا می دونی که من فقط متال گیر می زنم ؟ یا من PC GAMER نیسم ؟ چرا ؟ چون فکر می کنید به خدایی به نام PC شک کردم و الان به چوبه دار نزد فن بوی های PC محکوم میشم.
در ضمن متال گیر خیلی وقته که بازی سینگلی نیست و اینکه فکر می کنم تا توسط حق جویان راه PC کشته نشدم از تاپیک خارج بشم.
"تیزر تبلیغاتی که هیچوقت تو رویا هم واسه بعضی ها به حقیقت نمی پیونده؟"
جالبه اینقدری که دوستان کنسولی میان تو تایپیک هایی که راجع PC جو منفی میدن و ترول می کنن PC بازها تو تایپیک های دیگه نمیان فکر کنم واسه این مدل تایپیک ها شما بیشتر از ما ذوق زده میشید .
شما اومدی شروع کردی که به نظرت این سیستم مزخرف محض خلاصه حرف منم اینه حرفت واسم مهم نیست .
PC هم خدا نیست یه تجربه متفاوته .کلا ملت اینجورین یه چیزی را که تجربه نکردن دوست دارن ارزششو پایین بیارن . اون طرفدار PC که همیشه چشمش دنبال بازیهای کنسولیه که یه روزی روی PC بیاد خوب بره کنسول بخره . اگه PC باز باشی باید بازیهای خاص خودشو بازی کنی . در ضمن مولتی پلیر داریم تا مولتی پلیر یه مولتی پلیری داریم فقط فانه یه مدلی داریم حتی "یک ثانیه" هم برات مهمه و حق یه اشتباه نداری .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
آقا بخدا اینطوریا هم نیست :d طرف یه سیستم نسبتا خوب میبنده تا سالها بهتر از کنسولا یا حداقل در اون تراز جواب میگیره :d حالا این که یکی همیشه میخواد به روزترین قطعات رو داشته باشه قضیش فرق داره
----------------
منم موافقم با دوستان. پایراسی هست، در ضمن خیلی ازین ها هم ممکنه فقط بازیهای ساده ی فلش و تحت مرورگر انجام بدن. کلا فروش فیزیکی نسخه های کامپیوتر که خیلی پایینه ولی فروش استیم و ازین دست فروش دیجیتالی بالاست. به نظرم PC Gaming هنوز هم بهترین انتخاب هست اگه براتون یه آرشیو غنی و تنوع بالا و دسترسی راحت مهم هست. گرچه کنسول ها هم مثل همیشه وسوسه کننده هستن
به هر حال منظور من تو جمله این بود که شرکتی که میخواد بازی بسازه خودش رو به یه سخت افزار مشخص محدود نمیکنه. در ضمن فکر میکنم پول یه سیستم خوب که بخواد اقلا دو سه سال جوابگو باشه خیلی بیشتر از کنسول ها میشه که این خودش یه نکته ی منفیه!

:arrowd:
PC هم خدا نیست یه تجربه متفاوته .کلا ملت اینجورین یه چیزی را که تجربه نکردن دوست دارن ارزششو پایین بیارن.
شما قبل این که به خاطر تجربه نکردن بازی های PC و بلاه بلاه شاکی شی و حق به جانب صحبت کنی خودت یه نگاه به پست هات بندازی بهتره چون اینجوری که معلومه شما داری فرافکنی میکنی

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمونه بارزش همین GTAV تا چند وقت پیش حرف PC می زدید از ریشه بنتون می کرد، حالا بعد از یکسال بعد از امضا جمع کردن و ناز راکستار و کشیدن داره برای PC میاد .. عجب ..
دلیل عرضه نشدن GTA V اینقدر واضحه که فکر نمیکردم توضیح بخواد ولی مثکه میخواد.
خیلی ساده-س. راکستار نمیخواست بازی رو برا اساس نسل قبل بسازه. در نتیجه صبر میکنه تا بازی رو بر اساس استانداردهای نسل جدید بسازه. با بهتره بگیم یه نسخه کاملا جداگونه و اپتیمایز شده تر و تمیز مثل Max Payne 3.
که صد البته راکستار هیچی نمیفهمه که داره چکار میکنه چرا که اینجا بازیسنتره.
شما اومدی پست دادی و بقیه این حق رو دارن پستت رو نقل و قول کنن.
البته قبل از اینکه شما از تاپیک بری اینجا توسط دوستان کنسول فن همیشه در صحنه نابود میشه/شده;)
شما مواظب باش یوزرت Banned.Person II نشه:-$

پ.ن: یه خورده اطلاعاتتون رو آپدیت کنین. زشته توی سال 2014 این حرفای نخ نمای قدیمی رو بزنین. یه آمار ارقامی از Steam بگیرین و بفهمین چه خبره.

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
جالبه دوستان به سطحی رسیدن که دیگه دارن حرف Intel کبیر ترول میکنن :)) اونم شرکتی که عملا با IBM مقایسه میشه اصلا کلاسش کاریش سوای این حرفاس که بخوان حتی فکرشو بکنید.
اتفاقا AMD برای کنسول ها خیلی خوبه :x به هر حال مشخصه این 711 میلیون نفر سوای گیمر بودن خواهان کیفیت بالا قطعات سخت افزاری هم هستن

کاشف به عمل اومده مارک سرنی برای حل مشکلاتش میرفت پیش مهندسین Intel مشاوره میگرفت :d هر حرفی که از طرف Intel منتشر بشه کاملا کارشناسی شدس بقال سر کوچه که امار نداده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
متاسفم، پست من در جهت اعتراض به ترول ایشون بود، اما 1 دقیقه بعد از ارسال حذف شد و این ترول هنوز سر جاشه!
مگه اراسل ترول و این تصاویر مضحک خلاف قوانین ارسال پست نیست؟ ترول جزء اسپم به حساب نمیاد؟
حذف جهت داره پست ها و فن بازی دیگه از حد گذشته!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خداییش این که میان میگن شرکت‌ها علاقه‌ای به پی‌ سی‌ ندارن و فلان شرکت تاخیر زده پس کسی‌ به پی‌ سی‌ اهمیت نمی‌ده جزو خنده دار‌ترین چیز‌هایی‌ هست که می‌شه تو اینترنت خوند،بعدش هم میگن ما خودمون پی‌ سی‌ گیمریم ولی‌ باید فکت هارو گفت.:lol:
الان نزدیک به دو سال هست که حتا استودیو‌های انحصاری ساز هم دارن به PC نزدیک میشن و علاقه خودشون رو برا ساختن بازی برا pcنشون دادن،بعد دوستان میگن شرکت‌ها رغبتی برا بازی سازی رو PC ندارن :D
====
حداقل دو ثانیه وقت بذارین یه نگاهی‌ به‌Chart های استیم بندازین بعد در مورد فروش و برتریت و پایرت اینجور چیزا حرف بزنین.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوباره بوی گند فن بازی از یک تاپیک زد بالا
اینکه کنسول بهتره یا pc ، کی پایرت میکنه یا کی نمیکنه ، بازی برای کی میاد برای کی نمیاد
دقیقا شبیه همون دعوایی هستش که دوتا بچه کوچیک سر بهتر بودن اسباب بازیشون میکنن
------------------------
آره آقا من گفتم به خاطر تاخیر های پیاپی و بلند مدت Gta رو همچین پایرتش میکنم انگار از همون اول پایرت بوده ( به لطف دوستان پستم پاک شد )
کلا به این مسائل پایرتی هم اهمیت نمیدم ، شرکتش بازیکن و زبان ایرانی رو آدم حساب نمیکنه اونوقت یک عده افتخار میکنن به این شرکت ها پول بدن
ترجیح میدم خودم باشم تا یک کنسول بازی که تمام بازی های ps3 رو پایرت کرده و حالا اومده برای من ... :|
اینا پایرت نیست پس چیه ؟ برای کنسول ها بخش جداگونه مخصوص هــک داریم و کلی آموزش آنبن و جلوگیری از بن شدن و ... و در کنار اینا کلی هم ادعای پول دادن پای بازی و ...
----------------------
یاد بچگیمون بخیر : فقط میخواستیم بازی کنیم و سرگرم بشیم ، حالا مهم نبود pc یا ps باشه یا سگا باشه یا نینتندو یا آتاری یا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر