Bungie حرکت از Halo به سوی Destiny را مانند آزادی توصیف کرد

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Bungie می گوید حرکت از Halo به طرف ساخت Destiny مانند یک آزادی بود، این یک اصل مهم برای استدیویی است که به دنبال خلاقیت و تجربه های جدید است.

xu7ka73rrxkbezqivmdr.png

David “Deej” Dague مدیر روابط عمومی استدیو، در مصاحبه ای که با Usa Today داشت گفت این برای Bungie مهم است که چیز های جدیدی را تجربه کند و در ادامه اضافه کرد :" ما هیچ زمان تجربه هایی که در طی ساخت Halo بدست آوردیم را فراموش نخواهیم کرد."

او گفت:
" استدیو ما هیچ وقت بر دستاورد ها و تجربه هایی که از Halo بدست آوردیم چشم پوشی نخواهد کرد. اما به عنوان سازندگان، هنرمندان و افرادی که دارای ذهنیتی برای ساخت یک بازی جدید و متفاوت هستند، این مسئله ای هیجان انگیز می باشد و مانند یک آزادی است. و با خود میگوییم، در حال حاضر میخواهیم چه نوع داستانی را روایت کنیم؟"

او در ادامه اشاره کرد که ترک کردن فرانچایز Halo به کمک افراد متعددی در استدیو انجام شده.

بعد از این که ساخت Halo به استدیوIndustries 343 محول شد، Bungie در حال حاضر قادر است تمام تمرکز خود را برای انجام برنامه 10 ساله خود بر روی destiny بگذارد.

عنوان Destiny روز سه شنبه بر روی PS4,PS3,X360,XBOX ONE منتشر شد

Source 1
Source 2

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
دیگه دیدن کم کم هیلو داره میاد زیر 90 ولش کردن :D 97 - 95 - 94 - 91 :D
آره به همین خاطر ولش کردن، بازی خودشون مستقیم اومد رو 75 :D مسلما Halo های اصلی تا 10 سال دیگه هم نمیتونن به 75 برسن :D
=
کامنت قبلی رو خواستم ویرایش کنم، همین جا میگم دیگه :D بانجی یه تیم مستقل بود که مایکروسافت خریدش، 7 سال بعدش هم مستقل شدن، حالا دلایلش چی بود دقیق مشخص نبود ولی هر چی بود دو طرف حداقل از نظر خودشون راضی بودن :D

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
دستینی سقوط بانجی بود هرجور حساب کنی از نظر کیفی یه فاجعه تو کارنامه ی بانجیه استدیویی که یه زمان جزو سه تا استدیوی بازیسازی بود کنار راکستار و بلیزارد الان بازی با متا 75 ساخته

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آره به همین خاطر ولش کردن، بازی خودشون مستقیم اومد رو 75 :D مسلما Halo های اصلی تا 10 سال دیگه هم نمیتونن به 75 برسن :D
=
کامنت قبلی رو خواستم ویرایش کنم، همین جا میگم دیگه :D بانجی یه تیم مستقل بود که مایکروسافت خریدش، 7 سال بعدش هم مستقل شدن، حالا دلایلش چی بود دقیق مشخص نبود ولی هر چی بود دو طرف حداقل از نظر خودشون راضی بودن :D

دلیلش پول بوده، این خط این نشون...کم کم اعضای اصلی Bungie شروع می کنن از تیم خارج شدن. Activision بازی ساز نو آور نمی خواد، یکی رو می خواد که تا جایی که بشه یه بازی رو هی بسازه و وقتی کاملا دوشیدش میزنه با تیپا میره سراغ یه چیز دیگه.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
کاری کرد که بازی با متای 97 و 95 و 94 و 91 میساختن :D
بابا خود دنیای Halo جوریه که نمیتونی بازی با متای پائین بسازی :D.
ولی با همه اینا، اینها دو سال دیگه تو مایکرو مونده بودن بازی خودشون میساختن، تو بدترین دوران که مایکروسافت شده بود دیکتاتور اعظم استودیوهاش و همه شاکی بودن ازش اینا رفتن!

دلیلش پول بوده، این خط این نشون...کم کم اعضای اصلی Bungie شروع می کنن از تیم خارج شدن. Activision بازی ساز نو آور نمی خواد، یکی رو می خواد که تا جایی که بشه یه بازی رو هی بسازه و وقتی کاملا دوشیدش میزنه با تیپا میره سراغ یه چیز دیگه.
آخه اینا برای پول، چند میلیارد پول دادن به مایکروسافت تا سهام بانجی آزاد کنن بعد برن مستقبل بازی بسازن و بدن اکتی ناشرش بشه؟ :).
دیوانن مگه؟ :|

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بابا خود دنیای Halo جوریه که نمیتونی بازی با متای پائین بسازی :D.
ولی با همه اینا، اینها دو سال دیگه تو مایکرو مونده بودن بازی خودشون میساختن، تو بدترین دوران که مایکروسافت شده بود دیکتاتور اعظم استودیوهاش و همه شاکی بودن ازش اینا رفتن!

آخه اینا برای پول، چند میلیارد پول دادن به مایکروسافت تا سهام بانجی آزاد کنن بعد برن مستقبل بازی بسازن و بدن اکتی ناشرش بشه؟ :).
دیوانن مگه؟ :|

والا از کجا میدونی چند ملیارد؟ دوما مطمئن باش خودشون ندادن همون Activision داده.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,538
نام
Mehrdad
تبلیغات وحشتناک همین میشه. اگر این همه واسه بازی Hype درست نمی کردن الان اینجوری نبود. کسی هم خیلی نکوبوند ولی واقعا اصلا در حد اندازه اونی که خودم شخصا فکر می کردم نبود. یه بازی خیلی معمولیه همین!
این وسط موفق ترین شرکت، اونی هست که پشت تبلیغات بازی بوده! ببینید کاری کرد که هنوز نیومده بازی، خرجش کامل در اومده، مثل بنز هم می فروشه و کاری کرده که هر کسی بازی رو خریده به زور می خواد به خودش بقبولونه که Destiny شاهکاره. این حقیقت رو قبول کنیم که تنها هدف Activision از این بازی استفاده از محبوبیت Bungie بود، فقط همین نه عرضه یه بازی شاهکار که کاملا به هدفش رسید. واقعا دور و زمونه بدیه که بازی ها به خاطر تبلیغات پشتشون می فروشن نه ارزش خود بازی...
به امتیازات کاری ندارم شما چند ساعت تجربه کردی که میای میگی معمولی؟ جالبه بعد شما ها به طرفداران tlou میگفتین امتیاز پسند... حالا که به destiny رسید و متا اومد زیر 80 امتیازات از همه چیز مهمتره؟
کاری کرد که بازی با متای 97 و 95 و 94 و 91 میساختن :D
فکر نمیکنم "مایکروسافت" کاری کرده باشه هیلو هرچی بود از بانجی بود:d البته این نظر منه

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
حرکت از سوی هیلو باعث شد پرت بشی ته دره بانجی جان :D با کلی ناز و ادا از مایکروسافت جدا بشی، توی n تا کنفرانس سونی دهن کجی کنی به فن بیس 15 میلیونیت روی کنسول رقیب، 4-5 سال زمان داشته باشی که با سرمایه‌ی تموم نشدنی اکتیویژن بازی بسازی و هر روز هم مصاحبه کنی راجع به ویژگی‌های انقلابی بازیت، آخرشم با کلی بدبختی و اسکی رفتن از روی Gearbox یه بازی با متای 70 بدی دست مردم! خالق بهترین لحظات نسل ششم و هفتم من، تا الان که Epic Fail نسل هشتمی بدون شک. بعد از شش سال به فکر آواتار جدید باید باشم احتملا :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
زیاد نمیشه به فروش بازی استناد کرد چون کلا بازیهای اکتی بیشتر از چیزی که هستن فروش دارن اونم قطعا به علت قدرت مارکتینگ این شرکت هست

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,538
نام
Mehrdad
توی n تا کنفرانس سونی دهن کجی کنی به فن بیس 15 میلیونیت روی کنسول رقیب،
شما دهن کجی برداشت کردید:) چه قدرم از ضعف بازی ناراحت شدی از پستت غم میباره... واقعا برام قابل درک نیست 80% فن های xbox با خوشحالی از شکست امتیازات میگند...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من مشکل از بانجی نیست حالا بازی بیاد انجام میدم نظرم میگم کامل اما به نظر من تا اینجا انتظار ها خیلی از بانجی بالا بود یه جوری انگار ملت انتظار دارن طرف هرچی میسازه HALO باشه یا به خوبی HALO باشه بانجی میتونه با دیدن مشکلات در نسخه های بعدی بازی مشکلات بازی حل کنه با توجه به اینکه بازی قراره 10 ساله باشه حتما نسخه های دیگه ای مثل پچ برای این بازی میاد که دنیا های جدیدی میاد و داستان و روایت متفاوت اما نمیدونم چرا انقدر ملت انتظار هاشون از استدیو ها الکی بالا میبرن بعد کله پا میشن هرچند این وسط یه عده هم اون ضرب المثل معروف که میگه دیگی که برای من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه بازی در میارن وگرنه قرار نیست استدیو ها هرچی میسازن عالی باشه بعضی وقت ها به نظر استدیو بازی خوب میاد اما سلیقه عمومی نسبط به بازی منفیه حالا یا برای انتظارات بالا یا برای اینکه واقعا اون چیزی که باید میبوده نبوده .
وقتی بعد دستینی میری اعضای اینجا رو میبینی میخوای فرشو گاز بگیری:lol:
http://forum.bazicenter.com/groups/285-members/

بابا اون وسط نصف بیشتر بچه ها HALO فن هستن بعضی هاشون من میشناسم باهاشون HALO بازی کردم زیاد اینجور چیزا رو جدی نگیر .:d

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فکر نمیکنم "مایکروسافت" کاری کرده باشه هیلو هرچی بود از بانجی بود:d البته این نظر منه​

آره بانجی قبل از هیلو همش داشت فرانچز های میلیونی در میکرد از خودش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر