صد بار تَحسین ِ راک استار....!

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
جفتشون در جایگاه خودشون شاهکارن:)
مقایسه این دو تا بازی هم حرامه:| :d
داداش وقتي تلو بازي ميكني انگار داري فيلم ميبيني !!
ولي تو gta واقعا بازي كه چه عرض كنم زندگي ميكني ...!
واي عاشق صداي ترورم fu*k دي

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
فوق العاده بود واقعا لذت بردم :x از B.F.M.V عزیز واقعا تشکر میکنم بسیار نکته بین و دقیق بررسی کردید .

به ضرس قاطع میگم GTAV بهترین بازی که هر گیمر در دوران زندگیش میتونه تجربه کنه

حقیقتشو بگم من پارسال یه ذره بازی رو X360 شروع کردم وقتی با این حجم عظیم از جزیئات روبرو شدم بلافاصله بازی قطع کردم و تا همین لحظه بی صبرانه منتظر نسخه PC هستم :x
فکرشو بکنید تمام زیبایی ها جزئیات بازی یکطرف .. مادهایی که قراره برای این شاهکار روی نسخه PC عرضه بشه یکطرف دیگه

چون صحبت از ناتی داگ شد باید بگم من به طرفداران ناتی داگ و بازیهاش احترام میزارم اما GTA بدونه کوچکترین شکی بهترین بازی دنیاس

خلق این همه جزئیات با دقتی بینظیر کار حضرت فیله هیچ استدیو سازنده بازی به گرد پای راک استارم نمیرسه
TLOU با تمام زیبایی که داره اما در انتها یک پایان داره و مثل یک فیلم زیباست که شما میتونید بارها تماشا کنید از گیم پلی و داستان لذت ببرید اما در نهایت یک بازی خطیه که بعد 10 بار تکراری میشه.

اما تو GTAV داستان به اینجا ختم نمیشه شما وارد یک زندگی LIVE میشد که حتی بعد اتمام بازی میتونید تو دنیای بیکران بازی سالها سرگرم باشید بنوعی تموم شدنی نیست

درکل میتونم بگم از نظر من GTAV بهترین بازی دنیاست :x
اول GTA V اومده بعد WATCH DOGS پس نمیشه گفت کهGTA از WATCH الگو بر داشته

داداش گلم WATCH DOGS یوبی سافت خاک دم در شرکت راک استارم نمیشن چه برسه بخوایم مقایسشون کنیم :d

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این حجم از جزییات رو نمیشه رو ایکس باکس یا Ps3 با زمان محدود رو تلویزیون انجام داد
منتظر نسخه PC ـم فقط

مقاله هم عالی بود
فقط عکسا کیفیّت اش خیلی پایین بود اگه میشه عکس بهتر بذارید

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
این حجم از جزییات رو نمیشه رو ایکس باکس یا Ps3 با زمان محدود رو تلویزیون انجام داد
منتظر نسخه PC ـم فقط

مقاله هم عالی بود
فقط عکسا کیفیّت اش خیلی پایین بود اگه میشه عکس بهتر بذارید
ممنونم دوست عزیز ....
در مورد عکسا هم ، من از روی ویدئو اسکرین شات گرفتم امکان گزاشتن عکس با کیفیت بالاتر نیست.... و جایی هم نیست که بشه تمام عکسارو با کیفیت بهتر پیدا کرد ... از این بابت شرمندم .

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
جالب بود
ولی چند ده تا شاید بیشتر تو،نسخه ی قبلی هم بود دی
مثل عینک.فک کنم دمپایی.تم گوشی.رینگ تون گوشی و ...
در کل خیلی وقت پیش بازی کردمش وقتشه بعدا برم سراغش دوباره دی
تا،جدیده بیاد
فعلا سرم با دد ریزینگ 3 شلوغه خیلی عالیه!به همه پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه زامبی دوس دارین دد ریزینگ رو بازی کنید کنید اپن ورلد هم هست جای جیتی ای رو تا موقعی که میآد پر کنید دی
یک دفعه میبینید وات د ... 200 زامبی جلوتونه !ببخشید زدم جاده خاکی ولی
دد ریزینگ 3 تجربه جالب ی بود و هست برام سبکش جالب و داستان قابل قبول و قشنگ بود و هست
اگه سیستمتون نسبتا خوبه برید سراغش البته ممکنه به دل هر کسی نشینه
نسخه 2 شم اومده بود نگرفتم الان اینو
دیدم دلم میخواد اونم بگیرم شاید!
راستی محیط بازی اندازه انگشت شصت شما رو مپ جی تی آی در حالت زوم اوت!دی هم،نباشه!!! ولی تعداد زامبی ها باور نکردی.دلهره آور و مهیج هست که تو هیچ بازی ای دیده نشده!یا حداقل من ندیدم!مثل فیلم ها و سریال Twd میمونه!
بازم دوستان ببخشید پستم بیربط به جی تی آی پیشرفت !
منم بیصبرانه منتظر اومدنشم جون میدونم داستانش و گیم پیلیش محشره
Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
داداش گل خسته نباشی، دستت درد نکنه، اول باید از شما تشکر کرد بابت این مقاله و توضیحات زیبا، که هر کدوم باعث میشه در وهله ی دوم از راک استار و مدیر و سازنده های درون این شرکت تشکر کرد.
منی که هنوز بازی رو تجربه نکردم و منتظر نسخه ی PC هستم، بشدت درجه هایپم زد بالا :d.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
فوق العاده بود واقعا لذت بردم :x از B.F.M.V عزیز واقعا تشکر میکنم بسیار نکته بین و دقیق بررسی کردید .
داداش گل خسته نباشی، دستت درد نکنه، اول باید از شما تشکر کرد بابت این مقاله و توضیحات زیبا، که هر کدوم باعث میشه در وهله ی دوم از راک استار و مدیر و سازنده های درون این شرکت تشکر کرد.
منی که هنوز بازی رو تجربه نکردم و منتظر نسخه ی PC هستم، بشدت درجه هایپم زد بالا :d.

ممنونم امیدوارم از مطلب و تاپیک لذت برده باشین ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر