هدف استودیو Playground "تبدیل شدن به بهترین استودیو ساخت بازی racing در جهان" است

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سازنده بازی Forza Horizon استودیو Playground قصد "تبدیل شدن به بهترین استودیو ساخت بازی racing در جهان" را دارد.

waxq0wrqhjikvpqdrl7a.jpg
creative director بازی Ralph Fulton در مصاحبه ای با سایت videogamer گفت: " ما نسبتا کمپانی تازه تاسیس و جوانی هستیم. ژانویه سال آینده استودیو ما وارد پنجمین سال فعالیت خود می شود که از لحاظ توسعه بازی ها مدت نسبتا کوتاهی است. من فکر می کنم ما برای این استودیو تشکیل داده ایم که بتوانیم تبدیل به بهترین استودیو ساخت بازی racing شویم. هنوز افتخاراتی هست که ما دوست داریم به دست آوریم و من فکر می کنم ما بهترین کار ها را انجام می دهیم تا این این چیز ها را به دست آوریم. ساخت بازی Forza ما را قادر ساخت تا این کار را انجام دهیم و با بهترین ها رقابت کنیم. این که آینده چه پیش خواهد آمد، مشخص نیست اما در حال حاضر ما عاشق کار خود و همکاری با استودیو Turn 10 برای ساخت Forza هستیم."

استودیو Playground توسط تعدادی از کارمندان استودیو Codemasters در اوایل سال 2010 ایجاد شد. بعد از مدتی افراد با استعدادی از استودیو های بزرگی مثل Evolution Studios, Rockstar North وUbisoft Reflections به این استودیو پیوستند.

lnbgy09be15j2cyc0qkj.jpg

اولین بازی این استودیو شماره اول Forza Horizon بود که سال 2012 منتشر شد و مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. حال Fulton انتظار بسیار زیادی دارد تا شماره دوم Forza Horizon باز هم مورد توجه منتقدان قرار بگیرد و موفقیت شماره اول بازی را تکرار کند.

"ما اولین شماره Forza Horizon را در طول 18 ماه ساختیم و در همان زمان که استودیو تشکیل شد، ساخت بازی هم شروع شد و من فکر می کنم بازی که ما در آن فضا و زمان ساختیم، عالی بود. بدیهی است که با ساخت Forza Horizon 2، من چنین احساسی دارم که پاهای خود را دراز کردیم، از تکنولژی جدید (Xbox One) استفاده کردیم و روی ایده های که داشتیم فکر کردیم... منظور من اینه که ویژگی های Forza Horizon 2 بیشتر از Forza Horizon 1 است چه از نظر تعداد و چه از نظر جاه طلبی و گستردگی. در آخر من احساس بسیار خوبی دارم نسبت به آن چیزی که داخل box قرار دادیم(تکمیل ساخت Forza Horizon 2)."

Forza Horizon 2 در تاریخ 30 ماه سپتامبر برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد و نسخه Xbox One بازی توسط استودیو Playground ساخته، شده است.

منبع

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
اصلا نیاز به شمردن جوایز سایتها نیست.هرکی جفتش رو تجربه کرده باشه میتونه بدون فکر کردن بگه که Forza H یه چیز دیگه بود.همه رو شگفت زده کرد.
امسال هم با اینکه DriveClub واقعا ترکونده ویدیوهای قبل ریلیزش, اما من بیشتر با F.H 2 حال کردم چون گیم پلی خیلی فان تری داره.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اشتباه یادته حاجی :D تعداد جوایز FH بیشتر از MW بود.

X-Play - Forza Horizon

Cheat Code Central - Need for Speed: Most Wanted

Spike TV Video Game Awards - Need for Speed: Most Wanted

Game Informer - Need for Speed: Most Wanted

Freakin’ Awesome Network - Need for Speed: Most Wanted

Digital Trends - Forza Horizon

Game Revolution - Need for Speed: Most Wanted

INFO Games - Forza Horizon

Game Masters UK - Forza Horizon

Yahoo! Games
- Need for Speed: Most Wanted

MGnews - Forza Horizen

G3AR - Need for Speed: Most Wanted

XGN - Need for Speed: Most Wanted

HunGamer - Forza Horizon

VidaExtra - F1 2012

Lazygamer - Forza Horizen

IGN - Trials Evolution

Game Focus - Forza Horizen

Baixaki Jogos - Need for Speed: Most Wanted

SpazioGames - Forza Horizon

OXCGN - Sonic and All Stars Racing Transformed

ComboCaster - Need for Speed: ​​Most Wanted

AllAgeGaming - Forza Horizon

4News.it - Forza Horizon

Area Games - Forza Horizon

ActionTrip - Need for Speed: Most Wanted

Game Spot - Forza Horiozn

TheGamersHub: Need For Speed: Most Wanted

New York Daily News - Forza Horizon

GameZone - Forza Horizon

eGamer - Need for Speed: Most Wanted

GameFocus - Forza Horizon

PixelJumpers - Forza Horizon

3DJuegos - Trials Evolution

Entertainmentfuse - Need For Speed: Most Wanted

Game Trailers - Forza Horizon

Console Monster - Forza: Horizon

gamrReview - Forza: Horizon

The Gamer Access - Sonic & All-Stars Racing Transformed

TheSixthAxis - Wipeout 2048

Hardcore Gamer - Forza Horizon

GameMAG - F1 2012

Techtudo - Need for Speed: Most Wanted

VGW - Sonic & All-Stars Racing Transformed

Z-Giochi - Forza Horizon

Everyeye.it - Forza Horizon

Gamer Node - Forza Horizon

Pixl Bit - Forza Horizon

MMGN - Need For Speed: Most Wanted

Extreme Gamer - Forza Horizon

Mania - Need for Speed: Most Wanted

4players.de - Forza Horizon

GameFAQs - Need For Speed: Most Wanted

درسته. Forza horizon در سال 2012 راحت بهترین ریسینگ سال شد.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تا اونجایی که یادم میاد بهترین بازی ریسینگ سال 2012 بازی Mostwanted شد . هم تو VGA و هم با تعداد بیشتر انتخاب در سایت های مختلف . ---------------------اینکه هدفت بهترین شدن باشه که خب مشکلی نیست و عالی ولی هنوز خیلی راه دارن تا به T10 و اللخصوص به بهترین شبیه ساز یعنی PD برسن .
هورایزن بهترین شد ولی اینا مهم نیست مهم تجربه بازیهمهم نیست چقد از ماکروسافت و اکس باکس بدت میاد اگه ریسینگ باز باشی و هورایزن بازی کنی عاشقش میشییعنی خیلی هارو دیدم از فورتزا.جی تی.نیدفوراسپید و..بدشون میاد ولی تا حالا نشنیدم کسی از هورایزن بدش بیادحتی سونی فن:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کاری به بحث ندارم ولی بهترین ریسینگ VGA 2012 موست وانتد 2012 شد، فک کنم ارزش این جایزه بیشتر از سایت هایی باشه که خیلی هاشون (نه همشون) مشخص نیست از کجا اومدن (و البته که خیلی هاشون هم به NFS MW 2012 رای دادند.).
اصلا نیاز به شمردن جوایز سایتها نیست.هرکی جفتش رو تجربه کرده باشه میتونه بدون فکر کردن بگه که Forza H یه چیز دیگه بود.همه رو شگفت زده کرد.
شما که هر کی و همه نیستی، هستی؟

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
در اینکه PlayGround Studio استودیوی قدرتمندیه و کیفیتش رو با Forza Horizon نشون داد هیچ شکی نیست ولی اینکه بخواید از خودتون فکت صادر کنید و اون رو از Polyphony برتر بدونید و حتی بهترین ریسینگ‌ساز جهان (!!!) اونم فقط و فقط با ساخت 1 بازی لقب بگیره یُخده آدمو اذیت میکنه...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
شما که هر کی و همه نیستی، هستی؟
منظورم از هرکی گیمر بدون تعصبه که بازی خوب رو - ورای اینکه رو چه پلتفرمی میاد و طرفدار چه کنسولیه - بازی میکنه.
منظورم از همه هم کل صنعت گیم هست.این بازی همه رو سورپرایز کرد.
منم تا قبل اینکه F.H رو تجربه کنم میگفتم 2012=NFS (حتی پستهام هم تو تاپیکش هست).اما بعد تجربش نظرم کاملا برگشت.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
در اینکه PlayGround Studio استودیوی قدرتمندیه و کیفیتش رو با Forza Horizon نشون داد هیچ شکی نیست ولی اینکه بخواید از خودتون فکت صادر کنید و اون رو از Polyphony برتر بدونید و حتی بهترین ریسینگ‌ساز جهان (!!!) اونم فقط و فقط با ساخت 1 بازی لقب بگیره یُخده آدمو اذیت میکنه...
همین یک دونه بازیش باعث شده الان که نزدیکای ریلیز horizon 2 هست و من به جای one رفتم ps4 خریدم مثل سگ پشیمون باشم:d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حالا این صحبتها که بیشتر کارکرد داغ کردن هایپ رو ایفا میکنه. ولی خوب دعوای بازیها و فناشون همیشه جذابه و رقابت Drive Club و Horizon 2 هم بنوبه خودش میتونه جالب باشه. باید دید هورایزن فعلا از پس باس اول بازی که همون Crew باشه بر میاد در مراحل بعد به Driveclub هم میرسیم. حالا تا بخواد به خود فورزا و جی تی که غول آخر باشن برسه راه طولانیه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا این صحبتها که بیشتر کارکرد داغ کردن هایپ رو ایفا میکنه. ولی خوب دعوای بازیها و فناشون همیشه جذابه و رقابت Drive Club و Horizon 2 هم بنوبه خودش میتونه جالب باشه. باید دید هورایزن فعلا از پس باس اول بازی که همون Crew باشه بر میاد در مراحل بعد به Driveclub هم میرسیم. حالا تا بخواد به خود فورزا و جی تی که غول آخر باشن برسه راه طولانیه
بزارین اول DC منتشر شه و نقد هاش بیاد بعد ازش باس بسازید یا crew که معلوم نیست
باز حداقل ،شماره اول این بازی حسابش پس داده .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بزارین اول DC منتشر شه و نقد هاش بیاد بعد ازش باس بسازید یا crew که معلوم نیست
باز حداقل ،شماره اول این بازی حسابش پس داده .
توضیح دادم که ایشون هایپ خودشون رو دارن داغ میکنن ما هم از اینور شروع کردیم:d بلاخره حرف هست میزنیم دیگه کونتور هم که نداره یه خورده شعله رو افزایش میدیم تا ببینیم خدا چی میخواد

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
وقتی یکی با ساخت 2 تا بازی میشه استاد چرا مثلا playground رو برتر از polyphony ندونیم؟!!/:)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
پس باس اول The Crew
باس دوم DC
Project Cars جزو باس هایی که Forza باید شکستشون بده نیست؟ :d
به نظر من که حداقل توی این چند تا بازی racing که تا آخر سال منتشر می شند فقط Forza Horizon 2 با انتشار شماره اول و موفقیتش، کیفیت بالا و گیم پلی خوبش تضمین شدست:d
بقیه بازی ها مثل PC و The Crew هر چند خیلی خوب به نظر می رسند ولی هنوز مشخص نیست در آخر و موقع انتشار چه کیفیتی ارایه می دند:d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
همین نامردا باعث شدن که ما دیگع نع دیرت درست حسابی ببینیم نه گرید درستحسابی واقعا کارشون درسته و هدفشون هم براشون قابل دست یافت

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
پس باس اول The Crew
باس دوم DC
Project Cars جزو باس هایی که Forza باید شکستشون بده نیست؟ :d
به نظر من که حداقل توی این چند تا بازی racing که تا آخر سال منتشر می شند فقط Forza Horizon 2 با انتشار شماره اول و موفقیتش، کیفیت بالا و گیم پلی خوبش تضمین شدست:d
بقیه بازی ها مثل PC و The Crew هر چند خیلی خوب به نظر می رسند ولی هنوز مشخص نیست در آخر و موقع انتشار چه کیفیتی ارایه می دند:d

راست میگی اون رو هم یادم رفت:d

کلا Playground کار سختی پیش رو داره. آرزوی موفقیت دارم

البته با گیم پلی که من این اواخر از PC دیدم کلا پشت سر گذاشتن اون کار سختی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر