کار ساخت نسخه PC | GTA V از سال 2012

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
PC Lead Platform For New-Gen Version
60611300795621900900.jpg

با توجه به اطلاعات جدید بدست امده در مورد عنوان GTAV شرکت Rockstar اینطور که مشخص شده نسخه PC بازی پرطرفدار GTAV از سال 2012 در دست ساخت و توسعه میباشد کما اینکه در این خبر هیچ اشاره ای به نسخه های PS4 و Xbox One نشده و با توجه به ساختار بسیار شبیه دو کنسولX86 نسل جدید میتوان این حدس را زد که راک استار از ابتدا کار طراحی و ساخت New-Gen روی نسخه PC اغاز کرده و بنوعی نسخه PC لید پلتفروم خواهد بود.

تسترهای شرکت Rockstar تا June 2013 مشغول به تست نسخه PC بودند و یکی از مشکلات پشتیبانی از سیستم عامل های 64 بیت اعلام شده است این در حالی هست که قبلا نشانه هایی از بازی در درایو کارتهای گرافیکی AMD دیده شده بود.
به احتمال بسیار زیاد شاهد یک نسخه بی نقص بروی پلتفروم PC خواهیم بود.

منبع

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
یه موقعی من گفتم نسخه pc با کنسولها همزمان در حال ساخت بوده و اینو اون کارمند اخراج شده از راک استار اعلام کرده بود بعد کنسولیا مسخره میکردن،راک استار بوی پول به دماغش میخوره و هوس میکنه رو نسل بعد بده میبینه اگه رو pc بده بعد رو نسل بعد فروشش زیر نصف میشه میاد اینقدر pc رو عقب میندازه تا بتونه رو نسل بعد بده،از gta 6 شاید اینهمه تاخیر نخواهید بود
ولی یه سوال بزرگ ،pc لید پلتفرمه و یه نسخه کاملا مجزا از کنسولیا هست و نیاز به پورت هم نداشته
اون استخدام لیدز راک استار برای پورت تو 2013 برا چی بوده این که پورت نبوده و نسخه مستقل بوده واقعا red dead در حال ساخته یا میخواستن بسازن بعد منصرف شدن یا اونموقع red dead بعدی رو داشتن میساختن و خواستن نیرو برای پورت اون بگیرن یا اینکه میخوان با red dead بعدی رو pc نسخه های قبلیشو همراه کنن؟

این راک استار مرموزه و متاسفانه اطلاعاتش کم لیک میشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فک نکنم راکک استار بخواد لید پلتفرمر رو pc بزنه.... همون جوری که بازی برای مهم ترین بازتاب هاش از کنسول استفاده شد... برای نسل جدید هم از کنسول استفاده میشه...

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
خوبه خداروشکر چقدر خوب خوبیه ادم ذوق میکنه چی بگم دیگه انقدر بدون جی تی ای نمیتونم زندگی کنم دارم لاست اند دمند رو بازی میکنم دلم نمید رو نسل ۷ بازی کنم

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
Lead Platformـه Next-Gen منظورشه:|
What !؟
شما مثل اینکه معنی Lead Platform رو نمی دونی !؟ /:):d
نکنه فکر میکنی بازی از ابتدا دوباره ساخته شده برای کنسولهای نسل بعد و PC !؟ از ابتدا تمام کدها دوباره نوشته شده !؟
اصلا شما برید همین TestLog رو یه نگاهی بندازید این مربوط به وقتی میشه که نسخه های کنسولی (نسل هفتمی) هم داشتند
تست میشدند پس چطوری باید اسمی از کنسولهای Xbox One و PS4 توش وجود داشته باشه!؟

azxt7bu962bams9cress.jpg

در اصل این TestLog به عینه داره میگه نسخه PC همون اواخر داشته باسه PC هم پورت می شده و احتمالا بعدا تصمیم می گیرن بازی رو از نسخه بهبود یافته نسل هشتمی پورت کنن

4eg8u2q12bj81tzs3nf9.jpg

zt7rmqwfchzct6fqoqdo.jpg

و نکته ای که وجود داره اینه که این xml خیلی وقت پیش دست یک سری منابع دیگه افتاده بود (که در حقیقت از دیسک نسخه PS3 استخراج شده بود)
که اگه یادت باشه خبرهایی هم مبنی بر اینکه نسخه PC از قابلیتهای DX11 استفاده می کنه نیز قبل از اینکه برای PC رسما بازی تایید بشه منتشر شده بود که در اصل منبعش همین xml بوده
اینجور که معلومه الان به دست DSOG افتاده و اونها هم برداشت شخصی خودشون رو ازش کردن و نمی دونم این قضیه لید پلتفرمش رو از کجا در آوردن!!؟؟ :d
پیشنهاد من اینه که مدیرها این خبر رو منتقل کنن به بخش شایعه ها

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
^^
انصافا خبر رو متوجه نشدی:D
میگه راکستار نسخه Next-Gen رو بر پایه PC ساخته، یعنی یه جورایی اگه X360 و PS3 رو از صحنه روزگار محو کنیم PC میشه Lead Platform، یا به قولی LPـه نسخه های نسل بعد!
تو همون فایل XMLـی که میگی از کلمه Last-Gen استفاده کرده برای Model های که روی تنظیمات Low اجرا میشن، یعنی مدل های Next-Gen رو برای PC درست کرده بودن:D

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
^^
انصافا خبر رو متوجه نشدی:D
میگه راکستار نسخه Next-Gen رو بر پایه PC ساخته، یعنی یه جورایی اگه X360 و PS3 رو از صحنه روزگار محو کنیم PC میشه Lead Platform، یا به قولی LPـه نسخه های نسل بعد!
تو همون فایل XMLـی که میگی از کلمه Last-Gen استفاده کرده برای Model های که روی تنظیمات Low اجرا میشن، یعنی مدل های Next-Gen رو برای PC درست کرده بودن:D
این برداشت شماست
اتفاقا خبر رو بهتر از شما متوجه شدم :d توی پست قبلی یک تصویر گذاشتم که دقیقا داره میگه مدلهای نسخه PC رزولوشن پایینتری دارن (خب طبیعتا منظورش نسبت به نسخه های نسل هفتمیه)
بازم می گم غیر ممکنه یک بازی دو تا Lead Platform داشته باشه مگر اینکه Remake بشه در صورتی که تایتل نسخه های نسل بعدی "Remaster" هستش نه "Remake"
حالا اگر منبع معتبری دارید که دقیقا از این xml چنین برداشتی که dso داشته رو کنید تا چکش کنیم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
این برداشت شماست
اتفاقا خبر رو بهتر از شما متوجه شدم :d توی پست قبلی یک تصویر گذاشتم که دقیقا داره میگه مدلهای نسخه PC رزولوشن پایینتری دارن (خب طبیعتا منظورش نسبت به نسخه های نسل هفتمیه)
بازم می گم غیر ممکنه یک بازی دو تا Lead Platform داشته باشه مگر اینکه Remake بشه در صورتی که تایتل نسخه های نسل بعدی "Remaster" هستش نه "Remake"
حالا اگر منبع معتبری دارید که دقیقا از این xml چنین برداشتی که dso داشته رو کنید تا چکش کنیم
کلا اشتباه متوجه شدی......
اولا اون مشکلات بازی رو میگه(یعنی ممکنه باگ بوده)
بازی از اول داشته بره 3 پلتفرم pc و 360 و ps3 ساخته میشده!(تو مراحل اولی ساخت که باگ تست رو انجام نمیدن که شما میگی
در اصل این TestLog به عینه داره میگه نسخه PC همون اواخر داشته باسه PC هم پورت می شده
واز اونجایی که حرف خودتون
نکنه فکر میکنی بازی از ابتدا دوباره ساخته شده برای کنسولهای نسل بعد و PC !؟ از ابتدا تمام کدها دوباره نوشته شده !؟
خوب راک استارم داره نسخه نسل هشتو از رو pc پورت میکنه دیگه!
بعدشم دو تا لید پلتفرم چیه بازی اصلا رو نسل هفت رو پی سی نیومده ....وقتی نیومده دیگه نمیدونم شما رو چه چیزی این حرفو میزنید(اگه بیشتر بهش فکر کنیم میفهمیم که اصلا معنی هم نمیده...)

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
با توجه به فروش خوب بازی رو استیم که غیر قابل انکاره و این که کنسول های نسل هشتمی هنوز کامل جا نیوفتادن،کاملا این موضوع منطقی به نظر می رسه@

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
این برداشت شماست
به نظرم اینقدر مطمئن حرف نزن
فیفا دو تا لید پلتفرم نداشت و ...
یه دقیقه توجه کنی به حرف بچه ها ،بد نیست
بازی همزمان رو هر سه نسخه داشته ساخته میشده ولی رو کنسولها زودتر شده.
بعد 2012 شاید هم زودتر شروع میکنه نسخه pc رو .مگه میشه 2 سال قبل از گلد بازی شروع کنن به پورت و تازه 2013 یاد یه طراح گرافیکی بیوفتن برای پورت
بازی دچار تحول میشه ،طبق اطلاعات اولیه که کارمند اخراج شده گفته بود بازی تک شخصیتی بوده ولی سه شخصیتی میشه
اون زمان هم بحث کنسولای نسل بعد شروع میشه.
راک استار هم میگه حالا دو تا نسخه برای دو نسل میزنیم
در مورد رزولوشن گفته than normal یعنی نسبت به حالت نرمال پایینتره نه نسبت به نسل هفت
نسبت به نرمالی که باید رو pc دیده شه

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
^^^^
من عین صحبتهای پستم رو با مدرک و تصویر از همون سورس توی پست اول ارائه کردم و از خودم چیزی در نیاوردم
حالا بعضی ها نمی خوان قبول کنن به من هیچ ربطی نداره به خودشون مربوطه
در ضمن FIFA رو مقایسه نکنید چون این عنوان برای دو نسل روی دو انجین متفاوت ساخته شده
اونجا هم گفته شده that normal نه than normal ! (برداشتتون تو حلقم!! :d) "مدلها رزولوشن پایین تری دارن که طبیعیه"
---------
من دیگه ادامه نمی دم چون هرچی گفتنی بود گفتم و در پایان قضاوت با همه دوستان

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
^^^^
من عین صحبتهای پستم رو با مدرک و تصویر از همون سورس توی پست اول ارائه کردم و از خودم چیزی در نیاوردم
حالا بعضی ها نمی خوان قبول کنن به من هیچ ربطی نداره به خودشون مربوطه
در ضمن FIFA رو مقایسه نکنید چون این عنوان برای دو نسل روی دو انجین متفاوت ساخته شده
اونجا هم گفته شده that normal نه than normal ! (برداشتتون تو حلقم!! :d) "مدلها رزولوشن پایین تری دارن که طبیعیه"
---------
من دیگه ادامه نمی دم چون هرچی گفتنی بود گفتم و در پایان قضاوت با همه دوستان
خبر داره میگه نسخه Last Gen بازی از رو PC داره ساخته میشه و هیچ حرفی هم از نسل هفت نزده اونوقت شما میای هی میگی لید پلتفورم :| باشه عامو لید همون PS3 اینجوری خوبه ؟ بعدشم میشه دو تا لید داشت خوبم میشه یجا واسه کنسول خروجی میگیری ی جا هم PC اونم به صورت جدا گونه این خود راک سر MP3 هم تایید کرد ...

نسخه ی PC فقط و فقط پا سوز نسل فعلی شد اگه بین نسلی نبود قبل تر از اینا باید منتشر میشد حالا هم اینجا عقل حکم میکنه اول به اون بالایی برسی (PC) بعد بیا از سر و تهش بزنی واسه اون پایینیا هم منتشر کنی این جوری واسه پول پرستی راک هم هم که شد یـ پورت تر و تمیز واسه PC خواهیم دید ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر