حضور و درخشش Claire Redfield و دختر Barry Burton در RE : Revelation 2 و اطلاعات جدید

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

6xm9gvladcq3oivyqf1m.jpg

اطلاعات جدید پیرامون Resident Evil : Revelations 2 در شماره نوامبر مجله GamesMaster منتشر شده است و با توجه به ویژگی ها و خصوصیات بازی , حضور و درخشش Claire Redfield به عنوان شخصیت اصلی و شخصیت رهبر و دختر Barry Burton (یکی از اعضای تیم آلفای STARS در RE1 و نسخه بازسازی شده) به نام Moira در بازی تایید شد .
نقش Claire بیشتر یک شخصیت مبارز در بازی است که در آن Moira نقش شخصیت پشتیبان را برعهده دارد و پشتیبانی از وی را فراهم می کند . دو حالت Single-Player و co-op یا بخش تک نفره و بخش دو نفره در بازی وجود دارد و هر دو حالت در Resident Evil : Revelations 2 قابل بازی هستند .

محیط بازی یک بازداشتگاه در جزیره ای متروکه و رها شده است و داستان بازی در حوادث بین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 صورت می گیرد و بین داستان RE5 و RE6 رخ می دهد (داستان RE Revelations بین RE4 و RE5 رخ داد) .

تمرکز گیم پلی بازی و سیک بازی به جای Action بیشتر بر روی Survival-Horror است . دشمن جدید در بازی که نوع آن "The Afliced" نام برده می شود و باید با آن ها مقابله کرد و چیزی "کاملا متفاوت" از زامبی های سری RE هستند .
در طی و جریان معرفی RE : Revelations 2 در Pre-TGS سونی , بازی به صورت 1080p و 60 فریم ریت بر روی کنسول های نسل حاضر و PC اجرا خواهد شد .
بازی در اوایل سال 2015 برای PC کنسول های PS4 و PS3 و Xbox One و Xbox 360 ریلیز و عرضه خواهد شد .

منبع

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ببخشید من برداشتم از رشد کردن ...:p . رشد نکرده اون بود :d (به دلیل قوانین عکس نمیتونم بزارم) اتفاقا کلیر و ربکا چمبرز از شخصیتهای کاملا رشد کرده این سری بودن :d!!

بهزاد از این موضوع ناراحت نیستی که کلا کلیر آب رفته:d : اسپویل قسمت مهم ماجراست

Boobs ها آب رفتن چرا ؟؟؟:d . دیگه رشد کردن چه دخلی به این قسمت داره .

متوجه نمیشم منظور شمارو! اما اینجا منظورش اینه که سنش زیاد شده و با تجربه تر منظورش اینه از رشد کردن!

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
شخصیت Claire در بازی RE Code Veronica تقریبا دست و پا چلفتی و خیلی کند بود . البته کپکام ثابت کرده شخصیت های قدیمیشون کلی فنون رزمی یاد گرفتن و Self Defence بالایی دارن! . امیدوارم کلیر هم کمی سرعت و قدرت بیشتری رو چاشنی کارش کنه تو این نسخه .
الان شما کلیر کد ورونیکا رو با مثلا ایدای شماره ی چهارم و ششم مقایسه میکنین؟ این چه جورشه دیگه؟ :d:|

ramin-v

کاربر سایت
Jan 21, 2008
12
نام
vahid
اینا به جایه اینکه داستان شخصیت های اصلی رو به یجایی برسونن هر روز یک شخصیت جدید درست میکنن. خسته شدیم اینقدر شخصیت های تازه به بازی اضافه شد.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اینا به جایه اینکه داستان شخصیت های اصلی رو به یجایی برسونن هر روز یک شخصیت جدید درست میکنن. خسته شدیم اینقدر شخصیت های تازه به بازی اضافه شد.
والا به مولا.
انگار میخوان همینجور مثل یه سریال بی پایان re بسازن.
ببخشید من برداشتم از رشد کردن ...:p . رشد نکرده اون بود :d (به دلیل قوانین عکس نمیتونم بزارم) اتفاقا کلیر و ربکا چمبرز از شخصیتهای کاملا رشد کرده این سری بودن :d!!

بهزاد از این موضوع ناراحت نیستی که کلا کلیر آب رفته:d : اسپویل قسمت مهم ماجراست

Boobs ها آب رفتن چرا ؟؟؟:d . دیگه رشد کردن چه دخلی به این قسمت داره .

متوجه نمیشم منظور شمارو! اما اینجا منظورش اینه که سنش زیاد شده و با تجربه تر منظورش اینه از رشد کردن!

به هر حال تجربه کسب کردن رو فیتنس آدم هم تاثیر میزاره:dبدن به انژی نیاز داره و با آب کردن چربی های بدن این انرژیو تامین میکنه :whistling::d

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
بله ما کاملا متوجه شدیم چند سالی سنش بیشتر شده و غیر شما همه منظور منو متوجه شدن که با شوخی بی شوخی گفتم کلا سیستم بدن و فیس کلیرو بهم ریختن که ربطی به با تجربه شدنش نداره .

والا به مولا.
انگار میخوان همینجور مثل یه سریال بی پایان re بسازن.
به هر حال تجربه کسب کردن رو فیتنس آدم هم تاثیر میزاره:dبدن به انژی نیاز داره و با آب کردن چربی های بدن این انرژیو تامین میکنه :whistling::d
کلیر از اولم فیت بود بدنش :whistling:(گفتم به دلیل قوانین عکسشو نمیتونم بزارم)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بله ما کاملا متوجه شدیم چند سالی سنش بیشتر شده و غیر شما همه منظور منو متوجه شدن که با شوخی بی شوخی گفتم کلا سیستم بدن و فیس کلیرو بهم ریختن که ربطی به با تجربه شدنش نداره .
نخیر من منظور شما رو همون بار اول فهمیدم ولی نخواستم این بحث باز کش پیدا کنه اسپویلرتم نخوندم چون از اسم اسپویلر وحشت میکنم از بس اسپویل شدم :d واسه این گفتم متوجه نشدم. همیشه حواستون درگیر این مسائل هست شاید لباسش گشاده خب عجب ها :|

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خیلی بازی شبیه به نسخه 4 سری RE شده :d
خدایی این نوع زامبی ها خیلی توی بازی تاثیر داره . مثلا فرق بین زامبی TLOU رو با RE یا همین COD خودمون که کلا شوته از قضیه (:d) مقایسه کنید .
مثلا تلو پیشرفت زامبی ها با گنده شدندشون یا تغییر شکل ظاهری قوی شدندشون رو نشون میده ولی در RE و بقیه با مسلح شدن یا گرفتن سلاح های بزرگ تر نشون داده میشن .
ببینیم RE:R2 چی میشه :d

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
نخیر من منظور شما رو همون بار اول فهمیدم ولی نخواستم این بحث باز کش پیدا کنه واسه این گفتم متوجه نشدم. همیشه حواستون درگیر این مسائل هست شاید لباسش گشاده خب عجب ها :|
دقت کردی حمید بینیش هم عقابی شده !! نمیدونم چرا هر چی بهش نگاه میکنم تفاوتها با کلیر زیاد میشه !! لباساش که سایز سایزشه :d . موهاشم از پشت تکنیک خوبی داره و طبیعی با همین عکس خراب جلوه میکنه . امیدوارم حداقل لباساشون مث مقوا موقع راه رفتن نباشه !!

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بلاخره کلیر ردفیلد اومد :excited:
البته من سری های فرعی بازی نکردم فقط تو قسمت Re2 باهاش اشنا شدم :d
اینجوری تو عکس ها معلومه انگاری واقعا می خوان یه بازی ترسناک درست جسابی تحویل بدند
البته بماند تا کوجیما و میکامی داریم غم نداریم :-":d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دقت کردی حمید بینیش هم عقابی شده !! نمیدونم چرا هر چی بهش نگاه میکنم تفاوتها با کلیر زیاد میشه !! لباساش که سایز سایزشه :d . موهاشم از پشت تکنیک خوبی داره و طبیعی با همین عکس خراب جلوه میکنه . امیدوارم حداقل لباساشون مث مقوا موقع راه رفتن نباشه !!

باباجان سنش زیاد شده خب حول و حوش 30 تا 35 سالشه فکر کنم. بینی با گذشت زمان F میندازه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر