درخواست معرفی یه بازی استراتژیک

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام دوستان یه مدتی هست تو مغازه وقتی بیکارم یا حوصله کار نداشته باشم میشینم قلعه بازی میکنه دیگه نسخه بازی رو حتی بلد نیستم چند هست از بازی خوشم میاد ولی مرجله ای هست حالا یه چیز میخوام ببینم تو این بازی هست ادامه بدم یا یه دونه دیگه بگیرم
دقیقا مثل این قلعه باشه ولی این قلعه مرحله به مرحله هست فرضا مرحله اول بهم گفت چوب جمع کنم بعد مرحله دوم گفت گوشت و قلعه رو تموم کنم اینطوری حوصله ندارم بازی کنم میخوام یه چیزی در مایه های harvest moon پلی 1 باشه از همون اول یه جا بده بعد خودت بزرگش کنی خانه درست کنی واسه مردمت و بعد شکارچی و نجاری ..... بعد به حکومتهای همسایه حمله یا ... انجام بدی
خلاصه نمیدونم چطوری بگم فقط اینو میگم بنده تو مرحله دوم یه قلعه و ... واسه خودم درست کردم بعد پیشرفت کردم و داشتم سروسامون میگرفتم :d یهو زد مرحله با موفقیت تموم شد مرحله بعد بازم از نصف راه شروع کردم دیگه حوصله ندارم
الان سوالم اینه یه بازی معرفی کنید از همون اول بهم مایحتاج کم رو بده بعد کم کم شروع کنم یا همین قلعه در اینده اینطوری هست؟
با سپاس

Masoud75

کاربر سایت
Jul 28, 2014
50
سلام دوستان یه مدتی هست تو مغازه وقتی بیکارم یا حوصله کار نداشته باشم میشینم قلعه بازی میکنه دیگه نسخه بازی رو حتی بلد نیستم چند هست از بازی خوشم میاد ولی مرجله ای هست حالا یه چیز میخوام ببینم تو این بازی هست ادامه بدم یا یه دونه دیگه بگیرم
دقیقا مثل این قلعه باشه ولی این قلعه مرحله به مرحله هست فرضا مرحله اول بهم گفت چوب جمع کنم بعد مرحله دوم گفت گوشت و قلعه رو تموم کنم اینطوری حوصله ندارم بازی کنم میخوام یه چیزی در مایه های harvest moon پلی 1 باشه از همون اول یه جا بده بعد خودت بزرگش کنی خانه درست کنی واسه مردمت و بعد شکارچی و نجاری ..... بعد به حکومتهای همسایه حمله یا ... انجام بدی
خلاصه نمیدونم چطوری بگم فقط اینو میگم بنده تو مرحله دوم یه قلعه و ... واسه خودم درست کردم بعد پیشرفت کردم و داشتم سروسامون میگرفتم :d یهو زد مرحله با موفقیت تموم شد مرحله بعد بازم از نصف راه شروع کردم دیگه حوصله ندارم
الان سوالم اینه یه بازی معرفی کنید از همون اول بهم مایحتاج کم رو بده بعد کم کم شروع کنم یا همین قلعه در اینده اینطوری هست؟
با سپاس

اگر میخوای سبک بازی همین حالت قدیمی و شمشیر و نیزه باشه همین که الان یکی از نسخه هاش رو داری بازی میکنی از همه چی بهتره

بازی قلعه یا strong hold من خورش هستم . ولی متاسفانه فقط سینگل پلیرش رو بازی کردم . 3 تا حریف میذاشتم تکی بازی میکردم :d

اینا نسخه های مختلفش هست :

q2x6z8t439e3xxur3obb.jpg

pwmtgs571vmfr3pp1j7i.png
qats86vk3mcjq3cro962.jpg

برای یاد گرفتن کامل بازی و مهارت پیدا کردن پیشنهاد میکنم حتما مرحله ای تمام نسخه هاش رو بازی کنی . البته یدونه دیگه هم هست به اسم strong hold 3 هر چی گشتم عکس ازش نبود تو گوگل

ولی برای بعدش که میخوای آزاد بازی کنی و بزن بکش راه بندازی و این داستان ها از بین این بالایی ها اون که بیشتر از همه پسندیدی رو سی دی کی بازیش رو بخر ( حداکثر 30 تومن هست ) بشین آنلاین با بقیه بازی کن

من تجربه آنلاینش رو نداشتم حتما قبل خرید دقت کن سرور هاش شلوغ هست هنوز یا نه بقیه میتونن راهنمایی کنن

=-=-=-=-=-=

ژنرال هم سبکش دقیقا مثل همین هست . منتها دوره بازی فرق میکنه

یدونم هست که کلا از زمان قدیم شروع میکنی و کم کم پیشرفت میکنی تا میری میرسی آینده :d اسمش فکر کنم civilization بود خیلی وقت پیش بازی کردم اطمینان ندارم اسمشو

یه grand ages room هست که از نظر جنگی خیلی ساده هست بازیش ولی از نظر چینش ساختمون ها باید خیلی دقت داشت تا یه شهر خوب در بیاد ( یه چیزی تو مایه های simcity هست بیشتر تا استراتِژی )

3 Age of empires هم قشنگه . قسمت سینگل پلیرش هم خیلی سخت تر از قلعه هست . هوش مصنوعیش اگر درجه سختی رو ببری بالا پدر در میاره

اینا همشون تقریبا تو یه سبکن

استراتژی با سبک های دیگه هم هست که داستانشون فرق داره با اینا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر