NVIDIA: جشن 24 ساعته PC GAMING

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
The First Global Celebration Of PC GAMERS

02808013126797794813.jpg

80969585494281036582.jpg

چند روز پیش با خبر شدیم NVIDIA تصمیم دارد September 19 کارت گرافیک های High End سری 900 را که هسته گرافیکی انها بر اساس نسل دوم معماری Maxwell طراحی شده اند بجای کارتهای سری 800 وارد بازار کند

اما امروز انویدیا خبر از جشن بزرگی live streamed قبل از مراسم رونمایی دو غول دنیای سخت افزار میدهد این رویداد دقیقا یک روز قبل از تایید رسمی کارت گرافیک های GeForce 980GTX -970GTX Maxwell شرکت NVIDIA اتفاق خواهد افتاد.

در تاریخ September 18 جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ و از ساعت 6 بعد از ظهر به وقت امریکا NVIDIA و PC گیمر ها شاهد برگزاری رویدادی بی سابقه GAME24 خواهند بود.همراه با محتوای اختصاصی پیرامون مراسم مصاحبه با سازندگان نمایش بازی ها با هدف" همه ما PC GAMING دوست داریم"
میتوانید در شهرهای لوس انجلس لندن شانگهای و استکهلم در مراسم حاضر شوید و همچنین میتوانید بصورت مجازی در سراسر جهان شاهد این رویداد بزرگ مرتبط با PC Gaming باشید.

منبع

منبع2
منبع3

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
من خودم 780ti داشتم یه مدتی اما اتفاقاتی افتاد که کلا از pc gaming زده شدم! همون روز اول من Dark Souls و Metro Last Light رو نصب کردم. دارک سولز که کلا Lag بود و اصلا معلوم نبود چه مرضیش بود، مترو رو گداشتم رو الترا و 1080 و دیدم فریم کلا زیر 30 تشریف و بعد از ریختن آپدیت هم فریم به 40 هم نرسید! من انتظار دارم از کارت 800 دلاری که بتونم این بازی رو رو 1080 و 60 فریم بازی کنم! انتظارم برآورده نشد! بعدش AC Blag Flag رو نصب کردم، فریم ریت خوب بود و تمام تنظیمات رو Ultra اما به یه جایی که بازی میرسید یهو از بازی میپرید بیرون! آپدیت بازی رو ریختم دیگه نمیپرید از بازی بیرون اما جاش فریم ریت بازی هر 1 دقیقه یهو میومد زیر 20 و عذاب الهی بود! چند ماه بعد واچ داگز اومد و از همون اول فقط لگ از جلو چشمهام رد میشد با یه عذاب وحشتناکی بازی رو تموم کردم! بعد که بازی رو برای وان خریدم و راحت بدون لگ بازی کردم تازه تونستم گیمپلی بازی رو درک بکنم! دیگه تصمیم گرفتم با pc gaming خداحافطی کنم و برم سمت کنسول(دقیقا 3 ماه میشه که این تصمیم در حال اجراست) الان 780 ام در پروسه فروختن قرار داره یه کارت معمولی میخوام جاش بزارم در این حد که سیمس 4 بازی کنم! من که حوصله کلنجار رفتم با بازی ها رو ندارم دیگه.

با حرفتون صد و یک دزصد موافقم! اما خوب متاسفانه بعضی ها هم فکر میکنن چون فلان کارتو دارن پس خیلی خفنن:d

کارت دست کسیه تا تستش کنه اما این جعبشه که الان عکسشو گرفتم و نام کاربریم هم معلومه. حرفی که میزنی قبلش یکم فکر هم بکن.;)

14097679623611.jpg
ببین جانم
این بنچمارک کارت خودمه همین الان گرفتم تازه بنچمارک بسیار سنگین تر از محتوای خود بازیه و تو محیط های بسته 80 و باز 70 الی 80 فریم ازش گرفتم بماند که بعضی از نقاط بازی خیلی سنگینه که تا 40 فریم افت میکنه !
به هر حال سیستم شما با اون کارت نباید زیر 90 و جاهای سنگین زیر 62 بیاد !
شما برو عیب سیستمت رو پیدا کن !

به هر حال pc gaming راه خودشو داره ادامه میده و باز میکنه و فقط برای خوش آمد من و شما سخت افزار تولید نمیشه و سود میلیاردی داره !
پس نه متوقف میشه و نه میمیره !

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بنده خواهان مردن pc نیستم و اتفاقا نظرم اینه که الان pc در بهترین وضعیت خودش در 10 سال گذشته قرار داره.
علاوه بر اینکه مترو ردوکس رو بنچمارک نزار اینجا. مترو لست لایت اصلی که سال 2013 اومد رو بنچمارک بگیر!;)

فرق آنچنانی با هم ندارن تازه REDUX LL به مراتب سنگین تر از LL سال 2013 شده !
البته حرفت تا اندازه ای درسته !
تا وقتی که عناوینی امثال کرایسیس 3 با انجین ناقص و اپتیمایز نشده وجود داره 3 WAY SLI هم عملا کاری از دستش ساخته نیست !
اما خوشبختانه تعداد این عناوین انگشت شماره و صد در صد مشکل از سمت سازنده اون بازیه نه کمپانی سخت افزاری .
خود من تا 1 سال قبل SLI 770 داشتم اما چون از PC استفاده نمی کنم فروختم و الان اصلا پشیمون نیستم .
چه SLI چه کارت های 2 هسته ای متاسفانه هنوز با خیلی از عناوین مشکل دارن و باید منتظر درایور موند تا شاید بشه از قدرت 50-50 هردو کارت , GPU بهره برد !

راجب امضاءت ، گودزیلا رو BLU RAY دیدم حرف نداره . :d;)

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من خودم 780ti داشتم یه مدتی اما اتفاقاتی افتاد که کلا از pc gaming زده شدم! همون روز اول من Dark Souls و Metro Last Light رو نصب کردم. دارک سولز که کلا Lag بود و اصلا معلوم نبود چه مرضیش بود، مترو رو گداشتم رو الترا و 1080 و دیدم فریم کلا زیر 30 تشریف و بعد از ریختن آپدیت هم فریم به 40 هم نرسید! من انتظار دارم از کارت 800 دلاری که بتونم این بازی رو رو 1080 و 60 فریم بازی کنم! انتظارم برآورده نشد! بعدش AC Blag Flag رو نصب کردم، فریم ریت خوب بود و تمام تنظیمات رو Ultra اما به یه جایی که بازی میرسید یهو از بازی میپرید بیرون! آپدیت بازی رو ریختم دیگه نمیپرید از بازی بیرون اما جاش فریم ریت بازی هر 1 دقیقه یهو میومد زیر 20 و عذاب الهی بود! چند ماه بعد واچ داگز اومد و از همون اول فقط لگ از جلو چشمهام رد میشد با یه عذاب وحشتناکی بازی رو تموم کردم! بعد که بازی رو برای وان خریدم و راحت بدون لگ بازی کردم تازه تونستم گیمپلی بازی رو درک بکنم! دیگه تصمیم گرفتم با pc gaming خداحافطی کنم و برم سمت کنسول(دقیقا 3 ماه میشه که این تصمیم در حال اجراست) الان 780 ام در پروسه فروختن قرار داره یه کارت معمولی میخوام جاش بزارم در این حد که سیمس 4 بازی کنم! من که حوصله کلنجار رفتم با بازی ها رو ندارم دیگه.
دوست عزیز اولش فکر کردم شاید پردازندت ضعیفه و برا گرافیک گلوگاه ایجاد میکنه دیدم 3570 خوبه مشکل خاصی نیست رمت هم خوبه
شما مطمعنا یه جای سیستمت مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری(مثلا پاورت) داره وگرنه منم 780ti دارم فقط پردازندم 4770K هست و توی بازی مترو LL زیر 50fps با SSAA:2X و VHQ و 1080P نداشتم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
ی عده pc گیمر بودن را فقط تو بازی های که دوربین از بالا هست می دانند که 99.9درصد اون گیم ها که مشتریهای خودشون را دارن با ی 8800قابل اجرا هستن که برای چندین سال پیش هست وجواب همون عده را تا چندین سال بعد هم از الان میده اونها به کنار ولی تو همین همایش که دارن کارت جدید معرفی می کنن بیان 2 تا بازی با گرافیک نسل بعد معرفی کن تا حداقل اونی که می خواد کارتشو عوض کنه دلش به 4 تا عنوان نسل بعد با جزییات بالاتر خوش باشه

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
ی عده pc گیمر بودن را فقط تو بازی های که دوربین از بالا هست می دانند که 99.9درصد اون گیم ها که مشتریهای خودشون را دارن با ی 8800قابل اجرا هستن که برای چندین سال پیش هست وجواب همون عده را تا چندین سال بعد هم از الان میده اونها به کنار ولی تو همین همایش که دارن کارت جدید معرفی می کنن بیان 2 تا بازی با گرافیک نسل بعد معرفی کن تا حداقل اونی که می خواد کارتشو عوض کنه دلش به 4 تا عنوان نسل بعد با جزییات بالاتر خوش باشه

همین عنوانی که شما الان آوتار و امضاشو گذاشتی یکی از عنوان هایی هست که با اختلاف خیلی زیاد رو PC عرضه میشه

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
همین عنوانی که شما الان آوتار و امضاشو گذاشتی یکی از عنوان هایی هست که با اختلاف خیلی زیاد رو PC عرضه میشه
خودشون اعلام کردن PS4 معادل تنظیمات High روی PC هست;)

- - -ویرایش - - -

نمیدونم!:d

حالا شاید بعدا که رم های ddr4 عرضه شدن و 980 که ti هم پسوندش شده باشه اومد دوباره یه سیستمی ببندم:d

رم های DDR4 عرضه شدن 980TI هم حداقل حداقلش بهار میاد
سیستم شما هم یک مشکلی داره وگرنه از کارت شما قویتر توی تک هسته ایی ها یک Titan Black هست(اگه سری ROG ایی چیزی نباشه:d)

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خودشون اعلام کردن PS4 معادل تنظیمات High روی PC هست;)

- - -ویرایش - - -

رم های DDR4 عرضه شدن 980TI هم حداقل حداقلش بهار میاد

بله البته high بدون aa و نه صد درصد با رزولوشن اچ دی 1080 ، در تمام بازیها و عناوین و باز هم نه همیشه 60 فریم .
رم های ddr4 تا مثل ddr 3 حداقل داخل ایران همه گیر بشه 2 سال حداقل زمان میبره ،
و تا ظهور gtx 900 بهترین عناوین pc رو با همین کارت های موجود با حداکثر توان و قدرت تجربه کردیم .

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
منظورت همون ایزومتریک خودمونه دیگه
اتفاقا یه عده گیمر هستن علاقه شون و فهمشون نسبت به گیم بستگی به زاویه دوربین داره:)) مثلا اگه gow دوربین از بالا باشه کلا دیگه بهشون نمیچسبه که خوب اشکالی هم نداره . داستان گیم پلی و... معمولا برای این افراد پشم حساب میشن
.
درضمن کسی زورت نکرده که بیا حتما 980GTX بخر . دوستداری برو همون PS4 بخر با دوتا دونه بازی انحصاری که ده سال یبار میاد زندگی کن کاری هم با بازیهای دوربین بالا PC نداشته باش.
ولی وقتی به بازیهای Blizzard میگی نقطه بازی درواقع داری به شخصیت خودت توهین میکنی . چون یه ادم فهیم وقتی در مورد چیزی اطلاع نداره نظر هم نمیده ساکت میشینه سرجاش

یه چیز جالب بهت بگم

ما دو دسته ادم داریم یکی مثل بعضیا عاشق صحنه اکشن فیلمهای در تیپی مثل Expendables 2 میشن
یسری دیگه هم هستن خوب حالیشونه چی میگن ( در مورد چیزی الکی نظر نمیدن ) این عده معمولا عاشق فیلمهایی مثل The Shawshank Redemption میشن چون میفهمن چی میبینن درک بالایی دارن.
کلا ادما سلیقه هاشون با هم فرق داره زیاد جدی نگیر ... حالا بشین فکر کن تو جزو کدوم دسته هستی ;)

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
منظورت همون ایزومتریک خودمونه دیگه
اتفاقا یه عده گیمر هستن علاقه شون و فهمشون نسبت به گیم بستگی به زاویه دوربین داره:)) مثلا اگه gow دوربین از بالا باشه کلا دیگه بهشون نمیچسبه که خوب اشکالی هم نداره . داستان گیم پلی و... معمولا برای این افراد پشم حساب میشن

مثلا همین Alone in the Dark Illumination انحصاری برای pc میاد یا خیلی بازیهای دیگه که ارزش ارتقا دارن مخصوصا الان که گرافیک بازیها روی کنسولها اون چیزی که برای نسل جدید انتظار داشتیم نیستن . یا همین ویچر 3 (خوبه عکسشم گذاشتی دی: ) . بتمن . starcitizen . ryse
خیلی زیاده حوصله لیست کردن ندارم..
درضمن کسی زورت نکرده که بیا حتما 980GTX بخر . دوستداری برو همون PS4 بخر با دوتا دونه بازی انحصاری که ده سال یبار میاد زندگی کن کاری هم با بازیهای دوربین بالا PC نداشته باش.
ولی وقتی به بازیهای Blizzard میگی نقطه بازی درواقع داری به شخصیت خودت توهین میکنی . چون یه ادم فهیم وقتی در مورد چیزی اطلاع نداره نظر هم نمیده ساکت میشینه سرجاش

شما حالت خوبه واقعا کی صحبت از بیلزارد کرد الان !!!!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کارت دست کسیه تا تستش کنه اما این جعبشه که الان عکسشو گرفتم و نام کاربریم هم معلومه. حرفی که میزنی قبلش یکم فکر هم بکن.;)

خوب باو راست میگه دیگه....
من با 660ti حداقل تنظیماتم تو wd high بود بعد شما با 780 ti مشکل داشتی؟
3 حالت داره!یا رمت کمه یا سی پی یو یا برق به گرافیکت کم میرسه!
یه جای کارت میلنگه خوب....

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
مسئله این نیست، به من تهمت زد که داری دروغ میگی، منم متوجهش کردم حرف الکی نباید بزنه.
یه مسئله هم هست، کارت 800 دلاری آدم میگیره رو Very High و Ultra بازی کنه وگرنه منم رو High مشکلی نداشتم:d
کلا هیچ دلیلی برام قانع کننده نیست که کارت 800 دلاری بگیری وضع این باشه. البته تقصیر سازنده های بازی هاست از سمت کارتها مشکلی نیست.
حالا یه سوتی دادی دیگه زیاد همش نزن . اره تقصیر سازنده بازیهاس تقصیر از شما نیست
تو اولین نفری هستی که با 780TI به این ارقام نجومی رسیدی . مهندسین انویدیا باید مشکلاتشونو پیش شما حل کنن
عمه منم میره با بنز عکس میندازه ولی هنوز بلد نیست روشنش کنه :d

شما حالت خوبه واقعا کی صحبت از بیلزارد کرد الان !!!!
قبلا ازین حرفا زیاد میزدی

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
عزیزان یه قضیه ای رو یادتون رفت.
اولا گور بابای هارکوری و پرو و ... که تو ایران نون و اب نمیشه...
این کارت ها قرار نیست FHD کار کنن.حتی همین 780TI.
اینها کارتهای 1440P و بالاتر هستند!!! کسی که میخواد روی PC بازی کنه و انقدر هزینه میکنه خوب توقعش از 1080p بیشتره.
بعد منی که الان روی کنسول اکثر گیم هارو واسه فان میرم اگه واقعا و جدی میخواستم FPS بزنم میرفتم روی PC! ماوس کیبورد یه چیز دیگست....
در ضمن واقعیت اینه عمر کارتها خیلی زیاد شده الان یه کارت High end بگیری تا 3 سال جواب میده خوب بهت! همین الان GTX 580 هنوز جوابه...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
هر چی کامنت های نامربوط رو پاک می کنیم که تاثیری نداره پس لطف کنید و بعد از کامنت من فقط در مورد موضوع تاپیک بحث کنید. مقایسه کنسول ها و PC رو لطفا دیگه دنبال نکنید.

kiapalang123

کاربر سایت
Jun 14, 2014
34
کاشکی با اومدن این سری ؛ سری 700 ارزونتر بشه بلکه ما فقیر فقرا هم بتونیم بخریم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
کاشکی با اومدن این سری ؛ سری 700 ارزونتر بشه بلکه ما فقیر فقرا هم بتونیم بخریم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

بعد از عرضه این سری , دیگه ارزش خرید سری 700 به پایین ترین سطح میرسه و همچنین , پشتیبانی درایورها تا حد زیادی تمایل پیدا خواهد کرد به سمت سری 900. هر چند نیازی هم به خرید سری 700 دیگه نیست. سه کارتی که در سری 900 عرضه میشه , با توجه به قیمت و کارائی , نیاز به خرید سری های قدیمی رو کاملا منتفی می کنه. کارتی مثل 960 , بسیار خوش قیمت هست و کاملا کارت های 770 و 280 و 285 رو محو می کنه(gk104 و Tahiti و tonga). در ضمن کارت های قدیمی به زودی تولید اش متوقف میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر