NVIDIA: جشن 24 ساعته PC GAMING

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
The First Global Celebration Of PC GAMERS

02808013126797794813.jpg

80969585494281036582.jpg

چند روز پیش با خبر شدیم NVIDIA تصمیم دارد September 19 کارت گرافیک های High End سری 900 را که هسته گرافیکی انها بر اساس نسل دوم معماری Maxwell طراحی شده اند بجای کارتهای سری 800 وارد بازار کند

اما امروز انویدیا خبر از جشن بزرگی live streamed قبل از مراسم رونمایی دو غول دنیای سخت افزار میدهد این رویداد دقیقا یک روز قبل از تایید رسمی کارت گرافیک های GeForce 980GTX -970GTX Maxwell شرکت NVIDIA اتفاق خواهد افتاد.

در تاریخ September 18 جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ و از ساعت 6 بعد از ظهر به وقت امریکا NVIDIA و PC گیمر ها شاهد برگزاری رویدادی بی سابقه GAME24 خواهند بود.همراه با محتوای اختصاصی پیرامون مراسم مصاحبه با سازندگان نمایش بازی ها با هدف" همه ما PC GAMING دوست داریم"
میتوانید در شهرهای لوس انجلس لندن شانگهای و استکهلم در مراسم حاضر شوید و همچنین میتوانید بصورت مجازی در سراسر جهان شاهد این رویداد بزرگ مرتبط با PC Gaming باشید.

منبع

منبع2
منبع3

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
امیدوارم قیمت هاشون معقول باشه البته معقول هست اما نه با قیمت دلبر تو ایران

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
امیدوارم قیمت هاشون معقول باشه البته معقول هست اما نه با قیمت دلبر تو ایران

با قیمت همه جا معقول هست. 980 با قدرتی معادل 20 تا25 درصد بیش از 780ti و قیمت حدود 500$.

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
امیدوارم حداقل 1 بازی AAA به صورت انحصاری برای PC معرفی بشه!
آخه کارت گرافیک به این قدرت بخریم که باهاش چکار کنیم؟
من 2تا 780 داشتم sli کرده بودم ولی پشیمون شدم! با 2 تا 780 بشینم dota بازی کنم یا sims !
بازی های مولتی پلتفرم هم که همیشه pc قربانیه محدودیت های کنسول ها میشه اونقدر تفاوت بینشون نیست که برم پول 2 تا کنسول بدم مثلا به خاطر aa بیشتر
pc gaming اینجوری که پیش میره یوزرهای هاردکورش رو از دست میده

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
امیدوارم حداقل 1 بازی AAA به صورت انحصاری برای PC معرفی بشه!
آخه کارت گرافیک به این قدرت بخریم که باهاش چکار کنیم؟
من 2تا 780 داشتم sli کرده بودم ولی پشیمون شدم! با 2 تا 780 بشینم dota بازی کنم یا sims !
بازی های مولتی پلتفرم هم که همیشه pc قربانیه محدودیت های کنسول ها میشه اونقدر تفاوت بینشون نیست که برم پول 2 تا کنسول بدم مثلا به خاطر aa بیشتر
pc gaming اینجوری که پیش میره یوزرهای هاردکورش رو از دست میده

اتفاقا برعکس ! هاردکور گیمر ها فقط میان سمت PC .

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
معرفیه کاتهای Maxwell به قدر کافی هیجان انگیز هست دیگه معرفی و نمایش قابلیتهای گرافیکی نسخه پی سی بازیها هیجان انگیزترشم میکنه
بازی کردن بازیهای گرافیکی مثل ryse و witcher3 وprojectcar و....با 980 و 970 چه حالی بده:d
انتظار یه نمایش خفن از starcitizen رو دارم.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
اتفاقا برعکس ! هاردکور گیمر ها فقط میان سمت PC .
قبلا بله، ولی الان اینطور نیست، نمونه اش خود من که همیشه pc gamer بودم و جدیدترین سخت افزارهای روز رو هم می خریدم
ولی دیگه انگیزه ایی ندارم این همه هزینه کنم برای کدوم بازی انحصاری؟ برای چندتا بازی mmorpg که نیازی به کارت گرافیک آنچنانی هم ندارن؟
من به عنوان pc gamer بازیی می خوام که بشه بهش افتخار کرد و لذت برد! عناوینی مثل سری های halo یا uncharted ها یا god of war ها وخیلی انحصاری های دیگه
اینا عناوینی هستن که یک نسل به داشتنشون افتخار می کنه

منکه دیگه نمی تونم خودم رو گول بزنم!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
کارت گرافیک می خواهم چیکار بیان ی کرایسیس 4 معرفی کنند با انحصار زمانی برای pc:d

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
قبلا بله، ولی الان اینطور نیست، نمونه اش خود من که همیشه pc gamer بودم و جدیدترین سخت افزارهای روز رو هم می خریدم
ولی دیگه انگیزه ایی ندارم این همه هزینه کنم برای کدوم بازی انحصاری؟ برای چندتا بازی mmorpg که نیازی به کارت گرافیک آنچنانی هم ندارن؟
من به عنوان pc gamer بازیی می خوام که بشه بهش افتخار کرد و لذت برد! عناوینی مثل سری های halo یا uncharted ها یا god of war ها وخیلی انحصاری های دیگه
اینا عناوینی هستن که یک نسل به داشتنشون افتخار می کنه

منکه دیگه نمی تونم خودم رو گول بزنم!

اگر شما منظور ات افتخار به گیمپلی هست , که اصلا هیچ ربطی به این تاپیک نداره. ولی اگر جنبه فنی میگی , می تونی به کرایسیس و Starcitizen , افتخار کنی

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
500 دلار ؟!!
اگه این باشه که خیلی عالیه منبع هم دارید؟

پیش بینی شده به احتمال زیاد برای بازه قیمتی 500-550$. در حال حاضر تنها اسم کد این سری مشخص شده و مابقی spec های فنی و قیمت گذاری در هاله از ابهام هست و تنها به شایعات باید قناعت کرد.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
پیش بینی شده به احتمال زیاد برای بازه قیمتی 500-550$. در حال حاضر تنها اسم کد این سری مشخص شده و مابقی spec های فنی و قیمت گذاری در هاله از ابهام هست و تنها به شایعات باید قناعت کرد.
پس 500 دلار نیست:d
میدونستم انویدیا خسیس تر از این حرفاست:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر