تبادل trading card ها و آیتم های استیم (CSGO/Dota2/Tf2 و ... )

ab6s2vnee9ue7rkixtb0.jpg

درود

بنا به در خواست تعداد زیادی از دوستان تصمیم به ایجاد تاپیکی مجزا که فقط درش به مسایل مربوط به ترید آیتم ها (CSGO/Dota2/Tf2 و key های مربوط بهشون) و تریدینگ کارت ها و در خواست کاربران برطبق نیازشون مطرح میشه.

آخرین ویرایش:

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
یک ست کارت CS:GO دارم برای Trade !

کارتای CS : GO:

SWAT
Balkan
FBI
Anarchist
IDF

+ کوپن های تخفیف :

33% تخفیف Darkness Assault
50%تخفیف Garry's Mod
66% تخفیف Awesomenauts
75% تخفیف Obulis
75% تخفیف Return to Mysterious Island

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
آرکانای Phantom
آرکانای Crystal Maiden
ست کامل Legendary جاگرنات (Bladekeeper) به همراه جم Fireborn assault که رو شمشیرش سوار شده.
اینا رو دارم. با کلید TF2 یا CSGO مبادله می کنم

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
سلام Talon hook pudge-bloodstained(pishband abie)pudge+gem -full tassels ba kole setesh
offer به key یا ارکانا بدین همه رو با هم میدم لطفا افر دیگه ای ندین مرسی.
بیام خصوصی بدین همینجا..

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان من یه بازی Football manager 2015 امروز اومده بود توی بازی هام و می تونستم دانلود کنم منم 1 درصدش رو دانلود کردم چون بازی رو داشتم خودم...حالا می خوام ببینم این بازی الان جزو بازیهای من هست؟میتونم تریدش کنم؟و اینکه بازی کرکی رو چجوری به استیم بشناسونم...
ID:ROSONERI9

آخرین ویرایش:

SniperLemon

کاربر سایت
Jun 22, 2015
15
دوستان من یه بازی Football manager 2015 امروز اومده بود توی بازی هام و می تونستم دانلود کنم منم 1 درصدش رو دانلود کردم چون بازی رو داشتم خودم...حالا می خوام ببینم این بازی الان جزو بازیهای من هست؟میتونم تریدش کنم؟و اینکه بازی کرکی رو چجوری به استیم بشناسونم...
ID:ROSONERI9

بازی کرکیو بشناسونی هیچ کاری نمیتونی باش بکنی جز اسکرین شات گیری :) (گوشه پایین سمت چپ ، از اونجا بشناسون)

اون بازیایی که بهت میده استیم واسه تسته و یجور حالتای دمو مانند داره ، و میتونی طوری که اگر بازیو خریده بودی ازش استفاده کنی اما بعد 2 یا 3 روز از اکانتت میره، داخل این زمان هم بهت هیچ آیتمی از بازیو نمیده مثلا نمیتونی استیم تریدینگ کارت بگیری از بازی

الانم کل توتال وار ها رو واسه 3 روز دادن

توصیه من اینه دانلودشون نکنی چون بعد دو روز میره و حجم اینترنتتم با خودش میبره D:

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
دوستان کوپن 90% بازی PORTAL 2 دارم بازیشم نمیخوام بگیرم اگه کسی میخواد بگه ( بهترین Offer ) . :| و همچنین :
90% Fox & Flock
90% Forsaken Uprising
90% Soul Gambler
90% Velocity Ultra
90% Jane's Advanced Strike Fighters
75% Clickr
75% Qora

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
دوستان کوپن 90% بازی PORTAL 2 دارم بازیشم نمیخوام بگیرم اگه کسی میخواد بگه ( بهترین Offer ) . :| و همچنین :
90% Fox & Flock
90% Forsaken Uprising
90% Soul Gambler
90% Velocity Ultra
90% Jane's Advanced Strike Fighters
75% Clickr
75% Qora

بپا مفت ندی خیلیا دنبالشن :>

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اقا 1 سوال اصلان این tradw card ها به چه دردی میخوره؟
لول اپ کردن اکانت استیمت ! که بهت بک گراند و ایکون و جای بیشتر برای ادد کردن دوستای جدید بیشتر از 300 نفر و لول میده! در کل چیز زیاد خاصی نیست

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
[h=1]کسی اینارو میخواد ؟
50%OFF Serious Sam 2[/h][h=1]50% OFF Men of War: Assault Squad 2[/h][h=1]66% OFF BEEP[/h][h=1]33% OFF Vulture for NetHack[/h][h=1]90% OFF Morphopolis[/h][h=1]50% OFF See No Evil[/h][h=1]50% OFF SpaceCorn[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر